Javorová 3096/525, Most

Děkujeme paní doktorce a také nejmilejší a nehodnější sestřičce za mnoho let, které se starali o naše dva syny. Přejeme zdravíčko a hodně krásných a šťastných důchodových let. Dušan, Soňa, Jakub, Dušan ml.

Nemohu hodnotit jinak než velmi výborný. Přístup paní doktorky je profesionální, milý a hlavně správný. Chodila jsem k ní celé své dětství a dorostenectví a moc mě mrzelo, že jsme musela odejít k dospělému praktickému lékaři. Jsem moc ráda, že jsem s paní doktorkou stále v kontaktu.
Nesmím také zapomenout na sestřičku, která si semnou a mou krví vytrpěla nejednou perné chvilky, ale vždy jsme to nakonec zvládly.
Mohu jenom doporučit :-)

Týden jsem k paní doktorce chodila s tím, že se synem něco je, zvrací, má průjem, nejí, nepije, co sní nebo vypije vyzvrací. Aniž by mu vzala jediný vzorek, stanovila diagnózu APEC, druhý den jsem ho úplně dehydrovaného vzala do kadaňské nemocnice, kde ho okamžitě převezli na JIP, takže spolehnout se na paní doktorku, tak Vánoce zařizujeme pohřeb!

Dobrá dětská doktorka.

Velmi výborná lékařka a sestra.Jako dítě jsem k ní chodila a nyní tam chodí i mé 3 děti.Nemůžu si na nic ztěžovat.Jsou prostě super.M.D.

Super dětská doktorka. Já sama jsem jí měla v dětsvtí až do úplné plnoletosti. A nyní je u ní naše dcerka. Vždy pomůže a nikdy nic nezanedbá.

Velice dobrá lékařka když jsem bydlel v Mostě tak jsem k ní chodil. Měla vždy velice laskavý přístup , vždy vše vyřešila.

Jako dítě jsem k paní doktorce chodila, později i mé dcery, které jsou už dospělé.A doufám, že ještě i vnoučata :) Paní doktorka je skvělá, pečlivá, příjemná a profesionální. I sestřička je skvělá.

Musim souhlasit s pochvalou pani doktorky je profesional na svem miste a sestricka to same

Musim souhlasit s pochvalou p.doktorka je profesional na svem miste a sestricka to same jen mit vic takovych doktoru a sestricek