Revoluční 692, Třemošná
Soukromá zubní ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

MUDr. Rohla je úžasný profesionál, MUDr. Rada je taky skvělý, sestřiičky všechny báječné, velmi příjemné prostředí, díky MUDr. Rohlovi mám skvěle udělané zuby, díky MUDr. Radovi vyléčené kanálky, které nebyly bývalou zubařkou vůbec zaplněny, všem doporučuji a jsem šťastná, že jsem kliniku v Třemošné objevila a měla jsem to štěstí a vzali mě do svojí péče. Opravdu jsou všichni báječný. Soňa Plzeň

Dobrý den,
chodím už 7let. Hlavně k panu Doktorovi Radovi. Má zlaté ručičky. Obecně příjemný personál....všichni ochotní. A hlavně profesionální přístup. Chválím!!!!!!

Pan doktor Rohla je uzasny lekar,vysoce profesionalni odbornik.Je velice citlivy a vuci moji osobe velmi vstricny.Bydlim v Plzni,ale pracuji v Praze a velmi casto i v zahranici.Kdykoliv potrebuji osetreni vyhovi mi i bez objednani.Chci dnes moc podekovat pani doktorce Pavlikove,z teto zubni ordinace.Ma zlate ruce a muj obdiv.Preju jim obema hodne zdravi a uspechu. Mgr Jan Rezac.

Schopný doktor,výborná spolupráce s pacientem.

Nejlepší zubařská ordinace široko daleko. Kdybych tušila, že to bude takto probíhat, neváhala bych s návštěvou už dávno. Musim velmi vyzdvihnout práci a přístup paní doktorky Otradovcové. Má zlaté ruce a hlavně ten přístup, vše vysvětlí a je vždy velmi milá. Stejně tak sestřička Šárka. Sama sobě se divím, že jsem se změnou zubaře otálela tak dlouho. A můj největší dík patří dentální hygienistce Lence, protože mi skutečně velmi pomohla. Ten kdo má problém se zubním kamenem, neváhejte se k ní objednat. Je skvělá :-)

Vrele doporucuji, tady se k pacientum chovaji jako ke klientum:-) Protoze vi, ze klienti jsou pro ne prinos:-)
Vystupovani personalu, odbornost, dovednost...vse na jednicku!! Jen tak dal!!

Nejjemnější ruce a příjemné chování má doktorka Otradovcová,je velmi milá.Děkuji že jsem ji našel.IJ

Vynikající stomatolog pro děti i dospělé, kteří navíc trpí fobií ze zubařů. Díky jeho kvalitně provedené práce jezdíme jen na preventivní prohlídky.

mimořádně odpovědmý za svoji práci,milý,slušný,problém jednoduše a pochopitelně vysvětlý,ošetření je teměř bez bolesti s ještě s úsměvem-MH

vÁŽENÝ,KTERÝ JSTE DAL,ŽE NESOUHLASÍTE S MÝM HODNOCENÍM,BY JSTE MĚL PŘEDEVŠÍM,BÝT TAK ČESTNÝ A NAPSAT SVŮJ KOMENTÁŘ A PODEPSAT SE!!!PAM DOKTOR ROHLA A JEHO ORDINACE JSOU JEDNIČKY.oPAKUJI,ŽE CELÝ TÝM LÉKAŘŮ A SESTER.JSOU JEDINEČNÍ A VÝBORNÍ!!!