Adresa

Šlikova 22, Prostějov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

H
Ověřeny pacient

K této paní lékařce chodím léta a s jejím přístupem,jednáním a vyhodnocováním zdravotního stavu jsem nadmíru spokojená


doporucuji


Opravdový profesionál


K
Ověřeny pacient

Velmi příjemné jednání, obrovská dávka trpělivosti, velké zkušenosti a velice dobrá diagnostika pacientových problémů a bolestí... takové vlastnosti by měl mít každý ošetřující lékař. Ano - paní doktorka Žondrová splňuje všechny tyto body ne na 100%, ale mnohem více. Já ji tímto velmi děkuji.


J

Dovoluji si i já připojit se k názoru pacientů, kteří pějí chválu na paní doktorku Žondrovou, nikdo z nás rozhodně nechodí k lékařům jen proto, že se mu nechce být zdravý a pracovat. Každou návštěvu u paní doktorky si užívám. Tak přímého člověka jen tak nenajdete. Ze srdce jí přeji pevné zdraví, stálý optimismus a ať jí to jde v tenise čím dál lépe. Děkuji za všestrannou péči a vždy naprosto přesnou diagnózu.


S

Jsem pacientkou paní doktorky již dlouhá léta. Je všeobecně známo, že p.doktorka je vynikající diagnostička. Její přístup je vysoce profesionální. Všem doporučuji.


Jsem s paní doktorkou spokojený.


M

Chtěla bych touto cestou poděkovat, ale zároveň vyzvednout neskonale profesionální přístup této praktické lékařky k pacientovi. Já sama mluvím za sebe. Jsem pacientkou MUDr. Žondrové více jak 15 let a proto vím, o čem píšu. Paní doktorka mě nejednou pomohla v mé nepříjemné nemoci. Navštívila jsem několik odborných lékařů, ale v přístupu k pacientovi jednoznačně vyzvedávám přístup MUDr. Žondrové. U této lékařky si velice vážím i toho, že i když není specialista, dokáže velice dobře a hlavně zavčas odhadnout další možné komplikace a těmto se snaží předejít. Dnes ji touto cestou děkuji a jsem velice ráda, že mám to štěstí být její pacientkou.


H

Paní doktorka je velmi milá, pozorná, dovede vás vyslechnot co vás bolí a myslím si že je na správném místě.Jsem rád že mně léčí a velmi si toho cením.


K

Velmi dobrá praktická lékařka.Hodnocení - jen samé klady !!! Jsem s její práci a názory plně spokojen více jak 2O let ! Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti