Jitka Sedláčková, gynekolog Hradec nad Moravicí

MUDr. Jitka Sedláčková

Uložit

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Smetanova 661, Hradec nad Moravicí
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Chodím k paní doktorce již 6 let a nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém. Je moc milá, ochotná, vše mi vysvětlí. Když nastal nějaký problém ihned zahájila vhodnou léčbu. V ordinaci by akorát mohly být odhlučněné stěny, ale na druhou stranu mě doopravdy nezajímají problémy ostatních, takže i když občas něco zaslechnu, okamžitě tuto informaci vypouštím. Jsem na 100% spokojena s paní doktorkou i se sestřičkou.

Z
Ověřeny pacient

Kdybych nepřešla k jinému lékaři, tak ani nepoznám, jaký je profesionální přístup lékaře. Myslím, že dosti nepříjemné nejen pro mě, ale i pro mnoho žen jsou neodhlučněné stěny gynekologické ambulance, přes které lze slyšet téměř vše, co lékařka pacientce říká. Dost nepříjemné. Nepříjemné jsou i situace, kdy je jedna pacientka v kabince (slyší vše) a druha pacientka, která vyšla od lékařky je u sestry a ta ji prave oznamuje, že těhotensky test je negativní/pozitivní. Tohle by se nemělo stát. U ženy je potřeba klást na intimitu a právě na profesionální přístup. Jako lékařka je paní Sedláčková milá, ale to urcite nestačí. Jsem ráda, že jsem gynekologa včas vyměnila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Neumím posoudit, zda je paní doktorka odborník, ale její chování opravdu hraničí s pravidly slušného chování.
Přešla jsem do péče k doktoru Kozákovi a nelituji. Jana

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Bohužel nemám kladné zkušenosti. Jak tady píší uživatelky výše, dokud není problém, tak je to chichi, chacha, jakmile se objeví, tak začíná být nepříjemná.. navíc si sama nerada problémy přidělává, tudíž i když tuší, že něco není, jak by mělo být, tak to neřeší a pak vás postaví před hotovou věc (např operaci), které by se včasným zákrokem dříve dalo předejít.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je možná skvělý odborník, ale její neochota a chování určitě profesionální není.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

"Dlouhé slohové cvičení", které tady bylo jen proto, aby bylo jasné, že moje negativní hodnocení je oprávněné a podložené skutečností, jsem smazala. A jinak chápu, že jsou s ní ostatní pacientky spokojené, to já byla taky do doby, než se vyskytl první problém a ona po mně řvala jak smyslů zbavená! A navíc by se tady měly psát názory na paní doktorku, ne urážet lidi, kteří mají jiný názor než vy - mě zase přijde úsměvné, že jste si tu slohovku přečetla..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem dlouhou dobu pacientkou paní doktorky a nemám s ní sebemenší problém, jsem s ní zkrátka spokojená.A nechápu , jak někdo může trávit čas u internetu rozepisováním dlouhého negativního "slohového cvičení". Opravdu zvláštní a úsměvné...

s paní doktorkou mám dobré zkušenosti, myslím , že kritické hodnocení předeslých pacientek není objektivní a je osobně zabarvené

K paní doktorce chodím ráda, je milá,ochotná a po všech stránkách se pacientovi plně věnuje.Dbá na prevenci, vše dobře vysvětlí, mám v ní velkou důvěru.

Také mám zkušenosti z neochotou vypsat jeden doklad o zapalcení nevíc. Co jsem z toho měla? Křik, jekot, trapné její chování. Opravdu doktorka, ke keré jsem ztratila důveru a proto odcházím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti