Praktický lékař pro dospělé
NHO a.s. ambulance Energetiky, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem u pana doktora Tabáška od roku 1978 a nemám jediný důvod abych byl nespokojen. Vždy mi vše vysvětlil, rád poradil a za ta léta pomohl nejednou v těžkých chvílích

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nemoc

Je to nahodou vynikající lékař . Ja již jeho služeb využívám 19 let a jsem spokojen otec 42let a byl také spokojen .Lide co si zde stěžujete na aroganci zamyslete se sami nad sebou a zamet te si před vlastním prahem.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Před operační vyšetření

Absolutně arogantní a neschopný lékař, který me při poslední návštěvě tak psychicky rozhodil svým chováním, ze jej rozhodne nedoporucuju!diagnozu si pacient stanoví sám a bez jakéhokoliv vyšetření a zvednutí hlavy od PC napíše, co mu řekne pacient ! NEDOPORUCUJI!!!!!!

Jsem ráda, že už nejsem pacientem arogantního a sebestředného MUDr.Tabáška. Podle něj člověku nic není, nepošle pacienta k odbornému lékaři, vše léčí sám. Takto jsem se díky jeho "péči" dopracovala k trvalým bolestem páteře, neboť podle něj to není ani na rehabilitace ani na nemocenskou, předepisuje stále silnější a silnější léky.Navíc zdržuje předání zdravotní dokumentace při přechodu k novému lékaři.Rozhodně NEDOPORUČUJI !!!

Zachránil mi život a mou manželku dobře léčí - je s ním spokojená. Má vždy pochopení a dokáže ušít léčbu na míru konkrétního pacienta. Nechtěl bych mít jiného lékaře.

Tento lékař je u mě odepsaný.Přišel jsem s problémem žaludku, bez vyšetření mi předepsal aktivní uhlí-podotýkám průjem jsem neměl.Až když jsem přešel k jinému závodnímu lékaři a problémy nepřestávaly-poslali mě na vyšetření a zjistili, že mám žaludeční vředy-a dokonce, tam byly již jizvy po zahojených.Slyšel jsem na něj hodně názorů a ani jeden kladný.A myslím, že kdyby se dalo psát ze záhrobí, tak by špatné názory přibyly.Bohužel....

Naštěstí již nepatřím mezi jeho pacienty a určitě vím, že již nikdy mezi ně patřit nebudu.

Mám velice špatné zkušenosti. Nedoporučil bych ho ani tchýni. Prevence je u něho nepodstatná. Všechno podle něho vyléčí Paralen a tělo samo, potom nechápu na co tam je. Nesmíte se nic ptát,nevyslovovat svůj názor na léčbu a už vůbec nežádat o odborné vyšetření protože vám dá arogantně najevo, že jste nula a on je ten študovaný. Pacienti jsou jeho výplata měl by se k ním chovat jako profesionál a člověk.

Neodlepí hlavu od monitoru PC, i kvuli potvrezení papíru do práce výžaduje mou zdravodní dokumentaci, kterou mi poté několik dní zadžuje a při vyšetření se víc soustředí na to jak pacienta přetahnout od jineho lékaře k sobě než na pacienta samotného.

Velmi dobrý