Jiří Musil, chirurg Jihlava

MUDr. Jiří Musil

Chirurg

Březinova 62A, Jihlava
Ordinace otorinolaryngologická

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

výborný specialista!!!

přístup k pacientům

dobry

Pan primář kromě toho, že je vynikající lékař, je velmi milý, ochotný, všechno vždy podrobně vysvětlí, poradí. Člověk nikdy nemá pocit, že by ho se svými potížemi obtěžoval, jak tomu občas bývá u jiných lékařů. Prostě pana doktora mohu všem vřele doporučit.

Pan primar je JEDINY lekar siroko daleko,ktery byl vzdy ochotny zabyvat se mymi zdravotnimi problemy do hloubky,kdyz mi na vetsine vysetreni nic nenasli.Vynikajici lekar!

Pana primáře rozhodně doporučuji! Vynikající lékař, přesné diagnozy, příjemné vystupování a dobrý přístup k pacientům.

Vynikající lékař!

též se k hodnocení přídávám. Umí dobře popsat, co vlastně bude v tom operačním výkonu provádět (připomělo mi to dr. Štrosmajera, dkyž popisoval nastavení nohy v tom seriálu u toho hokejisty Rezka) výborná pooperační péče, pružné hodnocení vývoje pooperačního stavu.

Vynikající odborník, člověk na svém místě. Milý přístup, ochota vše vysvětlit, perfektní diagnostik. Pana primáře vřele doporučuji!!