MUDr. Jiří Vodička

České Budějovice 1 adresa

Gynekologická ordinace
Nádražní 12, České Budějovice

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Vynikající odborník a skvělý člověk. Upřímný,pohodový, ochotný a konstruktivní. Chodím k němu už 27 let a přihlásily se i mé dvě dcery. Jen víc takovýchto lékařů !

Najlepší gynekológ akého som kedy mala.dochadzam k nemu 50 km a určite by som nemenila aj keď sa tam čaká ale to je tým aký je výborný.. Len a len doporucujem

Nejlepší , opravdu profesionál .Jiného bych nechtěla měla jsem dříve doktorku Dohnalovou a zaplať pánbůh že už je v důchodu a k ženské už nikdy víc. Doporučuji Zuzana Bílkova

K panu doktorovi chodím už od mládí, je vždy milý, empatický, vše vysvětlí, usměvavý, odborník na svém místě. Mám 2 děti a v každém těhotenství při sebemenším problému mě hned poslal na další vyšetření. Starší dcera už letos dovrší dospělost a přihlásila se k němu také. Jen více takovýchto lékařů !!!! :)))
A pane doktore, pokud to budete číst, děkuji Vám za vzornou péči a mnoho zdraví do budoucna.

K panu doktorovi Vodičkovi docházím dlouhá léta a jsem přesvědčená, že se snaží naprosto nic nezanedbat. Pouze jednou mi řekl, že by nebyl mým gynekologem za předpokladu, že nepůjdu na jím doporučenou operaci, která byla v mém zájmu. Doporučuji.

Jsem naprosto spokojená. Ať už jsou tam fronty jakýkoliv tak je to jen tím, že pan doktor se opravdu svým pacientkám věnuje naplno a podle jejich potřeby. U pana Vodičky jsem spokojená již 7 let a proto dávám 5 ***** Monika Prosrová

Dobrý den, MUDr. Vodička je velmi dobrý lékař, vždy mi pomohl a i dalším členům rodiny. Jsem s ním spokojená , není co mu vytknout.Lze jen doporučit.Krofiková Vladimíra

K panu doktorovi chodím už skoro 20 let, mám za sebou 2 těhotenství a až na to úmorné čekání v čekárně si nemám na co stěžovat. Mohu jen doporučit.

Výborný lékař,ještě se mi nestalo že by něco zanedbal.
Vždy je pečlivý.Doporučuji ho všem ženám.

Velice příjemny doktor, coz se o gynekologovi jen tak rict neda:-) Mluvit se s nim da o vsem a na kazdou pacientku si vyhradi tolik casu, co potrebuje ona a ne on. I kdyz se vyskytne zdr. problem, vyresi ho na nejlepsi urovni a nic nenecha nahode. Jsem rada, ze jsem k nemu mohla prejit.