Praktický lékař pro dospělé
Petruškova 6, Ostrava

Pan doktor dostal důtku od ČLK za nezajištění následné péče u svého klienta. Je laxní v přístupu k pacientovi a podává nepravdivé údaje, když už dojde na lámání chleba. V Ostravě je spousta jiných a dobrých praktiků. O situaci v Pardubicích jsem rovněž slyšela.

pan doktor je velmi dobrý lékař,chodíme k němu dá se říct celá rodina,s výjimkou otce,a nemůžeme si stěžovat.Mě osobně vždy dobře poradí,a co je hlavní vyléčí popř.poradí kam zajít na vyšetření ohledně složitějších zdravotních problému,tj.rehabilitace,rentgen,operace(koncem roku 2010 jsem byl na operaci nosu)atd.Tj.vyslechne,poradí,vyléčí.
To je asi tak vše
S pozdravem
Pavel Mihal

tento "doktor" odmítá pacienty s vysokou teplotou protože se soustředí na to aby si popovídal s důchodci a vybral poplatky-pokud máte možnost, jděte raději jinam-ušetříte čas, nervy a své zdraví-rozhodně nedoporučuji

Velmi dobrý doktor

Je to doktor akorát pro důchodce a na psaní receptů.A fakt je náladový.To je pravda.

O jeho odborných kvalitách nelze pochybovat.

I důchodci potřebují lékaře a jedno dopoledne za týde se dá vyměnit,zvlášť pokud je to pravidelně.

je to frajer ale nestíhá časově,něž obslouží ty duchodce tak uběhne dopoledne.jinak jednička až na ty poplatky za služby,nejdražší co můžou být,ale jinak super doktor