Jitka Vinšová, praktický lékař Hradec Králové

MUDr. Jitka Vinšová

Uložit

Praktický lékař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Brněnská 700, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Doktorka celkem ujde co se tyče povidani,lečeni uz tak silne neni,nemluve o nepřijemne az zle sestre ktera si hraje ve svych 60 letech na modelku a pacienti ji vylozene obtezuji.Pred rokem jsem tam prisla s akutnim zapalem plic 20 min pred zaviraci dobou(čekarna byla prazdna) a sestra mi neuveřitelnym zpusobem vynadala jak si to jako predstavuju ze kvuli me tam budou o deset min dyl ikdyz videla ze jsem na umreni.proste hruza,jenom zkasirovat a nashledanou

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

NEdoporučuji! všechno zbytečně moc řeší! plnou čekárnu má samé hypochondry z 90% a těch cikánů! hrůza! kvůli jednomu debilnímu razítku člověk tam zkejsne celý den! a sestřička to samé ...ani neumí pořádně změřit tlak!! ... než jí vyšlo něco normálního, tak mi ho musela změřit 4x a ještě byla nepříjemná, že to je moje chyba! .... nejdříve, že mám moc vysoký - zda se s tím léčím, pak zase moc nízký po 3 pro změnu kiksla baterka a po 4 to konečně bylo v pořádku.... kdybych k ní nemusela kvůli práci, tak se tak už NIKDY neukáži!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Moc hodna pani doktorka ktera me vzdy vyslechne a poradi. Pavel Koci


Velice důsledná a odborně na dobré úrovni


Doktorka v pohodě, profesionální přístup. Sestra protivná, tragédie. Člověka, kterému není dobře a mele z posledního nechá vypotit ve stoje u ní a přednostně si vyřizuje soukromé telefonáty o ničem. Škoda, že paní doktorka po těch letech nevymění sestru, jinak bych tam i přežila ty dlouhé čekací doby. Je pravda, že hlavně díky sestře tam chodím jen když opravdu musím a běžně dostupné léky nezabírají.


Ověřeny pacient

MUDr. Vinšová je jedna z nejlepších doktorek a bere práci profesionálně a precizně! Často až moc a proto je v čekárně téměř běžná delší čekací doba. Vše je ale vykoupeno něčím a myslím si že za péči a opravdový zájem o pacientovo zdraví s kterým se dnes setkáte málokde se vyplatí počkat. Sestra je také v pohodě.
Až na tu "rychlost odbaveni" lze hodnotit kladně. Já rozhodně budu docházet dál do ordinace doktorky Vinšové a pokud někdo spokojený není, může to přece zkusit jinde. Je to každého svobodná volba.


D

Velmi empatická, otevřená, s přirozeným a lidským přístupem, odborně velice na výši, což vždy potvrzují odborní lékaři. Je to typ rodiného lékaře, zajímá se i o zázemí pacienta a léčbu řeší komplexně. Je velmi zodpovědná a důsledná, řešení případů dotahuje do konce. Celá naše rodina si jí velice váží. Doporučujeme.
Výše negativně hodontícím pacientům lze jen doporučit, že v dnešní době si přeci každý pacient může svého lékaře vybrat sám, když rychlost "odbavení" je pro něj tak důležitá.


T

Tato lékařka je jedna z mála, která ochotně poradí a pokud neví, pošle k odbornému vyšetření.Připadá mi jako postavička ze starých filmů...svérázný osobní přístup, starost o pacienta a domácí prostředí. Bohužel až na tu sestřičku.Namyšlená, neochotná a protivná.Tak bych si představoval vymahače dlůhů a ne sestřičku.Sestra se zajímá spíše o své mimomanželské avantýry než o pacienty.Takže to vidím padesát na padesát. Super máma doktorka a fuj bába sestřička.


Je to nejkvalitnější praktická lékařka jakou jsem kdy poznala, umí správně léčit, posílá pacienty k odborným lékařům a vždy napíše doporučení s obsáhlou anamnézou, odborní lékaři ji za to chválí. Vždy rozpozná diagnózu a udělá maximum pro pacienty, nikoho neodbyde, proto má stále plnou čekárnu pacientů! Kéž by takových praktických lékařů bylo více! Celá moje rodina ji navštěvuje, jsme velmi spokojení! Kdyby byla zveřejněná soutěž o nejkvalitnějšího praktického lékaře, určitě bych jí dala na 1. místo! Pomáhala mi i s těžce nemocnou maminkou do konce jejího života, s takovou péčí a zájmem o starého pacienta jsem se u odborných lékařů často i nedočkala!


M

Paní doktorka je v poho, zatím mi vždy ochotně pomohla a poradila, ale ta sestřička--katastrofa, proč se jí tak zastává Času na všechno dostatek, salám-párky, náladová, jedovatá a STRAŠNĚ NEOCHOTNÁ udělat něco pro druhý a hlavně trošku svižným tempem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti