Adresa

Praktický zubní lékař
Dobrovského 1, Vyškov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař

Chodím k němu přes 25 let a vždy měl velice dobrý přístup. Se zdravotní péčí jsem taky spokojený. Jednou jsem jej chtěl změnit na vyhlášenou lékařku blíž svému bydlišti, ale jak rychle jsem se k němu vrátil! Su spokojený!

J
Ověřený profil

Před víkendem se mi ulomil kus osmičky, a v pondělí mě pan doktor bez problému vzal a osmičku naprosto profesionálně, rychle a hlavně bezbolestně vytáhl. Celý zákrok trval asi 5min :)

Jinak k panu dokrotovi chodím už od mala a nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém, vždy se všechno vyřešilo bez sebemenších problému. Rozhodně můžu MUDr. Jiřího Wolfa doporučit.

C
Ověřený profil

Poslední dobou se jen vymlouvá pro nemoc neordinuje a říká se, že pije toť vše :o)


P
Ověřený profil

Zkušenost, že by se kdy vybíralo za cokoli, nemám. Základní problém souvisí vždycky se stavem chrupu. :-)
Cena za lepší materiál je věcí toho, co hradí/nehradí pojišťovny. Jsou situace, kdy má smysl dát materiál, který shodou okolností pojišťovna neplatí (kam by taky přišla, kdyby měla všechno v seznamu), a potom, když navštívíte doktora a něco po něm chcete, je to (máte-li ty kačky v peněžence) věc, kterou zas tak neřešíte.

Zdravé zuby přeju všem. :-)


P

Dnes jsem tam šel že mě bolí zub a vypadla mi plomba, stím že mi pomůže.. realita byla jiná.. předepsal mi léky poslal mě domů a řekl si o 30 kč tomu se říká péče ? ne děkuji měním doktora !


Pana doktora si pamatuji od dětství,všechny děti jsme se ho bály.Myslela jsem si,bohužel mylně,že se v dnešní konkurenční době změnil.Větší arogantnost jsem nezažila.Doufám,že už nikdy nebudu nucena ho navštívit.


doporučuji


velmi dobrý zubní lékař, s velkou empatií a citem.


J

Doporučuji


Z

Je moc dobře, že se tady mohou lidé vyjádřit. Zrovna tento pan doktor se snaží na své pacienty působit dojmem, že je nejlepší. Z pocitu dokonalosti umocněného řádným poplatkem člověk brzy vystřízliví, když mu plomba vypadne a bezdůvodně ztenčený zub se ulomí. Říkáte si - no to se může stát každému. Ale když Vám při další návštěve vysvětluje, co všechno je potřeba na zubech udělat a kolik to bude stát, pochopíte, že tomuto panu doktorovi se nejedná o zdraví Vašich zubů, ale jenom a pouze o vlastní prospšch. Pak zbývá už jen vzít nohy na ramena a pryč od pana doktora, aby nenadělal na zubech další paseku. Jen se divím, že se pan doktor neřídí skautskými zásadami, jako je čest a charakter. Hodně zdaru v hledání dobrých zubařů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu