Jiří Zahrádka, gynekolog Ústí nad Labem

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Š
Umístění: Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku, Jiný

K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty .

Pan doktor je velmi pečlivý, hodný,ochotný...... snažili jsme se o miminko přes 7 let po té co jsem přešla po 3 letech k panu doktorovi se nám najednou změnil život. Pan doktor se o mě staral jak o vlastni vše vysvětlil, poradil, psychicky podpořil což byla ta největší důvěra v něj a to nemluvím ani o mladé hodné sestřičce kterou tam má no prostě super dvojka :-) Lepšího doktora jsem nenašla

U pana doktora jsme absolvovali "návštěvu" v bříšku u naší Sofinky na 4D, 3D i 2D ultrazvuku. Pan doktor je výjimečný. Moc pěkně povídá a rád odpoví i na otázky, které k tomuto druhu "vyšetření" ani nepatří. Naprosto osobní a vtřícný přístup. Velice doporučuji, nádherný zážitek. Panu doktorovi moc děkujeme.

Musím uznat, fakt kapacita. Úžasný lidský přístup. Nesmím zapomenout na sestřičku, taky úplně supeeer :-)

Pan doktor je opravdu doktor s velkým D. Je to jeden z mála doktorů,který opravdu řeší problém a pacientce pomůže. Děkuji za vše!! A mé díky patří i paní sestřičce,která je vstřícná a když může,pomůže. Děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.

Pan doktor Zahrádka je moc fajn a dokáže poradit i do života jako mně.Jsem moc ráda za takového pana doktora .Dík za vše pane doktore.

Pán doktor Zahrádka je můj gynekolog a jsem sním nesmírně spokojená už jsme spolu prožili hodně věcí a všechno jsme zvládli. A za ty léta si nepamatuji že by byl protivný vždycky byl vstřícný a hodný je to moje zlatíčko a vždycky se na něj těším a odcházím od něj z dobrou náladou.Dana B.

Tak tenhle doktor je ten nejlepší ze všech. Když jsem k němu měla jít poprvé bála jsem se, ale pan doktor byl velmi ochotný a milý. Dneska k němu chodím naprosto beze strachu, dokonce se i těším. Určitě doporučuji!!!! jeden z nejlepších v UL.

K panu doktorovi jsem šla na 3D ultrazvuk, byla jsem nadšená, z jeho výkladu, vstřícnosti, ochoty, ukázal mi zřetelně naprosto všechno, vytiskl nádherné fotografie, a vše mám zdokumentované na dvd i se suprovou hudbou, no prostě dokonalé, určitě, až budu čekat další miminko, tak jednoznačně půjdu k panu doktorovi Zahrádkovi, všem velmi doporučuji !!!Je úžasný !!!

~

S panem doktorem jsem velice spokojená, myslím si, že léčit umí. Jen bych u tak sdílného odborníka očekávala, že když za ním přijdu s otázkou, dostane se mi plnohodnotné odpovědi. A to se stane jen v případě, že je to jeho oblíbené téma. V opačném případě Vás "odpálkuje". Jinak ale mohu vřele doporučit.

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Je mi 43 let a mám předčasnou menopauzu,lékařka nasadila léčbu kombinaci Estrofemu a Duphastonu. Po přečtení rizik hodně váhám zda s léčbou začít. Je tato léčba v pořádku nebo mám lékařku požádat o jinou možnost, popř.o jakou. Děkuji

Tato léčba je v pořádku. Příbalové letáky u léků jsou určeny spíše lékařů,. Vy jako laik nemůžete vyhodnotit udávané MOŽNÉ nežádoucí účinky. Léky se nevyrábí proto, aby lidem škodily (nebo myslíte, že ano?) Bohužel nejsme všichni stejní a někdy lék jednotlivci nemusí "sednout". Český státní ústav pro kontrolu léčiv (SUKL) vyžaduje od výrobců obšírné informace přiložené do krabičky s lékem. Někdy to laik špatně pochopí, lék neužívá a vlastně škodí sám sobě... V cizině je většinou na příbalovém letáku napsáno: Při obtížích se obraťte na svého lékaře či lékárníka. A psychologicky je to asi lepší... Zkuste se podívat na příbalový leták např. u kapkek do nosu. Při Vaší filosofii byste asi neléčila ani rýmu.
    Ale takový je zkrátka život. Dejte na rady a zkušenosti odborníků. Lékaři Vám opravdu nechtějí škodit...

MUDr. Jiří Zahrádka

• Dobrý den, mám takový intimní problém. S přítelem spolu spíme spíme už delší dobu, ale poslední dva dny mě ne úplně jemně prstil. Předevčírem jsem tam měla jen pár kapek (a pak nic) a dneska mě nejdřív prstil - to jsem tam měla taky kapičky a po samotném sexu jsem pak měla na kalhotách trošku krve, pak zas nic. Nevím, jestli mě třeba jen nemohl poranit nebo jestli je to něco vážnějšího. Ale přijde mi to divné protože se nikdy nic podobného nestalo. Děkuji za odpověď

Úplně vážně: ať si Váš partner dobře ostříhá nehty, vč. případných záděr a ať si nehty zabrousí jemným pilníčkem.