Praktický lékař pro dospělé
Horymírova 1, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce Hrdinové chodím x let a nemůžu si stěžovat. Vstřícná, pečlivá co se týče vyšetření pacienta . Co se týče sestřičky ne vždy příjemná, ale pro mně je prioritou dobrý lékař !

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Za mě je paní doktorka v pohodě, dobrá specialistka vše dobře vysvětlí... Sestra osobní setkání v pohodě vždy byla příjemná, avšak komunikace přes telefon úplně jiný člověk arogantní nenechá domluvit a položí telefon...stalo se mi to několikrát

K paní doktorce jsem přestoupila z důvodu přestěhování. Byla jsem opravdu mile překvapena. Žádný lékař se o mě nezajímal tak jako ona. Celkově mi udělala preventivní vyšetření a bylo velice pečlivé. Zájem od paní doktorky mě velmi překvapil. Vzala mi kompletní odběry. Manžel měl problémy a jiná paní doktorka byla velmi laxní, proto jsem manželovi doporučila paní Hrdinovou a ta s ochotou manžela přijala, udělala mu komplexní vyšetření, které u jiné doktorky postrádal. Paní Hrdinová manžela poslala na vyšetření a trefila se ještě před vyšetřením v jeho diagnoze. Jde vidět, že paní doktorka je zkušená a ví co dělá. Dokonce mi vždy poradí, když ji napíšu email. Prostě úžasná lékařka. Všem vřele doporučuji. Sestřička je taky hodná, milá a lidská....

Dobrý den, velice si vážím práce lékařů a oceňuji profesionalitu paní doktorky, která je vždy milá, příjemná, vstřícná a ochotná, ale musím se připojit k několika názorům na neprofesionalitu, neschopnost, aroganci a nepříjemné chování sestry, na kterou pacient narazí jako první, hned při příchodu k lékaři. Paní doktorka si takovou negativní reklamu opravdu nezaslouží. Je ke zvážení, zda se vyplatí taková spolupráce se sestrou, která je příčinou nespokojenosti pacientů, kterých je dost a přibývá jich, jen se bojí vyjádřit nahlas svůj negativní názor, aby se to neodrazilo na jejich péči.

Ráda bych také vyslovila svůj názor. Jsem pacientkou paní doktorky Hrdinové od úmrtí předchozí lékařky, MUDr. Widziolkové. Při každé návštěvě jsem byla velice spokojena s úrovní jednání a vstřícného chování paní doktorky a taktéž sestřičky. Děkuji za Vaši péči o mé zdraví a zdraví mého muže Vlastimila Šroma. Pokud se někomu nelíbí přístup jedné nebo druhé, je na něm, aby například změnil svého ošetřujícího lékaře a ne, aby urážel pracovité ženy s velmi náročnou a ne vždy příjemnou prací. Nejhorší práce je s lidmi a nemocnými zvláště. Proč se ti, kdož mají připomínky, nepodepíší. Čeho se bojí? Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,ráda bych Vám i já napsala své zkušenosti s pí.doktorkou. Před 8.lety jsem se přestěhovala z Ostravy o 35km dál, ale nechtěla jsem měnit svého praktického lékaře, nemohu souhlasit s názory, že je neprofesioál, arogatní atd.Pí. doktorka mi vždy pomohla,nikdy mně jako pacienta neodbyla a ochotně všechno vysvětlila.A co se týká sestřičky i stou jsem spokojená,pracuje velmi dobře a k pacientům se chová slušně, já ji nikdy neslyšela,že by se s pacientem hádala. Obě dvě odvádějí svou práci skvěle a profesionálně.

Také uvažuji o změně praktického lékaře.Hlavně z příchodem nové sestry se v této ordinaci vše otočilo o 180 stupnů!sestra je neuvěřitelně zabržděná,neochotná a hlavně absolutně neprofesionální-několikrát jsem zažil její výstupy a hádky s pacienty přímo v čekárně plné lidí.A nic proti Vám paní doktorko,ale pokud se u Vás mají lidé cítit jako u lékaře,tak odhoďte ten civil a oblékněte se do bílého,tak jako to nosí každý profesionální lékař!!!!!!!
Pokud můžete,tak se této ordinaci vyhíbejte obloukem!!!!!!!!!!!

..tak k čemu to potom je, když to takhle zobrazuje :-D

K paní doktorce moc dlouho nechodím, ale už jsem měl možnost ji několikrát navštívit a zdá se mi, že jak paní doktorka, tak i sestřička odvádějí svou práci dobře a profesionálně. Je pravda, že jsem moc neznal předchozí sestru, ale k současné sestře nemám žádné výhrady a nepřijde mi, že by byla "arogantní, neochotná" apod. Proto nechápu předchozí komentáře :) MUDr. Hrdinovou jsem doporučil jak mé přítelkyni, tak i jiným známým a i oni jsou spokojeni. Ale 100 lidí - 100 chutí. Já jsem spokojen.

K paní doktorce nemám velké výhrady. Ale nová sestřička je velice arogantní, nesympatická a celkově nepříjemná osoba. Během pár hodin, co čekáte v čekárně, si vyslechnete pár hádek a neshod mezi sestřičkou a pacientem (občas včetně paní doktorky). Nedoporučuji jen kvůli nové paní sestřičce.

Evelina