Smetanova 661, Hradec nad Moravicí
Praktický lékař gynekolog

Kdybych nepřešla k jinému lékaři, tak ani nepoznám, jaký je profesionální přístup lékaře. Myslím, že dosti nepříjemné nejen pro mě, ale i pro mnoho žen jsou neodhlučněné stěny gynekologické ambulance, přes které lze slyšet téměř vše, co lékařka pacientce říká. Dost nepříjemné. Nepříjemné jsou i situace, kdy je jedna pacientka v kabince (slyší vše) a druha pacientka, která vyšla od lékařky je u sestry a ta ji prave oznamuje, že těhotensky test je negativní/pozitivní. Tohle by se nemělo stát. U ženy je potřeba klást na intimitu a právě na profesionální přístup. Jako lékařka je paní Sedláčková milá, ale to urcite nestačí. Jsem ráda, že jsem gynekologa včas vyměnila.

Neumím posoudit, zda je paní doktorka odborník, ale její chování opravdu hraničí s pravidly slušného chování.
Přešla jsem do péče k doktoru Kozákovi a nelituji. Jana

Bohužel nemám kladné zkušenosti. Jak tady píší uživatelky výše, dokud není problém, tak je to chichi, chacha, jakmile se objeví, tak začíná být nepříjemná.. navíc si sama nerada problémy přidělává, tudíž i když tuší, že něco není, jak by mělo být, tak to neřeší a pak vás postaví před hotovou věc (např operaci), které by se včasným zákrokem dříve dalo předejít.

Paní doktorka je možná skvělý odborník, ale její neochota a chování určitě profesionální není.

"Dlouhé slohové cvičení", které tady bylo jen proto, aby bylo jasné, že moje negativní hodnocení je oprávněné a podložené skutečností, jsem smazala. A jinak chápu, že jsou s ní ostatní pacientky spokojené, to já byla taky do doby, než se vyskytl první problém a ona po mně řvala jak smyslů zbavená! A navíc by se tady měly psát názory na paní doktorku, ne urážet lidi, kteří mají jiný názor než vy - mě zase přijde úsměvné, že jste si tu slohovku přečetla..

Jsem dlouhou dobu pacientkou paní doktorky a nemám s ní sebemenší problém, jsem s ní zkrátka spokojená.A nechápu , jak někdo může trávit čas u internetu rozepisováním dlouhého negativního "slohového cvičení". Opravdu zvláštní a úsměvné...

s paní doktorkou mám dobré zkušenosti, myslím , že kritické hodnocení předeslých pacientek není objektivní a je osobně zabarvené

K paní doktorce chodím ráda, je milá,ochotná a po všech stránkách se pacientovi plně věnuje.Dbá na prevenci, vše dobře vysvětlí, mám v ní velkou důvěru.

Také mám zkušenosti z neochotou vypsat jeden doklad o zapalcení nevíc. Co jsem z toho měla? Křik, jekot, trapné její chování. Opravdu doktorka, ke keré jsem ztratila důveru a proto odcházím.

jakmile jsem měla jen malý problém poslala mě za mým známým do porodnice. Pokud jde všechno bez problémů je to ok, ale jinak....