Adresa

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem
Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
80 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi pečlivý, hodný,ochotný...... snažili jsme se o miminko přes 7 let po té co jsem přešla po 3 letech k panu doktorovi se nám najednou změnil život. Pan doktor se o mě staral jak o vlastni vše vysvětlil, poradil, psychicky podpořil což byla ta největší důvěra v něj a to nemluvím ani o mladé hodné sestřičce kterou tam má no prostě super dvojka :-) Lepšího doktora jsem nenašla


M
Ověřeny pacient

U pana doktora jsme absolvovali "návštěvu" v bříšku u naší Sofinky na 4D, 3D i 2D ultrazvuku. Pan doktor je výjimečný. Moc pěkně povídá a rád odpoví i na otázky, které k tomuto druhu "vyšetření" ani nepatří. Naprosto osobní a vtřícný přístup. Velice doporučuji, nádherný zážitek. Panu doktorovi moc děkujeme.


L
Ověřeny pacient

Musím uznat, fakt kapacita. Úžasný lidský přístup. Nesmím zapomenout na sestřičku, taky úplně supeeer :-)


Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdu doktor s velkým D. Je to jeden z mála doktorů,který opravdu řeší problém a pacientce pomůže. Děkuji za vše!! A mé díky patří i paní sestřičce,která je vstřícná a když může,pomůže. Děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Zahrádka je moc fajn a dokáže poradit i do života jako mně.Jsem moc ráda za takového pana doktora .Dík za vše pane doktore.


D
Ověřeny pacient

Pán doktor Zahrádka je můj gynekolog a jsem sním nesmírně spokojená už jsme spolu prožili hodně věcí a všechno jsme zvládli. A za ty léta si nepamatuji že by byl protivný vždycky byl vstřícný a hodný je to moje zlatíčko a vždycky se na něj těším a odcházím od něj z dobrou náladou.Dana B.


K
Ověřeny pacient

Tak tenhle doktor je ten nejlepší ze všech. Když jsem k němu měla jít poprvé bála jsem se, ale pan doktor byl velmi ochotný a milý. Dneska k němu chodím naprosto beze strachu, dokonce se i těším. Určitě doporučuji!!!! jeden z nejlepších v UL.


S
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem šla na 3D ultrazvuk, byla jsem nadšená, z jeho výkladu, vstřícnosti, ochoty, ukázal mi zřetelně naprosto všechno, vytiskl nádherné fotografie, a vše mám zdokumentované na dvd i se suprovou hudbou, no prostě dokonalé, určitě, až budu čekat další miminko, tak jednoznačně půjdu k panu doktorovi Zahrádkovi, všem velmi doporučuji !!!Je úžasný !!!


~
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velice spokojená, myslím si, že léčit umí. Jen bych u tak sdílného odborníka očekávala, že když za ním přijdu s otázkou, dostane se mi plnohodnotné odpovědi. A to se stane jen v případě, že je to jeho oblíbené téma. V opačném případě Vás "odpálkuje". Jinak ale mohu vřele doporučit.


M
Ověřeny pacient

K panu dr. Zahrádkovi chodí i dcera a slečna mého syna na moje doporučení. Je to náš "rodinný lékař". Všechny jsme spokojené.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • A mohla bych dostat tělísko když nemám žádné děti?

  Ano, u některých tělísek s hormonální složkou je to možné.

  MUDr. Jiří Zahrádka

 • Je mi 43 let a mám předčasnou menopauzu,lékařka nasadila léčbu kombinaci Estrofemu a Duphastonu. Po přečtení rizik hodně váhám zda s léčbou začít. Je tato léčba v pořádku nebo mám lékařku požádat o jinou možnost, popř.o jakou. Děkuji

  Tato léčba je v pořádku. Příbalové letáky u léků jsou určeny spíše lékařů,. Vy jako laik nemůžete vyhodnotit udávané MOŽNÉ nežádoucí účinky. Léky se nevyrábí proto, aby lidem škodily (nebo myslíte, že ano?) Bohužel nejsme všichni stejní a někdy lék jednotlivci nemusí "sednout". Český státní ústav pro kontrolu léčiv (SUKL) vyžaduje od výrobců obšírné informace přiložené do krabičky s lékem. Někdy to laik špatně pochopí, lék neužívá a vlastně škodí sám sobě... V cizině je většinou na příbalovém letáku napsáno: Při obtížích se obraťte na svého lékaře či lékárníka. A psychologicky je to asi lepší... Zkuste se podívat na příbalový leták např. u kapkek do nosu. Při Vaší filosofii byste asi neléčila ani rýmu.
  Ale takový je zkrátka život. Dejte na rady a zkušenosti odborníků. Lékaři Vám opravdu nechtějí škodit...

  MUDr. Jiří Zahrádka

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti