Vratimovská 689, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Jitřenka Šoralová je skvělá jak po stránce profesionální tak po stránce lidské a já mám tu čest ji jako lékařku jen a jen doporučit .Jan Václavík.

K paní doktorce chodím už léta a i mé tři děti, jsme všichni velice spokojení, paní doktorka je především člověk a pak lékař ale výborný lékař, který vždy podá pomocnou ruku, kéžby takových vstřícných lékařů bylo víc.Jitřenko do budoucna Vám přeji Vše jen to nejlepší Rošková Lenka.

Moje bývalá doktorka mě měla za simulanta,1,5 roku ztraceného na nemocenské.Přes svou sestru jsem přešla k paní dr. Šuralové.Dává mě dohromady a už brzy budu moct do práce.Je velmi šikovná a příjemná.Lituji,že jsem k ní nepřešla dříve.Kamila Kuchárová

skvělá paní doktorka vždy pomůže :)

špičková doktorka, přišel jsem k ní jen na konzultaci, jelikož mi předchozí lékařka tvrdila, že jsem simulant, vše řešila i bez toho, abych byl jejím pacientem a tudíž bez nároku na odměnu od zdr. pojišťovny. díky své pečlivosti paní doktorka přišla na pravou příčinu mých zdr. problémů a momentálně se vše konečně po více jak roce řeší a čekám na operaci. Samozřejmě jsem velice rád svou kartu přenesl k paní doktorce, přešla už i má milovaná žena.

Jsem pacientkou velmi krátce i přesto si dovolím ohodnotit co nejlépe.Velmi, velmi vstřícný přístup paní doktorky, máte-li zdravotní problém, hledá se příčina a řešení, a možnost e-maliové komunikace. Lidský a profesionální přístup.

Paní doktorka Šuralová, je na prosto skvělá, profesionální praktická lékařka v četně její setřičky. Její ambulance funguje na 100% ( doporučuji )

PETR

Paní doktorka Šuralová je úžasná osoba, která má velké pochopení pro člověka a v jeho nemoci mu dává 100% podporu. Blanka