Jitka Buriánková, zubař Semily

Vysocká 138, Semily
Praktický zubní lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický zubní lékař

Vystřídala jsem hodně zubařů a to z důvodu mého strachu. Paní Buriánková je jediná zubařka, která se můj extrémní strach snažila pochopit. Už k ní pár let chodím a nevyměnila bych. Je neuvěřitelně milá a hlavně šikovná.

Léčím se u ní 20 let a doporučil bych ji (neudělám to, protože má plno a nebere další pacienty) komukoliv. Oceňuji především to, že i při maximální snaze nic nezanedbat a udělat poctivě svou práci je maximálně šetrná k pacientovi. Milá, vstřícná, ochotná a to bez výjimky. Kdyby všichni lékaři byli jako ona, tak bychom se docela měli.

Paní Buriánková je velice dobrá stomatoložka.
VŽDY kvalitně ošetří a přizpůsobí se požadavkům pacienta.
Je milá,usměvavá a se svojí sestřičkou tvoří velice dobrý tým.

Milá, pečlivá, hodná, ochotná! Děti se jí nebojí, je na ně milá a umí to s nimi. Vřele doporučuji!!!!

Velmi příjemné, návštěvy bez stresu, bez nervů, velmi pečlivá. Kvalitní zubařka. VVřele doporučuji!!!

Příjemná komunikace, pečlivé ošetření

Milá, příjemná, perfektní péče o pacienty. Výborně hodnocena u rodičů s malými dětmi, které se jí nebojí.