Masarykova 827/64, Ústí nad Labem
Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku, (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Pan doktor je velmi pečlivý, hodný,ochotný...... snažili jsme se o miminko přes 7 let po té co jsem přešla po 3 letech k panu doktorovi se nám najednou změnil život. Pan doktor se o mě staral jak o vlastni vše vysvětlil, poradil, psychicky podpořil což byla ta největší důvěra v něj a to nemluvím ani o mladé hodné sestřičce kterou tam má no prostě super dvojka :-) Lepšího doktora jsem nenašla

U pana doktora jsme absolvovali "návštěvu" v bříšku u naší Sofinky na 4D, 3D i 2D ultrazvuku. Pan doktor je výjimečný. Moc pěkně povídá a rád odpoví i na otázky, které k tomuto druhu "vyšetření" ani nepatří. Naprosto osobní a vtřícný přístup. Velice doporučuji, nádherný zážitek. Panu doktorovi moc děkujeme.

Musím uznat, fakt kapacita. Úžasný lidský přístup. Nesmím zapomenout na sestřičku, taky úplně supeeer :-)

Pan doktor je opravdu doktor s velkým D. Je to jeden z mála doktorů,který opravdu řeší problém a pacientce pomůže. Děkuji za vše!! A mé díky patří i paní sestřičce,která je vstřícná a když může,pomůže. Děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.

Pan doktor Zahrádka je moc fajn a dokáže poradit i do života jako mně.Jsem moc ráda za takového pana doktora .Dík za vše pane doktore.

Pán doktor Zahrádka je můj gynekolog a jsem sním nesmírně spokojená už jsme spolu prožili hodně věcí a všechno jsme zvládli. A za ty léta si nepamatuji že by byl protivný vždycky byl vstřícný a hodný je to moje zlatíčko a vždycky se na něj těším a odcházím od něj z dobrou náladou.Dana B.

Tak tenhle doktor je ten nejlepší ze všech. Když jsem k němu měla jít poprvé bála jsem se, ale pan doktor byl velmi ochotný a milý. Dneska k němu chodím naprosto beze strachu, dokonce se i těším. Určitě doporučuji!!!! jeden z nejlepších v UL.

K panu doktorovi jsem šla na 3D ultrazvuk, byla jsem nadšená, z jeho výkladu, vstřícnosti, ochoty, ukázal mi zřetelně naprosto všechno, vytiskl nádherné fotografie, a vše mám zdokumentované na dvd i se suprovou hudbou, no prostě dokonalé, určitě, až budu čekat další miminko, tak jednoznačně půjdu k panu doktorovi Zahrádkovi, všem velmi doporučuji !!!Je úžasný !!!

~

S panem doktorem jsem velice spokojená, myslím si, že léčit umí. Jen bych u tak sdílného odborníka očekávala, že když za ním přijdu s otázkou, dostane se mi plnohodnotné odpovědi. A to se stane jen v případě, že je to jeho oblíbené téma. V opačném případě Vás "odpálkuje". Jinak ale mohu vřele doporučit.

K panu dr. Zahrádkovi chodí i dcera a slečna mého syna na moje doporučení. Je to náš "rodinný lékař". Všechny jsme spokojené.

~

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, na gynekologické preventivní prohlídce jsem byla naposledy v 61 letech, nyní mi bude 65 a lékařem mi bylo řečeno, že bych měla na prevenci chodit i v tomto věku. Je to tak? Děkuji za odpověď!

Vážená paní! Je Vám 65 let, jste ještě mladá a určitě se chcete dožít ve zdraví vysokého věku. Gynekologovi se také říká Ženský lékař. My gynekologové se staráme o zdraví žen až do jejich vysokého věku, ne jen o mladé, či ještě menstruující ženy. Sice zřejmě nemáte žádné potíže, ale vidíte si sama do pochvy? Dokážete si vyšetřit svůj děložní čípek a udělat z něj stěry na mikrosjkopické vyšetření k vyloučení počínající rakoviny? Viděla jste někdy někoho umírat na rakovinu čípku děložního nebo jiných ženských orgánů? Já ano... Je to strašné. A většinou šlo o ženy Vašeho věku a Vašeho přesvědčení, že preventivní vyšetření není nutné... Takže hybaj k telefonu a ještě dnes se objednejte na nejbližší volný termín ke svému gynekologovi. Uvidíte, jak se Vám uleví, když Vám řekne, že jste zdráva. A pak tam choďte každý rok až do doby, kdy Vás už nožičky nebudou chtít nosit... Přeji Vám hodně odvahy a štěstí!!!

MUDr. Jiří Zahrádka

• Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem po interupci miminko nebilo zdravé, jsem po šestinedělí první menstruace bez problému druhá se mi zpozdila o pět dní později, týden před ní jsem měla pohlavní vstik uběhlo 5 min a bolelo mě mírně pod bříšku jak kdybych to měla dostat a pokaždé po pohlavním vstiku mám to samé, po celí den si myslím že se mi už dostaví nebolí to ale je to nepříjemné ale je moc brzo má se mi dostavit 21.3.2019. Předem děkuji za odpověd

Navštivte svého ženského lékaře. Takto písemně se nedá zjistit příčina bolesti, ani případná nepravidelnst menstruace. Asi bude nutné i vyšetření ultrazvukem. Přeji Vám hodně štěstí!
    A ještě poznámku: při souloži sice dochází ke vstřiku semene do pochvy. Spíše ale pro milování (soulož), používejte slovo POHLAVNÍ STYK. Vypadá to lépe a je to tak správně.

MUDr. Jiří Zahrádka