Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka byla skvělá dokud nepřišel covid. Od té doby až do dnes funguje spíše jako callcentrum. Člověka nechce vidět, nevyšetří, nezajímá se nic. Jediné co, že ochotně vyřídí neschopenku.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka už se starala o mého otce I o mojí matku a stará se i o mě. je to nejlepší doktorka kterou jsem kdy poznal a samozřejmě sestřička je taky velice příjemná.Kdykoliv bylo potřeba ochotně přišla i za mojí matkou k nám domů bez jediného slova nemohu nebo nemám čas

Nejsem zrovna vzorný pacient, ale vždy když přijdu i v době kdy bych tam neměl co dělat, je mi pomoženo.
Paní doktorku bych neměnil, je skvělá a sestřička je báječná. Já ty holky obě miluju.

Paní doktorka je odbornice na svém místě – nikdy nic nepodceňuje, má velmi dobrý a osobní přístup k pacientům a hlavně dokáže pomoci. Sestřička někdy trochu rázná (ono je to někdy potřeba), ale rozhodně šikovná a svědomitá.

Naprostá spokojenost, lidský přístup přátelské jednání spolehlivost.Doktorku bych neměnil ,když je potřeba bez problému napíše doporučení k danému problému ke specialistovi.

Pokaždé čekám minimálně 40 minut a je jedno jestli je předemnou pět lidí nebo nikdo. Sestřička mi teda moc milá nepříjde, hlavně v okamžiku kdy člověk potřebuje nějakou drobnost. V čekárně musí šlověk sedět co nejblíže ke dveřím, s kartičkou pojištovny v ruce protožě když sestra jednou za 15 minut vykoukne tak se na ní sesype hromada starších lidí kteří si jdou "jen pro recept" - "jen pro prášky" - "jen na injekci" - takže i když jsem si šel "jen pro razítko" přebehlo mě minimálně 5 lidí. O kvalitách paní doktorky neříkám ani slovo. Aškovliv je pravda, že před přechodem k ní jsem 5 let antibiotika neměl a za poslední dva roky už 2x. Ale to může být náhoda.

K paní doktorce chodím teprve rok a zatím jsem nemusela řešit žádné větší zdravotní problémy, nicméně mohu už teď říct, že na mě působí velmi mile a profesionálně, a přitom pořád velice lidsky. :) Nezlehčuje moje "problémky", vyslechne mě a snaží se pomoct. Sestřička je skvělá, usměvavá, nikdy se mi nestalo, že by byla nepříjemná.
Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto lékařku a rozhodně doporučuji!

Paní doktorka je velmi milá a příjemná a má naprosto skvělou sestřičku,obě dámy jsou pozorné a svou práci dělají na výbornou. Doporučuji všem!!! Děkuji za vše.

Již několik let jsem pacientkou paní doktorky a jsem velmi spokojená, je ochotná a pečlivá.

Velmi dobý přístup...