Máchova 619/30, Nový Jičín
Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Michalský starší je výborný doktor ,který mi zachránil mé zdraví .je mi 36,mám revmatoidní artritidu a nebýt pana doktora nemohla bych chodit a běhat,neustále se školí novým metodám a díky tomu se zajímá o každou diagnozu a její léčbu.Nedám na jeho služby dopustit,je skvělý lékař.

Velmi dobrý pan doktor, chodím k němu 25 let, chodila k němu má maminka, tatínek i babička.Má citlivý přístup k lide, je skvělý diagnostik. Co na tom, že přesluhuje?

Ja jsem velice spokojen neni to jeden s těch lékařu co na všechno předepisuji brufen nebo ibalgin mohu doporučit.

Je to milý pan doktor chodím k němu již 20 let a neměl jsem s ním žádné potíže.

má léta ale i zkušenosti a hlavně dlouhou praxi já myslím že je velice dobrý lékař.

Velmi dobrý lékař s odbornými znalostmi, s dlouholetou praxí. Má citlivý přístup k lidem, je
velmi svědomitý.

tohoto lékaře nikomu nedoporučuji, namyšlený, arogantní, pacient ho nezajímá, léčba spíše pokus a omyl!!!

Velice dobrý lékař léči i poradi doporučuji.

G

tento Pan doktor je velice znaly a ochotny umi lečit ale i poradit je to mistr mezi mistry.

Velmi dobrý lékař ochotny.