Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Kouřimská 237, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Mudr. Polák je velice dobrý lékař a skvělý diagnostik, Vždy mi přesně určil diagnózu, ještě před konzultací se speciality! Velice mi pomohl a jeho přístup k pacientům je tak skvělý. Leckteří jiní lékaři by se od něho mohli učit!

J
Ověřený profil

Mudr.Polák je nejlepší praktik a diagnostik v Kutné Hoře. Doporučuji všem, kteří hledají svého nového lékaře.

V
Ověřený profil

Vážení, pan Mudr. Jiří Polák je velmi lidský a ochotný lékař!!! Je to odborník na svém místě!! Nechápu, jak někdo může psát takové blbosti!!!! Je více než zřejmé že nevíte jak to u lékařů chodí!!! To co tu píšete jsou blbosti a keci!! Jsem ráda že takového lékaře Kutná Hora má!!!!!! pokud se Vám nezamlouvá.... jděte k jinému a nepomlouvejte!!!!!!!!! Je to prvotřídní diagnostik!!!!


Ověřený profil

TY KECI UŽ MĚ DOCELA ŠTVOU VÁŽIL JSEM 140KG DÍKY MUDR.POLÁKOVI JSEM ZHUBNUL ZA 3 MĚSÍCE O 25KG VELICE SI VÁŽÍM A DĚKUJI MU JSEM VELICE SPOKOJENÝ JEN KIDI KTEŘÍ NEMAJ 30KČ HO URÁŽÍ.MAVŠTIVTE JINÉ LÁKAŘE A POZNÁTE JAK TO CHODÍ JAKO NAPŘ.MUDR MACHÁČEK,TÉŽ Z KUTNÉ HORY KTERÝ VÁS OBERE O PLNÝ INVALIDNÍ DŮCHOD NA KTERÝ MÁTE NÁROK V CELKOVÉ VÝŠI 150TIS.KČTAK SAMI UVAŽTE KDO JE LEPŠÍ!!!


Dobrý den nemohu posoudit pana doktora z vlastní zkušenosti ale chodí k němu moje matka a dle toho co vím od ní tak je to typ doktora který když si neví rady což se nastává často odesílá pacienta ke specialistovi což hodnotím jako velice pozitivní. Radši obejít deset specialistu a třeba to i zaplatit než si zahrávat se zdravím. Říká se o něm že to je podivín ale velice dobrý lékař.


J

Velmi milý, vstřícný, lidový a rozumný lékař, který mi vždy a ve všem dokázal vyjít vstříc. Má ho rád a chodí k němu celá moje rodina. Bydlíte-li v Kutné Hoře, či jejím okolí a hledáte praktického lékaře u kterého se chcete cítit jako "pacient - klient" a ne jako školák u tabule, navštivte doktora Poláka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu