Jiřina Poljaková, zubař Hradec Králové

MUDr. Jiřina Poljaková

Zubař Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Štefánikova 535, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

M
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka Poljaková se stará o náš chrup už 40 let. V její ordinaci se nečeká, ošetření je rychlé, bez zbytečného týrání, vždy na úrovni doby, promyšlené vzhledem k dlouhodobé prognóze chrupu.


Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla :) Vše, co dělá, pacientovi popíše. Její práce je pečlivá a profesionální, ať už jde o vrtání kazu, výměnu za bílou plombu, nebo obyčejnou preventivní prohlídku ;)
Děkuji, L. Veselá


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme s manželkou dlouhá léta. Jsme s její prací a výkony spokojeni. Protože jsme dost citliví, zachází s námi ohleduplně. V současně pracuje na manželčině nové protéze.
Vladimír Macháček


P
Ověřeny pacient

Naše rodina služeb paní doktorky využívá již léta od obyčejného vyšetření, přes kazy či zubní náhrady neměnily bychom můžeme jen doporučit. Chaloupková Petra


S paní doktorkou jsem velice spokojená, chodím k ní od mala. Jinou zubařku bych nechtěla.


S paní doktorkou jsem byla až do nedávna velmi spokojena až na pár drobností,např. že mi odmítla dát rovnátka ve 12ti letech a podle jejích slov to bude stačit až ve 30. Teď už se mi,jak z estetických tak finančních důvodů, nechtějí dávat. Nedávno jsem byla na preventivní prohlídce, kdy mi paní doktorka řekla, že mám zuby v naprostém pořádku. O hodinu později jsem byla na stomatolog. chirurgii kvůli pohmoždění čelistního kloubu a tam mi pan doktor zjistil,že jeden zub už se nedovede zachránit a další dva na tom nejsou o moc nejlépe, že mám pod plombou skryté kazy.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím mnoho let a jsem moc ráda. K jejím pacientům postupně přibyl i můj manžel, kterému uvedla do vzorného pořádku chrup porušený úrazem z dětství a dřívější nekvalitní péčí a nakonec i naše dvě děti. Na prohlídku chodíme vždy celá rodina a ačkoliv kvůli manželovu zaměstnání vyžaduji objednání na pondělí hned ráno, sestřička mi vždy velice ochotně vyhoví a nikdy jsem se nesetkala ani s náznakem nějakého nepříjemného chování. Paní doktorka je často v ordinaci již mnohem dříve před ordinačními hodinami a i v tuto dobu je ochotna manžela ošetřit.Samotná prohlídka i případné ošetření jsou provedeny naprosto profesionálně a šetrně, takže tradiční strach ze zubaře může v tomto případě jít stranou. :-) Osobně si navíc u paní doktorky cením toho, že po zavedení poplatků nezačala, jako někteří lékaři, vyhledávat různé kličky k tomu, aby mohla vybírat další a další poplatky. Nechá si zaplatit jen to, co jí zákon ukládá a i to, jak se mi zdá, jí nepřipadá důležité. Podstatný je pro ni pacient a je vidět, že svou práci má ráda. Rozhodně doporučuji.


S paní dr.jsme moc spokojeni celá rodina.S dětičkama k ní chodíme již od 2 let a velice se jim věnuje.Sestřička je taky moc milá a příjemná


Výborná doktorka velmy pečlivá moc sem spokojen.


k paní doktorce chodím již léta. nebyla jediným stomatologem, u kterého jsem si nachával spravovat zuby. jsem s ní velice spokojen. rychlá, věcná, citlivá, vstřícná. děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti