Jiří Moravec, praktický lékař Kladno

MUDr. Jiří Moravec

Uložit

Praktický lékař Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

K nemocnici 1976, Kladno
Všeobecné lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Všeobecné lékařství Jiný

Vážím si ho nejen jako odborníka na svém místě,ale i jako člověka s velkým srdcem a ochotou Vám kdykoliv pomoci a poradit.Chodím k měnu už opravdu řadu let a nikdy jsem se nesetkala s tím aby mě odmítl.takových lékařů jako je on mnoho nepotkáte.Za vše mu mnohokrát děkuji


C
Ověřeny pacient

Vynikající lékař s lidským přístupem. Pečlivý, ochotný a velmi profesionální!


Š
Ověřeny pacient

Velmi erudovaný lékař, schopný diagnostik a manažer, rozsáhlé všeobecné znalosti i mimo obor, velmi příjemný člověk. Jediný lékař, ke kterému se "těším".


J

Navštěvuji tohoto lékaře již od ukončení učiliště a možná i díky jemu mi letos bude čtyřicet!!! Je to lékař na svém místě,zásadně k němu vždycky dorazím,když je nejhůř a nikdy neodejdu s nepořízenou.Z něho by si měli brát ti slabší lékaři příklad! Přeji mu i milé sestřičce pevné zdraví,aby se svým pacientům mohli věnovat ještě hodně hodně dlouho.


V
Ověřeny pacient

Je to opravdu lékař jak se patří,hodný,milý,vstřícný,obětavý,nikdy jsem se nesetkala s tím,že by mne odmítl, neporadil nebo špatně léčil,naopak vždy odcházíme od něho spokojeni.Je to výborný lékař a člověk se srdcem na pravém místě a jsem moc ráda,že k němu patřím já i má rodina.Přeji jemu i jeho setřičce hodně zdraví a spousty spokojených pacientů jako jsem já.Děkujeme :-)


B
Ověřeny pacient

Profesionální lékař a dobrý člověk se zájmem a pochopením.


Ověřeny pacient

Naše celá rodina s ním má dlouholeté a važně jen a jen ty nejlepší zkušenosti. Je to velice seriozní, profesionální a báječný doktor :-)


Ověřeny pacient

Pan doktor Moravec je člověk na svém místě. Nenechá se ovlivnit náladami, je to profesionál, u kterého mi není známo, že by někdy cokoli zanedbal. Léčí skoro celou moji rodinu a vždycky skvěle. O tom, že by diagnostikoval na vzdálenost dvou metrů jsem dosud neslyšela, pokud se Vám to stalo (komentář z 24.7.2009), pak bude nejspíš problém někde jinde. Osobní hygiena? Nebo odmítnutý návrh z Vaší strany? (Pan doktor je velmi charizmatický muž a nedivila bych se, kdyby občas byl nucen své některé pacientky odkázat za určitou mez). Ať je to jakkoli - má to jiné vysvětlení než jeho nekompetentnost. Doporučuji tohoto lékaře, protože mezi praktiky neznám lepšího a nemám jedinou výtku.


naše rodina s ním má dlouholeté a jen samé kladné zkušenosti


Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem spokojená ,zatím jej sice moc nepotřebuji , ale když bylo třeba - pomohl a poradil . Děkuji Z. Jiráková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti