Adresa

Ordinace
Javorová 3096/525, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Děkujeme paní doktorce a také nejmilejší a nehodnější sestřičce za mnoho let, které se starali o naše dva syny. Přejeme zdravíčko a hodně krásných a šťastných důchodových let. Dušan, Soňa, Jakub, Dušan ml.

L
Ověřený profil

Nemohu hodnotit jinak než velmi výborný. Přístup paní doktorky je profesionální, milý a hlavně správný. Chodila jsem k ní celé své dětství a dorostenectví a moc mě mrzelo, že jsme musela odejít k dospělému praktickému lékaři. Jsem moc ráda, že jsem s paní doktorkou stále v kontaktu.
Nesmím také zapomenout na sestřičku, která si semnou a mou krví vytrpěla nejednou perné chvilky, ale vždy jsme to nakonec zvládly.
Mohu jenom doporučit :-)

Týden jsem k paní doktorce chodila s tím, že se synem něco je, zvrací, má průjem, nejí, nepije, co sní nebo vypije vyzvrací. Aniž by mu vzala jediný vzorek, stanovila diagnózu APEC, druhý den jsem ho úplně dehydrovaného vzala do kadaňské nemocnice, kde ho okamžitě převezli na JIP, takže spolehnout se na paní doktorku, tak Vánoce zařizujeme pohřeb!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrá dětská doktorka.


Velmi výborná lékařka a sestra.Jako dítě jsem k ní chodila a nyní tam chodí i mé 3 děti.Nemůžu si na nic ztěžovat.Jsou prostě super.M.D.


V

Super dětská doktorka. Já sama jsem jí měla v dětsvtí až do úplné plnoletosti. A nyní je u ní naše dcerka. Vždy pomůže a nikdy nic nezanedbá.


M

Velice dobrá lékařka když jsem bydlel v Mostě tak jsem k ní chodil. Měla vždy velice laskavý přístup , vždy vše vyřešila.


I

Jako dítě jsem k paní doktorce chodila, později i mé dcery, které jsou už dospělé.A doufám, že ještě i vnoučata :) Paní doktorka je skvělá, pečlivá, příjemná a profesionální. I sestřička je skvělá.
Musim souhlasit s pochvalou pani doktorky je profesional na svem miste a sestricka to same


B

Musim souhlasit s pochvalou p.doktorka je profesional na svem miste a sestricka to same jen mit vic takovych doktoru a sestricek


Došlo k chybě, zkuste to znovu