MUDr.

Jitka Kračková

Gynekolog

Kontaktní informace

 • Ordinace gynekologie a porodnictví

  Ctiborova 130, 27201 Kladno, středočeský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nejnovější názory

 • V
  Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

  K paní doktorce chodím také řadu let, prošla se mnou obě těhotenství a nemůžu si na její péči absolutně stěžovat. Je pravda, že objednací i čekací lhůty jsou dlouhé, ale na kvalitní služby se vyplatí počkat. Svlékání je sice před sestrou, ale vzhledem k nedostatku prostoru je to pochopitelné a dá se to snést. Vřele doporučuji.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Luboš Karásek
  Luboš Karásek
  Gynekolog
  Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
  Pan Karásek je hrozně příjemný a milý pan doktor, který mi vše vysvětlil a měla jsem z něj pocit, že narozdíl od… Více

  Halina Kačinská ( Markin)
  Halina Kačinská ( Markin)
  Gynekolog
  Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
  Paní doktorka je přijemná, milá, vysvětlila mi všechno, odpověděla na všechny moje otazky, odcházela jsem v dobré… Více

  Antonín Kaprál (Primář)
  Antonín Kaprál (Primář)
  Gynekolog
  Milady Horákové 116/109, Praha
  Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný. Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí… Více

  Petr Holý
  Petr Holý
  Gynekolog
  Mazurská 484/2, Praha
  Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem… Více

  Martin Dvořák
  Martin Dvořák
  Gynekolog
  Hnězdenská 2, Praha
  Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  3

  Obecné skóre
  49 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • V
   Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

   K paní doktorce chodím také řadu let, prošla se mnou obě těhotenství a nemůžu si na její péči absolutně stěžovat. Je pravda, že objednací i čekací lhůty jsou dlouhé, ale na kvalitní služby se vyplatí počkat. Svlékání je sice před sestrou, ale vzhledem k nedostatku prostoru je to pochopitelné a dá se to snést. Vřele doporučuji.

  • R

   K paní doktorce chodím již 18 let. Je velice pečlivá, vstřícná, jemná při vyšetření. Vždy se mnou pečlivě probírala všechny trable a problémy s otěhotněním, kterých jsem měla požehnaně :/. Nikdy nic nepodcenila! Je to dle mého skvělá doktorka a mám jí moc ráda.

  • J

   s paní doktorkou jsem byla dosud celkem spokojena, ale momentálně naprosto nechápu její systém objednávání, objednává vždy jen jeden týden a objedná vás za dva měsíce, takže pokud onemocníte, tak budete čekat v průměru další 3 měsíce, já se pokouším k paní doktorce objednat od března, to mne objednala na červen, kdy jsem bohužel onemocněla, při zavolání mi bylo sděleno ať si zavolám za 14 dní, že budu objednána na září, to jsem bohužel propásla a dnes jsem byla opět odkázána na zavolání na druhý srpnový týden, že budu objednána na říjen ... neuvěřitelné

  • K

   Paní doktorka je milá, hodná a vstřícná. Ano, čeká se u ní déle, ale to proto, že se pacientům věnuje! Jezdím kvůli ní až z Prahy, to snad mluví za vše. K.Ch.

  • G

   Určitě pani doktorku nedoporučuju!! Šla jsem k pani doktorce s tím že mi vyšli těhoteské testy pozitivně, pani doktorka mě zkontrolovala a řekla že těhotenství je, ale že miminko nevidí. tak jsem přišla za 14 dní a pani doktorka mě poslala do nemocnice na interupci že miminko se nevyvíjí. Hned jsem šla k jiný gynekoložce a tam už i mimčo mělo vidět srdeční ozvy. Teď mám krásnou zdravou holčičku a nechci ani myslet na to kdybych doktorku poslechla. znám plno maminek co má stejnou příhodu s tohle doktorkou. proto zásadně nedoporučuju!!!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • A

   Nevím, zda-li někomu, kdo pí. doktorku zná, sdělím něco nového, ale kdo ještě neměl tu čest, radím NAJDĚTE SI JNINÉHO LÉKAŘE. Chodím do její ordinace již přes 24 let, ale ještě se mi nestalo, že bych byla objednána do týdne od mého telefonátu, nebo jsem šla "na řadu" v tolik hodin, na kdy jsem byla nepříjemným personálem objednána (většinou dalších 60 - 90 minut prosedím v čekárně, tzn. jeden den dovolené). Od mládí jsem měla problémy sice ne velké, ale byly. Když jsem nemohla otěhotnět, trvalo mi celých šest let, než jsem pochopila, že tady se po moci NIKDY nedoberu. Přikláním se také k: Nemůžu doporučit!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • L

   S paní doktorkou jsem spokojená, vyšetřuje citlivě a vše srozumitelně vysvětlí. V těhotenství jsem k ní chodila ráda a s důvěrou. Sice se čeká, ale práce lékaře přece není jako když se dělají bagety, aby se vždy přesně vědělo, za kolik minut bude "kus", ne? Skluz se nabere snadno, stačí, když jeden dva lidi přijdou pozdě, nebo když se v čekárně střídají neobjednané pacientky, které chtějí "jen" recept/něco předat/něco vyzvednout/na něco se zeptat ... :)

  • H

   K paní doktorce chodíme všechny z rodiny a ne všechny jsme byly bez problémů, které ale paní doktorka včas odhalila a vyřešila. Dlouhé čekání, je kompenzováno velmi jemným a citlivým přístupem paní doktorky. Interiér ordinace (lůžka, UTZ, svlékání), by sedalo asi vyřešit vhodnějším způsobem. Sestry nic moc a dost často se střídají. Další problém nastává, když něco není úplně podle tabulek, pak je paní doktorka dost vystresovaná a často to přenáší na pacientku. Vždy se snaží najít vhodný postup léčby. Jinak můžu paní doktorku doporučit.

  • J

   Jsem velmi spokojená s touto svojí lékařkou.

  • L

   Dr. Krackova mne velmi dobre provedla 2 rizikovymi tehotenstvimi s mnozstvim vysetreni, chodim k ni asi 20? let (paneboze! :-)). Pri vysetrovani je velmi pecliva a opatrna. Prodelala jsem potrat, konizaci, atd. a vzdy vse dopadlo dobre, nikdy nic nezlehcila. Jako clovek muze kunkat, byt pomala, bla, bla, ale jako lekarka na jednicku!
   (Doba prosezena v cekarne je opravdu hrozna)