Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Vojenská Nemocnice Brno Jiný

Děkuji panu doktorovi Stryhalovi a celému kolektivu za velmi lidský přístup, za vynikající práci tj. operaci kyčelního kloubu a všem sestřičkám za mimořádnou péči . Operace proběhla 1.3.2023

Umístění: Vojenská Nemocnice Brno Jiný

Velice si vážím toho že mě operoval pan MUDr. Stryhal. Je opravdový odborník a skvělí člověk. Rád jsem si na něho počkal.

Umístění: Vojenská Nemocnice Brno Jiný

Pan doktor Stryhal je velmi empatický, příjemný a dobry chirurg, byla jsem operována v dubnu 2020, resekce Femura krčku. Ještě mě čeká jedna operace endoprotezy na jaře, samozřejmě zase u pana doktora Stryhala. Děkuji Zemanová

Umístění: Vojenská Nemocnice Brno Jiný

Dobrý den, pro mě nejlepší ortoped a lékař co voní člověčinou, za mě NEJ NEJ NEJ, Jezdím za ním 35 let - do HB, Zdislavy, Brna - kamkoliv, a prostě nemá chybu. JK.

Umístění: Vojenská Nemocnice Brno Jiný

Před 33 lety jsem u tohoto lékaře byla operována, u Svaté Anny v Brně, bohužel potom z Brna odešel. Vynikající a empatický. Šlo o plastiku stříšky a kyčelní kloub je dodnes v pořádku.

W

Dobrý den,podstoupil jsem TEP praveho kyčelního kloubu mudr Stryhalem. Touto cestou bych chtěl jmenovanému lékaři poděkovat za kvalitní odvedenou práci a co bych chtěl zvláště vyzvednout přátelský až kamarádský přístup k pacientům.Myslím si,že je to půl uspěchu v hospitalizaci a rekonvalescenci pacienta.Jsem na tyto psychologicke chování zvláště vysazen.Tento přístup tohoto lékaře a odborníka, si v dobré po
nesu po celý zbytek života.Ještě jednou pane doktore DĚKUJI .MILAN LAŠTOVIČKA operován 12.6.2019