MUDr. Jitka Hlavničková

Praktický lékař Více

České Budějovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
U Sirkárny 458, České Budějovice

S paní doktorkou jsem naprosto spokojen. Je to milý a pečlivý člověk, s lidským přístupem k pacientovi. Škoda jen, že má tak nepříjemnou zdravotní sestru, jak už bylo dříve zmíněno. Nicméně hodlám k ní docházet i nadále!

Profesně na velmi vysoké úrovni, ochotná, čekací doba minimální.

Skvělá doktorka a skvělý člověk, co víc napsat...........

K paní doktorce chodíme oba s manželem a jsme nadmíru spokojeni. Velmi hodná, milá, vstřícná, ochotná, pečlivá. Takovou paní doktorku jsme si představovali, když jsme se přistěhovali do Českých Budějovic

Velmi příjemná a zodpovědná.

Zodpovědný lékař.

Paní doktorku nemůžu ohodnotit, leč k ní zřejmě nepůjdu. Při telefonickém dotazu, v pracovní době, v 11. hodin (kdy ještě není oběd), jsem se se slušností ptala, zda paní doktorka přijímá nové pacienty. Telefon zvedla již od počátku velmi podrážděná, starší zdravotní sestra a s velkou neochotou na mě do telefonu řvala - proč to chci vědět, proč si nehledám doktora někde blíž (nepochopila, že lidé se stěhují nebo svůj čas tráví většinou i 30 kilometrů od baráku, kde mají uvedeno trvalé bydliště).... Když jsem ji odpověděla, že je to moje věc, uráčila se jen ušklíbnout na "Pchéé".

Takovou neochotu jsem ještě neviděla. Ale vím, že mě tato paní úplně odradila.

Paní doktorka je příjemná, vždy pošle na všechny vyšetření aby byla jistota, člověk se jí nemusí prosit. Dobré ordinační hodiny, většinou bez čekání. Spokojenost.

OK!!!

Úžasná doktorka,sympatická,dokáže poradit,má velmi lidský přístup a dobré ordinační hodiny s ordinací na místě, které vyhovuje určitě hodně lidem.(Teď od r.2008 sídlí v lékařském domě u Metropolu).Takže paráda.Opravdu doporučuji!!!