Jitřenka Šuralová, praktický lékař Ostrava

Jitřenka Šuralová

Uložit

Praktický lékař Více

35 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vratimovská 689, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :)


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka Jitřenka Šoralová je skvělá jak po stránce profesionální tak po stránce lidské a já mám tu čest ji jako lékařku jen a jen doporučit .Jan Václavík.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už léta a i mé tři děti, jsme všichni velice spokojení, paní doktorka je především člověk a pak lékař ale výborný lékař, který vždy podá pomocnou ruku, kéžby takových vstřícných lékařů bylo víc.Jitřenko do budoucna Vám přeji Vše jen to nejlepší Rošková Lenka.


K
Ověřeny pacient

Moje bývalá doktorka mě měla za simulanta,1,5 roku ztraceného na nemocenské.Přes svou sestru jsem přešla k paní dr. Šuralové.Dává mě dohromady a už brzy budu moct do práce.Je velmi šikovná a příjemná.Lituji,že jsem k ní nepřešla dříve.Kamila Kuchárová


Ověřeny pacient

skvělá paní doktorka vždy pomůže :)


K
Ověřeny pacient

špičková doktorka, přišel jsem k ní jen na konzultaci, jelikož mi předchozí lékařka tvrdila, že jsem simulant, vše řešila i bez toho, abych byl jejím pacientem a tudíž bez nároku na odměnu od zdr. pojišťovny. díky své pečlivosti paní doktorka přišla na pravou příčinu mých zdr. problémů a momentálně se vše konečně po více jak roce řeší a čekám na operaci. Samozřejmě jsem velice rád svou kartu přenesl k paní doktorce, přešla už i má milovaná žena.


S
Ověřeny pacient

Jsem pacientkou velmi krátce i přesto si dovolím ohodnotit co nejlépe.Velmi, velmi vstřícný přístup paní doktorky, máte-li zdravotní problém, hledá se příčina a řešení, a možnost e-maliové komunikace. Lidský a profesionální přístup.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka Šuralová, je na prosto skvělá, profesionální praktická lékařka v četně její setřičky. Její ambulance funguje na 100% ( doporučuji )


PETR


Paní doktorka Šuralová je úžasná osoba, která má velké pochopení pro člověka a v jeho nemoci mu dává 100% podporu. Blanka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti