Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Takovou paní doktorku a sestřičku by si přál snad každý, neuvěřitelně pečlivá, nic nepřehlédne a je neskutečně milá. Děkujeme za všechny ty roky u vás!

P
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Velmi milá paní doktorka i sestřička, vždy důkladné a pečlivé vyšetření, s takovou péčí jsme se jinde nesetkali. Paní doktorka je velmi trpělivá a hodná i když miminko nezvládá prohlídku úplně lehce a pláče. Empatický člověk na svém místě.

D
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Jiný

Velice pečlivá a milá paní doktorka. Chodila jsem tam s oběma dětmi a vždy se velmi snažila pomoci. Delší čekání v čekárně mi kompenzovalo její pečlivé vyšetření a odcházela jsem s pocitem že se nic nezanedbalo.
Rozhodně výborná dětská lékařka!

M
Ověřeny pacient
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Kontrola v 5 ti letech

Výborná doktorka i sestřička. Měla na starost mě a teď i mého syna. Z tohoto zdravotního střediska je rozhodne nejlepší. Neléčí od stolu jako jiné doktorky, ale dítě vždy řádně vyšetří a prohlédne.

S
Ověřeny pacient
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

S MUDr. Novákovou jsme spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, vstřícná, milá a ochotná. Ordinační doba rozdělena na nemocné a objednané. Nikdy jsme dlouho nečekali. Se sestrou také dobrá spolupráce.

Ověřeny pacient
Umístění: Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň Nachlazrní, kašel a rýma

Paní doktorka je pečlivá a milá, ale opravdu extrémně pomalá, sestra vám po 2 hodinách čekání, kdy bez okolků vezme 3 lidin, kteří dorazili se staršími dětmi až po vás, řekne, že vás s plačícím 1.5 ročním dítětem ani nezaregistrovala...dnešní zážitek dost snižuje pozitivní pohled na celou ordinaci. Doufám, že tak nepříjemný zážitek už příště nebudeme muset zažít!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřeny pacient

Výborná doktorka jedním slovem.Chodila jsem tam já,chodí tam i dcera.Pomalá?nechápu jak tohle někdo může říct,když už je někdo nemocný,tak kam pospíchá???Očkování,každý reaguje jinak....Nemohu si paní doktorku vynachválit.

D
Ověřeny pacient

Paní doktorku rovněž nemohu chválit. Je skutečně velmi pomalá, zapomíná se podívat na problém, na který ji upozorníte, pokud právě provádí prohlídku. Starostlivé maminky jsou pro ni přítěží, na děti se prakticky neusměje. Když nastane problém vyplývající z její nedbalosti, je schopná hodit vinu na vás. Ve své ordinaci si vládne jako ledová královna. S kamarádkami jsme se shodly, že je patrně dobrá preventistka, v Plzni je ale řada mnohem lepších dětských lékařek.

Paní doktorka se o obě naše děti stará s velkou péčí a ochotou, antibiotika nepředepisuje zbytečně a rozhodně se nestává sebeléčitelem nemocí uší apod.. Pro někoho pomalá, pro mě lidská a ohleduplná k dětem a to považuji za důležité. Sami lékaři na ORL nám doporučovali neměnit, takže mi pro změnu jezdíme přes celé město k ní.

Paní doktorka je pomalá,ani si nevšimne že dítě má plíseň mezi prsty ruky.Bojí se řící vlastní názor,protože by některé maminky to neusnesly.Sestra je považována jako místní drbna "Kelišová"
V ordinaci mají přednost maminky maminky co jsou známé.Přijdete-li,když zrovna dělají administrativu jsou obě nevrlé a dají to znát.
Trochu pokory v dnešní době.
Lépe oddělit nemocné děti od okolních.

Jinak běžný průměr.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti