Praktický lékař pro dospělé
Máchova 619/30, Nový Jičín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborný doktor chodíme k němu rádi.Dokáže poradit a vždy s námi jedná s dobrou náladou a upřímným přístupem.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

do ordinace se nelze dovolat, objednání přes online e.recept nefunguje.
léky na tlak a DNU mi bez předpisu nikdo nedá,
záskok v Mořkově rovněž nezvedá telefon. To mám chcípnout?!!!!!! Do přeplněné čekárny plné bacilů se fakt nechce!!!

Pan doktor Michalský starší je výborný doktor ,který mi zachránil mé zdraví .je mi 36,mám revmatoidní artritidu a nebýt pana doktora nemohla bych chodit a běhat,neustále se školí novým metodám a díky tomu se zajímá o každou diagnozu a její léčbu.Nedám na jeho služby dopustit,je skvělý lékař.

Velmi dobrý pan doktor, chodím k němu 25 let, chodila k němu má maminka, tatínek i babička.Má citlivý přístup k lide, je skvělý diagnostik. Co na tom, že přesluhuje?

Ja jsem velice spokojen neni to jeden s těch lékařu co na všechno předepisuji brufen nebo ibalgin mohu doporučit.

Je to milý pan doktor chodím k němu již 20 let a neměl jsem s ním žádné potíže.

má léta ale i zkušenosti a hlavně dlouhou praxi já myslím že je velice dobrý lékař.

Velmi dobrý lékař s odbornými znalostmi, s dlouholetou praxí. Má citlivý přístup k lidem, je
velmi svědomitý.

tohoto lékaře nikomu nedoporučuji, namyšlený, arogantní, pacient ho nezajímá, léčba spíše pokus a omyl!!!

Velice dobrý lékař léči i poradi doporučuji.