Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka už se starala o mého otce I o mojí matku a stará se i o mě. je to nejlepší doktorka kterou jsem kdy poznal a samozřejmě sestřička je taky velice příjemná.Kdykoliv bylo potřeba ochotně přišla i za mojí matkou k nám domů bez jediného slova nemohu nebo nemám čas

F

Nejsem zrovna vzorný pacient, ale vždy když přijdu i v době kdy bych tam neměl co dělat, je mi pomoženo.
Paní doktorku bych neměnil, je skvělá a sestřička je báječná. Já ty holky obě miluju.

Paní doktorka je odbornice na svém místě – nikdy nic nepodceňuje, má velmi dobrý a osobní přístup k pacientům a hlavně dokáže pomoci. Sestřička někdy trochu rázná (ono je to někdy potřeba), ale rozhodně šikovná a svědomitá.

Naprostá spokojenost, lidský přístup přátelské jednání spolehlivost.Doktorku bych neměnil ,když je potřeba bez problému napíše doporučení k danému problému ke specialistovi.

Pokaždé čekám minimálně 40 minut a je jedno jestli je předemnou pět lidí nebo nikdo. Sestřička mi teda moc milá nepříjde, hlavně v okamžiku kdy člověk potřebuje nějakou drobnost. V čekárně musí šlověk sedět co nejblíže ke dveřím, s kartičkou pojištovny v ruce protožě když sestra jednou za 15 minut vykoukne tak se na ní sesype hromada starších lidí kteří si jdou "jen pro recept" - "jen pro prášky" - "jen na injekci" - takže i když jsem si šel "jen pro razítko" přebehlo mě minimálně 5 lidí. O kvalitách paní doktorky neříkám ani slovo. Aškovliv je pravda, že před přechodem k ní jsem 5 let antibiotika neměl a za poslední dva roky už 2x. Ale to může být náhoda.

K paní doktorce chodím teprve rok a zatím jsem nemusela řešit žádné větší zdravotní problémy, nicméně mohu už teď říct, že na mě působí velmi mile a profesionálně, a přitom pořád velice lidsky. :) Nezlehčuje moje "problémky", vyslechne mě a snaží se pomoct. Sestřička je skvělá, usměvavá, nikdy se mi nestalo, že by byla nepříjemná.
Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto lékařku a rozhodně doporučuji!

Paní doktorka je velmi milá a příjemná a má naprosto skvělou sestřičku,obě dámy jsou pozorné a svou práci dělají na výbornou. Doporučuji všem!!! Děkuji za vše.

Již několik let jsem pacientkou paní doktorky a jsem velmi spokojená, je ochotná a pečlivá.

Velmi dobý přístup...

Nedoporučuji, byla jsem zklamaná.