Neurologická ambulance
Lazaretní 1/7, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Migrény, tinnitus

Takové chování doktora jsem ještě nezažila. Velmi hrubě se mnou komunikoval, také se ptal proč tam jsem a co čekám, tak jsem řekla, že názor odborníka, snad nějaké vyšetření...co asi čeká pacient, že ano. On že vyšetření mi nepomůže. Celý způsob další komunikace byl tak otřesný, že mě to úplně rozhodilo, jak vojenská drezura. Byla jsem úplně v šoku, ale říkala jsem si, že jeho chování vydržím, že je určitě odborník. Měla jsem v tu chvíli odejít. Odhodlala jsem se řešit problém, který omezuje můj život a místo toho jsem odcházela úplně zničená s pocitem, že obtěžuji svými problémy, ať beru prášky.

Umístění: Neurologická ambulance Objednána

Byla jsem objednána k paní doktorce a nebyla tam.Vzal mě pan primář,bez jakého koliv vyšetření dal najevo,že ho obtěžuji a vypsal pouze recept a vyhodil mě bez dalšího objednání.I když mám na páteři nález.V mezi čase vypisoval na PC jiného pacienta.Musím si pohlídat,kolik si bude přes pojiš´tovnu účtovat a podám stížnost.Takové hrubé jednání jsem opravdu nikde nepoznala.

Umístění: Neurologická ambulance bolest zad

S panem "doktorem" jsem se setkal neplanovane. Jel jsem na pohotovost, jelikoz jsem zvedal tezky predmet, zhroutil se bolestí a nemohl sedět ani ležet. Na pohotovosti mi řekli, že by mi dali injekci ale že to může být natržený sval, že mě pošlou do vojenské za "specialistou", který mě důkladně vyšetří a případně dostanu injakci i tam. Dorazil jsem do vojenské, pan "doktor" za půl hodiny dorazil a začal mě -léčit-. "Kde vás to bolí?" - vzadu pod lopatkou - "když pod lopatkou a nejste otočenej tak to nevidím" -otočil jsem se a popisuju dále- "když se mnou mluvíte, můžete se dívat na mě". -šáhnul mi na záda jedním prstem- "bolí to?" říkám že nebolí "připažte ruce, bolí to" -říkám že nebolí- "takže vás to vlastně vůbec nebolí!!!" -tak jsem mu znovu popsal že mě to bolí při vstávání, zvedání, ležení, sezení atd. Výsledek - injekci jsem nedostal, v bolestech zůstal, předepsal mi náplast kterou jsem si mohl koupit sám (bez předpisu). Obrázek si udělejte sami.

Umístění: Neurologická ambulance Krční páteř

Byla jsem u něj dnes a také mě neskutečně odbyl, víc než moje potíže ho zajímalo, proč jsem ve VN Brno, když přímo v Brně nebydlím. Předtím jsem tam byla u jedné paní doktorky a ta byla úžasná. Bohužel jsem nevěděla, že mě na kontrolu objednali k němu. Nerozumím, proč si profesi lékaře, který má pomáhát lidem, vybírají lidé, kteří jsou k nemocným lidem ve skutečnosti lhostejní.

Musím se ohradit proti předchozímu hodnocení. Byl jsem hospitalizován v neurologické ambulanci VN u pana primáře Stehlíka pro podezření na mrtvici v celkem mladém věku (34). Vyděšený k smrti, nabitý teoretickými znalostmi z práce likvidátora úrazů jsem zahrnoval pana primáře i další lékaře milionem nejspíše pitomých otázek. Ale všechno mi trpělivě vysvětlili, popsali, pan primář sám mě několikrát podrobně prohlížel a neměl jsem pocit, že by na mě kašlal, naopak. A ikdyž vím, jak lékaři milují pacienty, co jim kecají do práce u pana primáře jsem neměl žádný problém.

Pan doktor Stehlík je absolutně neschopný lékař. Pacienta se snaží honem rychle odbýt. Když jsem přišel k němu do Vojenské nemocnice na neurologii s žádankou od praktické lékařky s častými bolestmi hlavy, řekl mi, že se mám dále cpát algifenem, pořádně mne nevyšetřil, zkrátka mi dal na jevo, že na mne kašle. Necápu, jak takový člověk může dělat primáře v nemocnici. Je příkladem toho, že pod jeho vedením jde úroveň neurologie ve Vojenské nemocnici v Brně od 5-ti k nule.