Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Ordinace Jiný

Už když jsem byla malá chodila jsem k paní doktorce ,chodil k paní doktorce i můj brácha a má sestra.Vždy věděla co a jak... teď k ní chodím mé dcery , vždy poznala co se děje... neockuje zbytečnosti a nedává zbytečně antibiotika. Sestřička poznala i u mladší dcerky přesně kolik má dioptrií. Jezdíme za ní az od Třeboňe a jsme moc spokojený.
;-)

V
Ověřeny pacient

Moje děti chodí k paní doktorce už od narození a nikdy jsem s ní neměla žadný problém vždy pomohla a poradila jen škoda že až budou dospělí musí přejít jinam!

L
Ověřeny pacient

Já na paní doktorku nemohu říct také nic špatného a teď se rozmýšlim ke komu s nenarozeným mimčem a volba je jasná :-)

Ověřeny pacient

Nějak moc nechápu,jak může někdo napsat to,že dává antibiotika bez rozmyslu to se mi opravdu nikdy nestalo.Je to výborná doktorka a jsem naprosto spokojená a ačkoliv k ní to mám už teď přes půlku města s přestupem,tak bych rozhodně neměnila.Ta cesta mi za to stojí.Navíc se mi nikdy nestalo,že by na mě neměla čas.Je to hodně o lidech a každému vyhovuje něco jiného.Ale hodnocení maminek mluví za vše,rejpal se vždycky najde všude. :-D

V
Ověřeny pacient

Je skvělá. Chodila jsem k ní ráda, vždy se zajímala jak se mám, co ve škole a nikdy nic nezanedbávala. Sice se zdá být chaotická, nicméně je to výborná doktorka. Diagnostikovala mi vážnou nemoc včas a za to jsem jí vděčná. Pro mé děti je jasnou volbou. Nedám na ní dopustit.

L
Ověřeny pacient

Přidávám kladné hodnocení. Mohu všem dětičkám doporučit od mala jsem k ní chodil a nikdy jsem k paní doktorce Bukovinské neměl žádné vyhrady. Vždy profesionální,vstřícný a ochotný přístup :-)

J
Ověřeny pacient

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená,vždy mi vše vysvětlí a poradí,že je uspěchaná mi nevadí,tím rozhodně nic nezanedbává,že je malá čekárna bez přebalováků mi nevadí,rozhodně mi víc vyhovuje že je má uvnitř ordinace,nemohu nic špatného říci,maximální spokojenost.

cokoliv sem potrebovala vzdy mi ochotne pomohla...navic je mila a hodna....NEJLEPSI pani doktorka :)

Chaotická, uspěchaná, neochotná vyjít vstříct, rozkáže co koupit, podle toho s kým má zrovna smlouvu, homem honem, at jste venku. Vypisuje kartu předchozího před Vámi a dělá, že Vás poslouchá. Vše je tam nové a čisté, ale v čekárně, když si chte svléct bundu, musíte na chodník, je počítáno pouze s dětmi na sezení, rodiče mají smůlu. Maminky čekající miminko nebudete mít v čekárně přebalováky, a hlavně místo na odložení věcí, což je docela podstatné!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

K této lékařce jsem chodila jako dítě a stoprocentně jsem jí důvěřovala. Vždycky poradila, poptala se, byla milá a ochotná. Nikdy jsem s ní meměla problém. Je pravda že je taková temperamentnější, ale nestalo se mi, že bych z toho měla pocit, že jen těká, neví co má dělat a zanedbávala vyšetření :)) p. doktorka na mě působila velmi profesionálně a měla jsem jí moc ráda. Škoda že je dětská, hned bych k ní chodila znovu :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti