Praktický lékař stomatolog
Čapka Drahlovského 12, Přerov

Nyní jsem náhodně objevil tuto stránku s hodnocením lékařů. Nemám ve zvyku se veřejně vyjadřovat v této oblasti, která je velmi osobním vztahem mezi lékařem a pacientem. Mám s dokonalou profesionalitou MUDr. Sýkorové 32 leté zkušenosti a podle významně dlouhé objednací doby v její ordinaci evidentně nejsem sám. Nespokojenci mají možnost svobodně změnit lékaře a tím uvolnit své místo pro další zájemce, jejichž příjem Dr. Sýkorová zastavila.

Dodatek k předešlému komentáři. Vážený pisateli, vy snad jste prošel rukama všech zubařů v Přerově, že můžete hodnotit, kdo je nejhorší? Já bych tomu i věřila, že se vám nikdo nezavděčí a proto končíte vždy ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Jste patrně takový ten věčný stěžovatel. Ale i to je náplní života některých, co si nevidí na špičku nosánku.
Paní doktorka je vstřícná, obětavá a odborně i esteticky na úrovni s mnohaletou praxí. Svědčí o tom i množství pacientů, spokojených a vděčných, jako jsem třeba já. A pokud někdo musí navštívit Fakultní nemocnici, pak jen v případě pohotovosti (soboty a neděle), kdy nemají stomatologové v Přerově službu, nebo složitých chirurgických zákroků. Jsem nadmíru s lékařou spokojená.

Souhlasím s názorem, že je to nejhorší zubařka v Přerově a ten diplom by měla opravdu vrátit...každý má svůj názor, takže to že někdo nesouhlasí s tím že je nejlepší neznamená ze nepobral rozum!Taky k ni chodim docela dlouho, ale posledni dobou mi pripada ze nezvlada tolik pacientu a svou práci odflakne..díky ní jsem už několikrát skončila ve FN v Olomouci..

velmi přatelska,vstřicna a po odborne strance naprosto špicka.Vše děla precizně a snaži se všem pacientum vyhovět po strance odborne,esteticke i dokonce psychicke.Cekani je to nejmensi,je semozrejme ,ze u dobre lekarky, bude vzdy plna čekarna.Pani doktorka i sestrička to nemaji take jednoduche.

velmi dobrá lékařka,příjemné prostředí ,moderní vybavení ordinace.Velmi příjemná sestřička.Sice čekám delší dobu,ale rád.Jsem spokojen a doporučuji

Lékařka, jejíž práce je na vynikající odborné úrovni a provedena precizně i po stránce estetické. Svým laskavým přístupem působí na pacienty pozitivně. Dokáže s citem poradit i v oblasti protetické. Vždyť velké, bílé. zdravě vypadající zuby v můstku, či zubní protéze, nemusí být zrovna zárukou krásného úsměvu, ale mohou působit spíš komicky.
Doporučuji všem. Jsem nadmíru spokojená.

výborná paní zubařka, naprostý profesionál. a pokud někdo píše, že by měla vrátit diplom, tak asi moc rozumu nepobral.. chodím k ní několik let a vždy vyhověla mým potřebám.

Ráda bych označila "nejlepší", ale nebylo by to objektivní, protože neznám všechny stomatology v okolí. Každopádně je paní doktorka Sýkorová příjemná, ohleduplná a skutečně velmi pečlivá. To, že některé zákroky bolí, jak stojí v prvním hodnocení, to je pravda, ale na Vaše přání použije paní doktorka lokální anestezii (umrtvení) i u jiných zákroků, nejen při "trhání" zubů. Přivedla jsem k paní doktorce člověka, který měl ze zubařů takovou panickou hrůzu, že se v ordinaci neukázal asi 20 let. Svým citlivým přístupem a taktem paní doktorka dosáhla toho, že k ní chodí dobrovolně a sám, přestože již absolvoval několik nepříjemných zákroků, a další budou ještě následovat.

nejlepsi zubarka v prerove! vrele doporucuji, vyzkousela jsem uz mnoho lekaru, ale tahle pani zubarka je nejpeclivejsi v celem prerove! je to opravdu profesional a navic v ordinaci panuje velmi pratelska atmosfera. bohuzel, nektere zakroky boli, ale za to uz zubar nemuze.