Adresa

Praktický lékař pro dospělé
5. května 740, Chotěboř

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Velmi dobrý lékař

B

Velmi dobrý lékař. Pacientovi vše vysvětlí, jedná vlídně a s taktem. Nemáte pocit, že se svými obtížemi zdržujete. Ordinace je příjemně zařízena, nepůsobí depresivně, spíš si připadáte na milé návštěvě. Sestřičky jsou milé, ochotné, moc šikovné. Jen to čekání je dlouhé.
Bohužel jsem pana dr. musela opustit, protože se mi objevila nemoc kvůli které musím docházet ke specialistovi a docházelo by k duplicitě. Moc toho lituju. Odcházela jsem s těžkým srdcem.

P

Velmi dobry doktor


K

Dosavadní hodnocení je pouze kladné a nezbývá, než se k tomu připojit. Faktem je, že doktor je taktní a rozdílný názor se snaží nedat najevo, nebo odborně své stanovisko podloží.
Ač nejsem medicinsky vzdělán, hned když jsem začal docházet do jeho ordinace, bylo patrné, že znalosti tohoto doktora přesahují normu znalostí praktických lékařů. Evidentně má Dr Ordelt ve své práci zálibu a kvituji nezanedbatelný fakt, že na rozdíl od jiných se stále vzdělává
a jezdí se svou ženou na různá školení a tím získává přehled o nejnovějších tezích a poznatcích v medicině.
Mínusem jsou poněkud liknavě resp. se zpožděním vyplňovaná hlášení o úrazech, dlouhé čekání v čekárně a časté zdržující návštěvy dealerů léčiv.
Sestry jsou ochotné/ jedna o něco víc/ a je zde velmi dobře fungující systém náběrů,injekcí a výdej receptů n a léky ktarý by měl být vzorem všem ordinacím praktiků.
Nakonec ještě jeden krok o který je v eufemisticky řečeno"opožděné"Chotěboři ordinace Dr Ordeltových vpředu , že nenutí pacienty k ponižujícímu zouvání se.
Známý doktor mi na můj dotaz co že to tady na Vysočině je za fenomén zouvání, řekl"líná sestra nechce vytírat" Tak u Ordeltů nemají líné sestry


T

super lekar
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


O

Skvělý lékař,vždy když jsem potřeboval pomohl i nad rámec své povinnosti.


JSEM S NIM SPOKOJENÝ.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


D

Je velmi pečlivým lékařem se smyslem pro humor ale zroveň i velmi taktní.Ordinaci má vybavenou dobře.Sestřičky vstřícné a milé.Prostředí pěkné,čisté ale né moc moderní.Snad jedině,že se často musí v čekárně skutečně dlouho čekat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu