Soukromá zubní ordinace
Revoluční 692, Třemošná

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Nejlepší péče, jaké se mi kdy dostalo. Pan doktor Rohla a celé ošetření bylo na vysoce profesionální úrovni. Velice empatické a milé jednání. Mohu všem doporučit.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Lituji, že jsem pana doktora Rohlu a celý tým nepoznala dříve. Mohla jsem mít zachráněných několik zubů... Jejich naprosto profesionální i lidský přístup mění veškeré mýty o návštěvě zubaře. Chodím již několik let a spokojenost maximální, vřele doporučuji.

MUDr. Rohla je úžasný profesionál, MUDr. Rada je taky skvělý, sestřiičky všechny báječné, velmi příjemné prostředí, díky MUDr. Rohlovi mám skvěle udělané zuby, díky MUDr. Radovi vyléčené kanálky, které nebyly bývalou zubařkou vůbec zaplněny, všem doporučuji a jsem šťastná, že jsem kliniku v Třemošné objevila a měla jsem to štěstí a vzali mě do svojí péče. Opravdu jsou všichni báječný. Soňa Plzeň

chodím už 7let. Hlavně k panu Doktorovi Radovi. Má zlaté ručičky. Obecně příjemný personál....všichni ochotní. A hlavně profesionální přístup. Chválím!!!!!!

Pan doktor Rohla je uzasny lekar,vysoce profesionalni odbornik.Je velice citlivy a vuci moji osobe velmi vstricny.Bydlim v Plzni,ale pracuji v Praze a velmi casto i v zahranici.Kdykoliv potrebuji osetreni vyhovi mi i bez objednani.Chci dnes moc podekovat pani doktorce Pavlikove,z teto zubni ordinace.Ma zlate ruce a muj obdiv.Preju jim obema hodne zdravi a uspechu. Mgr Jan Rezac.

Schopný doktor,výborná spolupráce s pacientem.

Nejlepší zubařská ordinace široko daleko. Kdybych tušila, že to bude takto probíhat, neváhala bych s návštěvou už dávno. Musim velmi vyzdvihnout práci a přístup paní doktorky Otradovcové. Má zlaté ruce a hlavně ten přístup, vše vysvětlí a je vždy velmi milá. Stejně tak sestřička Šárka. Sama sobě se divím, že jsem se změnou zubaře otálela tak dlouho. A můj největší dík patří dentální hygienistce Lence, protože mi skutečně velmi pomohla. Ten kdo má problém se zubním kamenem, neváhejte se k ní objednat. Je skvělá :-)

Vrele doporucuji, tady se k pacientum chovaji jako ke klientum:-) Protoze vi, ze klienti jsou pro ne prinos:-)
Vystupovani personalu, odbornost, dovednost...vse na jednicku!! Jen tak dal!!

Nejjemnější ruce a příjemné chování má doktorka Otradovcová,je velmi milá.Děkuji že jsem ji našel.IJ

Vynikající stomatolog pro děti i dospělé, kteří navíc trpí fobií ze zubařů. Díky jeho kvalitně provedené práce jezdíme jen na preventivní prohlídky.