Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Vratimovská 689, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Y
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Úžasná paní doktorka, velká profesionálka s lidským přístupem a pochopením. Vždy vstřícná, ochotná, empatická. Kéž by všichni lékaři byli takoví! Děkujeme

Š
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Konečně mám lékařku, která mě chce opravdu léčit. Ihned mi udělala všechna vyšetření a odhalila zdravotní problémy. Je moc hodná, doporučuji. Jen čekací doba je velmi dlouhá, když se objednám, stejně čekám hodinu a půl. Sestřička je občas trochu nepříjemná, ale chápu to. Jinak prostředí polikliniky je zastaralé, chtělo by to rekonstrukci.

M
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :)


Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Jitřenka Šoralová je skvělá jak po stránce profesionální tak po stránce lidské a já mám tu čest ji jako lékařku jen a jen doporučit .Jan Václavík.


Ověřený profil

K paní doktorce chodím už léta a i mé tři děti, jsme všichni velice spokojení, paní doktorka je především člověk a pak lékař ale výborný lékař, který vždy podá pomocnou ruku, kéžby takových vstřícných lékařů bylo víc.Jitřenko do budoucna Vám přeji Vše jen to nejlepší Rošková Lenka.


K
Ověřený profil

Moje bývalá doktorka mě měla za simulanta,1,5 roku ztraceného na nemocenské.Přes svou sestru jsem přešla k paní dr. Šuralové.Dává mě dohromady a už brzy budu moct do práce.Je velmi šikovná a příjemná.Lituji,že jsem k ní nepřešla dříve.Kamila Kuchárová


Ověřený profil

skvělá paní doktorka vždy pomůže :)


K
Ověřený profil

špičková doktorka, přišel jsem k ní jen na konzultaci, jelikož mi předchozí lékařka tvrdila, že jsem simulant, vše řešila i bez toho, abych byl jejím pacientem a tudíž bez nároku na odměnu od zdr. pojišťovny. díky své pečlivosti paní doktorka přišla na pravou příčinu mých zdr. problémů a momentálně se vše konečně po více jak roce řeší a čekám na operaci. Samozřejmě jsem velice rád svou kartu přenesl k paní doktorce, přešla už i má milovaná žena.


S
Ověřený profil

Jsem pacientkou velmi krátce i přesto si dovolím ohodnotit co nejlépe.Velmi, velmi vstřícný přístup paní doktorky, máte-li zdravotní problém, hledá se příčina a řešení, a možnost e-maliové komunikace. Lidský a profesionální přístup.


P
Ověřený profil

Paní doktorka Šuralová, je na prosto skvělá, profesionální praktická lékařka v četně její setřičky. Její ambulance funguje na 100% ( doporučuji )


Došlo k chybě, zkuste to znovu