Jiří Rohla, zubař Třemošná

MUDr. Jiří Rohla

Zubař

20 názorů

Uložit


Adresa

Revoluční 692, Třemošná
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

K
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Lituji, že jsem pana doktora Rohlu a celý tým nepoznala dříve. Mohla jsem mít zachráněných několik zubů... Jejich naprosto profesionální i lidský přístup mění veškeré mýty o návštěvě zubaře. Chodím již několik let a spokojenost maximální, vřele doporučuji.


S
Ověřeny pacient

MUDr. Rohla je úžasný profesionál, MUDr. Rada je taky skvělý, sestřiičky všechny báječné, velmi příjemné prostředí, díky MUDr. Rohlovi mám skvěle udělané zuby, díky MUDr. Radovi vyléčené kanálky, které nebyly bývalou zubařkou vůbec zaplněny, všem doporučuji a jsem šťastná, že jsem kliniku v Třemošné objevila a měla jsem to štěstí a vzali mě do svojí péče. Opravdu jsou všichni báječný. Soňa Plzeň


Ověřeny pacient

Dobrý den,
chodím už 7let. Hlavně k panu Doktorovi Radovi. Má zlaté ručičky. Obecně příjemný personál....všichni ochotní. A hlavně profesionální přístup. Chválím!!!!!!


Pan doktor Rohla je uzasny lekar,vysoce profesionalni odbornik.Je velice citlivy a vuci moji osobe velmi vstricny.Bydlim v Plzni,ale pracuji v Praze a velmi casto i v zahranici.Kdykoliv potrebuji osetreni vyhovi mi i bez objednani.Chci dnes moc podekovat pani doktorce Pavlikove,z teto zubni ordinace.Ma zlate ruce a muj obdiv.Preju jim obema hodne zdravi a uspechu. Mgr Jan Rezac.


Ověřeny pacient

Schopný doktor,výborná spolupráce s pacientem.


Nejlepší zubařská ordinace široko daleko. Kdybych tušila, že to bude takto probíhat, neváhala bych s návštěvou už dávno. Musim velmi vyzdvihnout práci a přístup paní doktorky Otradovcové. Má zlaté ruce a hlavně ten přístup, vše vysvětlí a je vždy velmi milá. Stejně tak sestřička Šárka. Sama sobě se divím, že jsem se změnou zubaře otálela tak dlouho. A můj největší dík patří dentální hygienistce Lence, protože mi skutečně velmi pomohla. Ten kdo má problém se zubním kamenem, neváhejte se k ní objednat. Je skvělá :-)


Ověřeny pacient

Vrele doporucuji, tady se k pacientum chovaji jako ke klientum:-) Protoze vi, ze klienti jsou pro ne prinos:-)
Vystupovani personalu, odbornost, dovednost...vse na jednicku!! Jen tak dal!!


Nejjemnější ruce a příjemné chování má doktorka Otradovcová,je velmi milá.Děkuji že jsem ji našel.IJ


Vynikající stomatolog pro děti i dospělé, kteří navíc trpí fobií ze zubařů. Díky jeho kvalitně provedené práce jezdíme jen na preventivní prohlídky.


mimořádně odpovědmý za svoji práci,milý,slušný,problém jednoduše a pochopitelně vysvětlý,ošetření je teměř bez bolesti s ještě s úsměvem-MH


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti