Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Skvělá lékařka, vynikající odborník, velmi komunikativní, vše ráda vysvětlí, pomáhá různými radami, chová se přátelsky. Rád k ní chodím.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá a velice empaticka, milá a komunikuje při vyšetření a tím s vámi hledá důvod i příčinu. A pokud si není jistá, okamžitě vám poradí speciologicke vyšetření,třeba CT ve FN. Což mi velmi pomohlo, když mi na CT zjistili, že je to jen hemangliom na játrech (smotek cevicek na jatrech) ,a jsem v klidu. Doporucuji ji vsem!!! Je velice vstřícná a empaticka

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Poprvé jsem u ní byla náhodně,podruhé jsem se k ní objednala už cíleně a opět se stejným výsledkem.
Je velmi příjemná, vysoce erudovaná, při vyšetření s vámi komunikuje, vše vysvětlí, neležíte tam jen jako "placka", ale jako člověk. Pokud UZ, jedině u této paní doktorky, je nejlepší.

Je milá a laskavá, je ochotná, všechno vysvětlí a je to NAŠE PAÍ DOKTORKA, kterou máme velmi rády.