Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Husova 822, Žatec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pacient má možnost volat na můj osobní telefon i v době volna,návštěvní služba, samostatná velká ordinace s hernou mimo polikliniku

Husova 822, Žatec

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Pan doktor byl velice neempaticky, v lékárně jsem zjistila že léky které mi doporučil vůbec neřeší můj problém na naopak by mi uškodili, po pětiminutové prohlídce mi bylo řečeno že jsem v pořádku,poté jsem byla hospitalizována se zápalem plic, po oznámení panu doktorovi byla reakce se zvýšeným hlasem ,,no a co jako" , naštěstí jsme sehnali jiného lékaře...nebyla to jediná špatná zkušenost a diagnózu přes foto mi dokáže určit i internet

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost pacient má možnost volat na můj osobní telefon i v době volna,návštěvní služba, samostatná velká ordinace s hernou mimo polikliniku

Krásný přístup a k dceři taky ,muohu jen doporučit . Vždy vyšel vstříc a ne jen jako lékař ale i jako člověk . Za mě ToP‼

Pan doktor Zajíc se za poslední léta zhoršil. Nezájem o pacienty, minimální starost a na léčení zápalu plic, nachlazení a chřipky mi doporučuje pokaždé Stopex popř. Tantum verde.
Zdravotní prohlídka způsobilosti pro řízení motorových vozidel probíhala na chodbě, kdy jsem sestřičce dal peníze, řekl že nosím brýle nebo čočky, a za 10min mi přišel papír o zdravotní způsobilosti.
Nemám zdravotní problémy, ale takto to aplikuje u většiny zájemců o řidičák. Ruku na srdce, né každý je na tom zdravotně dobře.
Papíry o operačních zákrocích, popřípadě o jiných vyšetření zakládá lidově řečeno "aby to bylo po ruce" a nemá.

Jsem velmi rád, že již mohu přestoupit k obvodnímu "dospělému" lékaři.

Nedoporučuji. T.K.

Velmi jsme spokojeni, právě jsme prodělaly zápal plic, zvládli jsme to doma, tedy s antb, ale taky pomocnou rukou pana doktora po telefonu a nabídnutím vyšetření dcerky o víkendu, kterého jsme nepotřebovali:-). Pan doktor je velice ochotný a přístup k mím marůdkům je vždy milý, samozřejmě spokojenost i se sestřičkou:-). Ďurajovi

S panem doktorem jsem velice spokojená,umí svou práci dobře a neposílá zbytečně děti do nemocnice,a není hrdinstvím tady na někoho hodit špínu a pomluvy,ale hrdinství je se pod to podepsat.A jinak mohu doporučit maminky.Je to doktor se srdcem.Zuzana Brehmová

Pan doktor toho má zřejmě poslední dobou nad hlavu. Klesnul na běžnou úroveň lékařů v Žatci. V minulosti byl prvotřídní, ale dnes jeho péče slábne. Mrzí mne to, protože jsem ho vždy doporučoval. Osobní zkušenost je dobrá, nicméně v péči o dítě je stereotypní a zapomětlivý. Několikrát jsem jej zažil v poflámovém stavu. Jako většina lékařů je schopen pomoci i telefonicky, žel setkal jsem se s jeho nevědomostí telefonátu, ve kterém mi radil postup léčby, protože byl tehdy v rozšafné náladě. Je to opravdu škoda. Nechce se mi odcházet jinam, žel okolnosti v souvislosti s pediatrickou péčí mne k tomu pomaličku tlačí. Škoda, opravdu škoda.

Výborný

Slušný a lidský přístup. Dnes k vidění málokde.

Velice dobrý doktor i člověk. Má vlídné chování a absolutně nesouhlasím s názorem, že dělá rozdíly mezi majetnějšími, známými a ostatními lidmi. Chodila jsem k němu jako děcko, z majetnější rodiny nejsem a známý jsme rozhodně nikdy nebyli a přístup pana doktora byl vždy výborný. Teď je jeho pacientem můj syn a na nic si nemůžeme stěžovat. Vždy poradí, je ochotný a má lidský přístup. Takže jako lékaře pro naše děti velce doporučuji!!!

Naprostá spokojenost. Vždy ochotně pomůže a poradí. A jeli potřeba, zapůjčí pro dcerku zdarma inhalátor. S tím jsem se tedy ještě nikde nesetkala. Takže jednoznačně doporučuji!!!