Praktický zubní lékař
Pražská 1B, Blansko

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Velmi necitlivé, hrubé chování a místy až agresivní chování. Na druhou stranu, co se zubařské práce týče, super. Ale nestojí mi to za to, k této zubařce ještě někdy jít. Nechápu, jak s takovou hruboustí vůbec může někdo tolik let ordinovat... Toto není normální.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Jsem u paní doktorky od roku2001, vždy spopkojený, provádí zásahy citlivě. Pří akutních problémech přijímá portakticky okamžitě. Vždy dovede poradit.

Umístění: Praktický zubní lékař

Jsem s paní doktorkou spokojená. Je to taková ženská od rány ale je správná. Vše se mnou dopředu konzultuje, žádné podpásovky. Vytržení zubu jsem vůbec necítila. Čištění kanálků bylo dle očekávání bolestivé, ale už po odchodu z ordinace mě nic nebolelo. To zubní korunka od jiného zubaře mě bolela ještě půl roku, takže mám dobré srovnání.
Cenově zákroky nejsou nejlevnější, ale pořád přijatelné.
Sestrička je moc příjemná, při vrtání drží hlavu, abych necukla, a jemně hladí po tváři :-)

Po odchodu k jinému lékaři mě stálo hodně peněz a času napravit práci paní doktorky. Několik kazů pod plombami, jeden kanálek zapomněla vyčistit, atd. V dásni mi zůstal kus mléčného zubu, který přehlížela asi 10 let, a způsobil mi úplné zkažení dvou trvalých zubů. Po odchodu jsem se konečně přestal zubaře bát.

K PANÍ DOKTORCE CHODÍME CELÁ RODINA JIŽ DLOUHÁ LÉTA...JSME ABSOLUTNĚ SPOKOJNENI...VŽDY SE NÁM SNAŽILA POMOCI...A JEJÍ PRÁCE JE PROFESIONÁLNÍ....A SESTŘIČKA ? TA JE ANDĚL........

Paní doktorku nemůžu doporučit. Arogantní, hrubé jednání. Nevěří, že vás něco bolí. Odešla jsem k jinému stomatologovi a ten mi rok spravoval zuby. A dokázal i to, co paní doktorka za 10 let nedokázala.

Dnes ráno mě hodně rozbolel zub, ale bohužel moje paní zubařka v pátek neordinuje, tudíž jsem obvolávala všemožné zubaře a ptala se, zda-li je někdo ochotný mě ošetřit, avšak až po 12 h (vzhledem k tomu, že jsem v práci v Brně a dřív prostě nemohu odejít), setkala jsem se s všelijakými odpověďmi přes nepříjemné, nenadšené či odmítavé, pouze u paní doktorky Hanákové se mi dostalo povzbuzujícího slova a souhlasu k návštěvě klidně i po 12 hodině. Velice tímto jak paní doktorce, tak příjemné sestřičce děkuji za ochotu, moc si toho v dnešní době vážím, děkuji, Koutná

Paní doktorka je skutečně vynikající stomatolog, veškeré její práce jsou naprosto perfektní, neměnila bych ji za žádného jiného stomatologa. Znám ji pěknou řádku roků, jsem velice spokojená. Doporučuji ji dalším pacientům, kteří chtějí mít svůj chrup v pořádku. Je také výborný člověk.

Jako stomatolog je perfektni... Zadny zbytecny zasahy proste prohledne rekne co a jak a kdyz reknete ze to vrtat nechcete tak vam to nevrta ale za 2roky vytrha i stema okolo... (Strasne upovidana)