Adresy

• Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

Terezie Brzkové 942/15
    318 00 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Výborná doktorka jedním slovem.Chodila jsem tam já,chodí tam i dcera.Pomalá?nechápu jak tohle někdo může říct,když už je někdo nemocný,tak kam pospíchá???Očkování,každý reaguje jinak....Nemohu si paní doktorku vynachválit.

• Paní doktorku rovněž nemohu chválit. Je skutečně velmi pomalá, zapomíná se podívat na problém, na který ji upozorníte, pokud právě provádí prohlídku. Starostlivé maminky jsou pro ni přítěží, na děti se prakticky neusměje. Když nastane problém vyplývající z její nedbalosti, je schopná hodit vinu na vás. Ve své ordinaci si vládne jako ledová královna. S kamarádkami jsme se shodly, že je patrně dobrá preventistka, v Plzni je ale řada mnohem lepších dětských lékařek.

• Paní doktorka se o obě naše děti stará s velkou péčí a ochotou, antibiotika nepředepisuje zbytečně a rozhodně se nestává sebeléčitelem nemocí uší apod.. Pro někoho pomalá, pro mě lidská a ohleduplná k dětem a to považuji za důležité. Sami lékaři na ORL nám doporučovali neměnit, takže mi pro změnu jezdíme přes celé město k ní.

• Paní doktorka je pomalá,ani si nevšimne že dítě má plíseň mezi prsty ruky.Bojí se řící vlastní názor,protože by některé maminky to neusnesly.Sestra je považována jako místní drbna "Kelišová"
    V ordinaci mají přednost maminky maminky co jsou známé.Přijdete-li,když zrovna dělají administrativu jsou obě nevrlé a dají to znát.
    Trochu pokory v dnešní době.
    Lépe oddělit nemocné děti od okolních.

Jinak běžný průměr.

• Paní doktorka měla v péči už mě, teď k ní chodí mí oba synkové. Je hodná, milá a ochotná vždy poradit, pomoci a nikdy nic nepodcení. Vždy pořádně vyšetří, dbá na kontroly. Je zkušená a odborním na svém místě. My jsme s ní maximálně spokojeni a nikdy bych dětskou lékařku díky tomu, jaká je, neměnila.

• Spickova lekarka, mila a jemna k detem. Chodil jsem k ni cast detstvi a mohl se konecne prestat bat injekci :)

Mohu jen doporucit.

• Paní doktorka je velice pečlivá, je na ní vidět při každé kontrole že nechce nic opomenout! Vždy dobře poradí! A v kombinaci se sestřičkou jsou bezvadný tým!!!

• Paní doktorka je velmi pečlivá a ochotná vždy pomoci. Jsem ráda, že jsem našla tak příjemnou paní doktorku ke svým dětem blízko našeho bydliště.

• Paní doktorka je velmi pečlivá a svědomitá. S její prací jsme velmi spokojeni, naše 2 děti, které k ní chodí jsou vždy podrobně vyšetřeny a k paní doktorce chodí rády.Doporučuji, je velmi milá, hodná a nikdy neodmítne jakoukoliv radu i pomoc.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní