Praktický zubní lékař
bří Mrštíků 38, Břeclav

K panu doktorovi jsem chodila několik let. Občas mi vyvrtal a zaplomboval nějakou stoličku - vše bez komplikací. Ovšem pak mě začala bolet jedna stolička, kvůli které jsem pana Remeše během dvou měsíců třikrát navštívila, vždy se hodně divil, co mě tam může bolet. Pak jsem přešla k jiné lékařce, která hned po první návštěvě a zrentgenování zubu zjistila, proč mne zub bolel. Mimo jiné odhalila počáteční stádium paradentózy, zvláštní že pan Remeš si toho nevšiml. Dále jsem zjistila, že na rentgen mám nárok při každé preventivní prohlídce. Pan doktor mi jej za celé roky neudělal ani jednou!!!!!

Jedno pozitivum návštěvy pana Remeše mají - za plomby jsem nikdy neplatila. U současné lékařky sice za plomby platím, ale péče u ní a u pana Remeše se nedá srovnat. Současná lékařka mi doporučila návštěvu dentálního hygienisty, který mi vysvětlil správné techniky čištění zubů, odstranil mi zubní kámen.... U pana Remeše jsem o podobných službách nikdy neslyšela.

Z tohoto důvodu bych ho moc nedoporučovala a raději si připlatila za kvalitnější péči jinde.

Jiri Remeš je muj dobry kamarat a je nejlepsi zubar ktereho znam!

Po mých útrapách s ulomeným a dlouho neléčeným zubem mne pan doktor Remeš tento zub zachránil. Sice léčení bylo dlouhodobější, ale již s tímto zubem nemám problémy. Pan doktor je profesionál.