Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most
Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

2.5

Umístění: Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z. Plánovaný císařský řez

Ja jsem byla s pani doktorkou max spokojena. Do poradny jsem k ni dochazela mesic pred porodem.. kvuli planovanemu CS. Predoperacni pece..operace..pooperacni pece-vse spokojenost. Pani doktorku doporucuju i cely personal gynekologie a 6.nedeli mostecke nemocnice.

Mela jsem poslechnout recenze kamaradek, ktere me pred Mosteckou porodnici varovaly (a predevsim prave pred pani doktorkou Junovou) ale ja je bohuzel neposlechla. Nicmene i spatna zkusenost je zkusenost a vsem rozumnym maminkam ted radim, aby s pani doktorkou nespolupracovaly. Neprijemna, chladna, zmatena, nevyspala. Citila jsem jak pokusny kralik. Dala mi kapacku po ktere mi bylo zle a me miminko v brisku muselo silene trpet. Nene, nikdy vice pani doktorku Junovou....

Za me nedoporucuji, prijata ve 27 tydnu na gynekologii, bez sono, bez krve, proste jen vyter udelali, nechala me lezet v bolestech, pak jsem musela predcasne rodit a rodila me opet Junova, je chladna, nic nerekne, nic nevysvetly, proste katastrofa. Takovy clovek by nemel byt lekarem.

S bolestmi v podbřišku jsem se dostavila na pohotovost v mostecké nemocnici, kde si mě raději nechali, protože nevěděli, zda to není vážné. Zajímavé však je, že mi během večera, ani druhý den, neudělali vyšetření ultrazvukem. Mojí ošetřující lékařkou byla paní Junová, která se mi při vizitě ani nepředstavila, a ani mi nesdělila na co mají podezření. No jak by mohla, když mi neudělala ani ultrazvuk. Domů mě samozřejmě nepustila.... Nedoporučuji ji, ani mosteckou gynekologii.

Vynikající lékařka, citlivá k pacientům . Děkuji. Obě děti porod u této paní doktorky, skvělý přístup.

Odborník na svém místě, jen by to chtělo trochu vlídnější přístup.

měla jsem tu čest u paní doktorky Junové dvakrát rodit.Dvakrát a klešťově.Podruhé se to paní doktorce nepovedlo a já skončila s prasklou pánví.Paní doktorka se již o mě nezajímala a jen vzkázala ať to rozchodím.Kdybych měla rodit po třetí tak bych rozhodně volila jinounemocnici a rozhodně ne dr.Junovou z porodnice v Mostě