Ord. praktického lékaře pro dospělé
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Vynikající lékařka, zodpovědná a pečlivá. Vždy se svým pacientům věnuje s maximální péči. Velmi spolehlivá.

nej nej nejlepší ne má konkurenci i sestřička

Spokojen za její profesionální přístup a její svědomitost ...sestřička velice příjemná

Výborná lékařka, které moc děkuji za její péči.

Nerada se s ní potkávám, protože to je mi ouvej, když tam musím. Je skvělá a jediný problém je čekání. Takových lékařů víc.

jednoznačně nejsvědomitější praktik široko daleko, nemá konkurenci nebo je konkurence v plenkách

U paní doktorky jsem co jsem odešla od své dětské doktorky,můžu říct že ty fronty a dlouhé čekání jsou příšerné,nicméně teď vyšla všem pracujícím vstríc a udělala objednavací pondělky a úterky.A co se týká jejího přístupu tak si myslím že opravdu nic nenechá náhodě a vše raději dvakrát zkontroluje.Jsem s ní spokojená a poté co je tam i nová sestřička je to skvělé.Má pochopení pro malé děti které tam občas s maminkou přijdou.Obě zdravím a přeju jim vše nej...do Nového roku 2010 a krásné vánoce.

Velmi dlouhé čekání u paní doktorky je strašně únavné,jinak paní doktorka velice pečlivá,někdy až příliš,což mě,jako neukázněnému pacientu moc nevyhovuje.Po profesionální stránce není co vytknout,děkuji jí za její péči,kterou mi věnuje.

Velmi dobrá lékařka, která vás seznámí s vaším problémem, lidský přístup k pacientům , výborná diagnostička . Nemám co vytknout.

obě naprosto skvělé,