Adresa

Vratimovská 689, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :)


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Jitřenka Šoralová je skvělá jak po stránce profesionální tak po stránce lidské a já mám tu čest ji jako lékařku jen a jen doporučit .Jan Václavík.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už léta a i mé tři děti, jsme všichni velice spokojení, paní doktorka je především člověk a pak lékař ale výborný lékař, který vždy podá pomocnou ruku, kéžby takových vstřícných lékařů bylo víc.Jitřenko do budoucna Vám přeji Vše jen to nejlepší Rošková Lenka.


K
Ověřeny pacient

Moje bývalá doktorka mě měla za simulanta,1,5 roku ztraceného na nemocenské.Přes svou sestru jsem přešla k paní dr. Šuralové.Dává mě dohromady a už brzy budu moct do práce.Je velmi šikovná a příjemná.Lituji,že jsem k ní nepřešla dříve.Kamila Kuchárová


Ověřeny pacient

skvělá paní doktorka vždy pomůže :)


K
Ověřeny pacient

špičková doktorka, přišel jsem k ní jen na konzultaci, jelikož mi předchozí lékařka tvrdila, že jsem simulant, vše řešila i bez toho, abych byl jejím pacientem a tudíž bez nároku na odměnu od zdr. pojišťovny. díky své pečlivosti paní doktorka přišla na pravou příčinu mých zdr. problémů a momentálně se vše konečně po více jak roce řeší a čekám na operaci. Samozřejmě jsem velice rád svou kartu přenesl k paní doktorce, přešla už i má milovaná žena.


S
Ověřeny pacient

Jsem pacientkou velmi krátce i přesto si dovolím ohodnotit co nejlépe.Velmi, velmi vstřícný přístup paní doktorky, máte-li zdravotní problém, hledá se příčina a řešení, a možnost e-maliové komunikace. Lidský a profesionální přístup.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka Šuralová, je na prosto skvělá, profesionální praktická lékařka v četně její setřičky. Její ambulance funguje na 100% ( doporučuji )


PETR


Paní doktorka Šuralová je úžasná osoba, která má velké pochopení pro člověka a v jeho nemoci mu dává 100% podporu. Blanka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti