Adresa

Všeobecné lékařství
K nemocnici 1976, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Všeobecné lékařství Jiný

Vážím si ho nejen jako odborníka na svém místě,ale i jako člověka s velkým srdcem a ochotou Vám kdykoliv pomoci a poradit.Chodím k měnu už opravdu řadu let a nikdy jsem se nesetkala s tím aby mě odmítl.takových lékařů jako je on mnoho nepotkáte.Za vše mu mnohokrát děkuji

C
Ověřený profil

Vynikající lékař s lidským přístupem. Pečlivý, ochotný a velmi profesionální!

Š
Ověřený profil

Velmi erudovaný lékař, schopný diagnostik a manažer, rozsáhlé všeobecné znalosti i mimo obor, velmi příjemný člověk. Jediný lékař, ke kterému se "těším".

J

Navštěvuji tohoto lékaře již od ukončení učiliště a možná i díky jemu mi letos bude čtyřicet!!! Je to lékař na svém místě,zásadně k němu vždycky dorazím,když je nejhůř a nikdy neodejdu s nepořízenou.Z něho by si měli brát ti slabší lékaři příklad! Přeji mu i milé sestřičce pevné zdraví,aby se svým pacientům mohli věnovat ještě hodně hodně dlouho.

V
Ověřený profil

Je to opravdu lékař jak se patří,hodný,milý,vstřícný,obětavý,nikdy jsem se nesetkala s tím,že by mne odmítl, neporadil nebo špatně léčil,naopak vždy odcházíme od něho spokojeni.Je to výborný lékař a člověk se srdcem na pravém místě a jsem moc ráda,že k němu patřím já i má rodina.Přeji jemu i jeho setřičce hodně zdraví a spousty spokojených pacientů jako jsem já.Děkujeme :-)

B
Ověřený profil

Profesionální lékař a dobrý člověk se zájmem a pochopením.

Ověřený profil

Naše celá rodina s ním má dlouholeté a važně jen a jen ty nejlepší zkušenosti. Je to velice seriozní, profesionální a báječný doktor :-)

Ověřený profil

Pan doktor Moravec je člověk na svém místě. Nenechá se ovlivnit náladami, je to profesionál, u kterého mi není známo, že by někdy cokoli zanedbal. Léčí skoro celou moji rodinu a vždycky skvěle. O tom, že by diagnostikoval na vzdálenost dvou metrů jsem dosud neslyšela, pokud se Vám to stalo (komentář z 24.7.2009), pak bude nejspíš problém někde jinde. Osobní hygiena? Nebo odmítnutý návrh z Vaší strany? (Pan doktor je velmi charizmatický muž a nedivila bych se, kdyby občas byl nucen své některé pacientky odkázat za určitou mez). Ať je to jakkoli - má to jiné vysvětlení než jeho nekompetentnost. Doporučuji tohoto lékaře, protože mezi praktiky neznám lepšího a nemám jedinou výtku.

naše rodina s ním má dlouholeté a jen samé kladné zkušenosti

Ověřený profil

S panem doktorem jsem spokojená ,zatím jej sice moc nepotřebuji , ale když bylo třeba - pomohl a poradil . Děkuji Z. Jiráková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti