Praktický lékař pro dospělé
Šlikova 22, Prostějov

K této paní lékařce chodím léta a s jejím přístupem,jednáním a vyhodnocováním zdravotního stavu jsem nadmíru spokojená

doporucuji

Opravdový profesionál

Velmi příjemné jednání, obrovská dávka trpělivosti, velké zkušenosti a velice dobrá diagnostika pacientových problémů a bolestí... takové vlastnosti by měl mít každý ošetřující lékař. Ano - paní doktorka Žondrová splňuje všechny tyto body ne na 100%, ale mnohem více. Já ji tímto velmi děkuji.

Dovoluji si i já připojit se k názoru pacientů, kteří pějí chválu na paní doktorku Žondrovou, nikdo z nás rozhodně nechodí k lékařům jen proto, že se mu nechce být zdravý a pracovat. Každou návštěvu u paní doktorky si užívám. Tak přímého člověka jen tak nenajdete. Ze srdce jí přeji pevné zdraví, stálý optimismus a ať jí to jde v tenise čím dál lépe. Děkuji za všestrannou péči a vždy naprosto přesnou diagnózu.

Jsem pacientkou paní doktorky již dlouhá léta. Je všeobecně známo, že p.doktorka je vynikající diagnostička. Její přístup je vysoce profesionální. Všem doporučuji.

Jsem s paní doktorkou spokojený.

Chtěla bych touto cestou poděkovat, ale zároveň vyzvednout neskonale profesionální přístup této praktické lékařky k pacientovi. Já sama mluvím za sebe. Jsem pacientkou MUDr. Žondrové více jak 15 let a proto vím, o čem píšu. Paní doktorka mě nejednou pomohla v mé nepříjemné nemoci. Navštívila jsem několik odborných lékařů, ale v přístupu k pacientovi jednoznačně vyzvedávám přístup MUDr. Žondrové. U této lékařky si velice vážím i toho, že i když není specialista, dokáže velice dobře a hlavně zavčas odhadnout další možné komplikace a těmto se snaží předejít. Dnes ji touto cestou děkuji a jsem velice ráda, že mám to štěstí být její pacientkou.

Paní doktorka je velmi milá, pozorná, dovede vás vyslechnot co vás bolí a myslím si že je na správném místě.Jsem rád že mně léčí a velmi si toho cením.

Velmi dobrá praktická lékařka.Hodnocení - jen samé klady !!! Jsem s její práci a názory plně spokojen více jak 2O let ! Děkuji.