MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• V
    Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

K paní doktorce chodím také řadu let, prošla se mnou obě těhotenství a nemůžu si na její péči absolutně stěžovat. Je pravda, že objednací i čekací lhůty jsou dlouhé, ale na kvalitní služby se vyplatí počkat. Svlékání je sice před sestrou, ale vzhledem k nedostatku prostoru je to pochopitelné a dá se to snést. Vřele doporučuji.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V
      Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

• R

K paní doktorce chodím již 18 let. Je velice pečlivá, vstřícná, jemná při vyšetření. Vždy se mnou pečlivě probírala všechny trable a problémy s otěhotněním, kterých jsem měla požehnaně :/. Nikdy nic nepodcenila! Je to dle mého skvělá doktorka a mám jí moc ráda.

• J

s paní doktorkou jsem byla dosud celkem spokojena, ale momentálně naprosto nechápu její systém objednávání, objednává vždy jen jeden týden a objedná vás za dva měsíce, takže pokud onemocníte, tak budete čekat v průměru další 3 měsíce, já se pokouším k paní doktorce objednat od března, to mne objednala na červen, kdy jsem bohužel onemocněla, při zavolání mi bylo sděleno ať si zavolám za 14 dní, že budu objednána na září, to jsem bohužel propásla a dnes jsem byla opět odkázána na zavolání na druhý srpnový týden, že budu objednána na říjen ... neuvěřitelné

• K

Paní doktorka je milá, hodná a vstřícná. Ano, čeká se u ní déle, ale to proto, že se pacientům věnuje! Jezdím kvůli ní až z Prahy, to snad mluví za vše. K.Ch.

• G

Určitě pani doktorku nedoporučuju!! Šla jsem k pani doktorce s tím že mi vyšli těhoteské testy pozitivně, pani doktorka mě zkontrolovala a řekla že těhotenství je, ale že miminko nevidí. tak jsem přišla za 14 dní a pani doktorka mě poslala do nemocnice na interupci že miminko se nevyvíjí. Hned jsem šla k jiný gynekoložce a tam už i mimčo mělo vidět srdeční ozvy. Teď mám krásnou zdravou holčičku a nechci ani myslet na to kdybych doktorku poslechla. znám plno maminek co má stejnou příhodu s tohle doktorkou. proto zásadně nedoporučuju!!!

• A

Nevím, zda-li někomu, kdo pí. doktorku zná, sdělím něco nového, ale kdo ještě neměl tu čest, radím NAJDĚTE SI JNINÉHO LÉKAŘE. Chodím do její ordinace již přes 24 let, ale ještě se mi nestalo, že bych byla objednána do týdne od mého telefonátu, nebo jsem šla "na řadu" v tolik hodin, na kdy jsem byla nepříjemným personálem objednána (většinou dalších 60 - 90 minut prosedím v čekárně, tzn. jeden den dovolené). Od mládí jsem měla problémy sice ne velké, ale byly. Když jsem nemohla otěhotnět, trvalo mi celých šest let, než jsem pochopila, že tady se po moci NIKDY nedoberu. Přikláním se také k: Nemůžu doporučit!

• L

S paní doktorkou jsem spokojená, vyšetřuje citlivě a vše srozumitelně vysvětlí. V těhotenství jsem k ní chodila ráda a s důvěrou. Sice se čeká, ale práce lékaře přece není jako když se dělají bagety, aby se vždy přesně vědělo, za kolik minut bude "kus", ne? Skluz se nabere snadno, stačí, když jeden dva lidi přijdou pozdě, nebo když se v čekárně střídají neobjednané pacientky, které chtějí "jen" recept/něco předat/něco vyzvednout/na něco se zeptat ... :)

• H

K paní doktorce chodíme všechny z rodiny a ne všechny jsme byly bez problémů, které ale paní doktorka včas odhalila a vyřešila. Dlouhé čekání, je kompenzováno velmi jemným a citlivým přístupem paní doktorky. Interiér ordinace (lůžka, UTZ, svlékání), by sedalo asi vyřešit vhodnějším způsobem. Sestry nic moc a dost často se střídají. Další problém nastává, když něco není úplně podle tabulek, pak je paní doktorka dost vystresovaná a často to přenáší na pacientku. Vždy se snaží najít vhodný postup léčby. Jinak můžu paní doktorku doporučit.

• J

Jsem velmi spokojená s touto svojí lékařkou.

• L

Dr. Krackova mne velmi dobre provedla 2 rizikovymi tehotenstvimi s mnozstvim vysetreni, chodim k ni asi 20? let (paneboze! :-)). Pri vysetrovani je velmi pecliva a opatrna. Prodelala jsem potrat, konizaci, atd. a vzdy vse dopadlo dobre, nikdy nic nezlehcila. Jako clovek muze kunkat, byt pomala, bla, bla, ale jako lekarka na jednicku!
      (Doba prosezena v cekarne je opravdu hrozna)

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní