Ordinace PL pro dosp. + akupunktura
Štefánikova 189, Kutná Hora

Výborný lékař, konečně mám pocit že můj zdravotní stav někoho zajímá, stará se o mě opravdu svědomitě, po celé Praze se takový lékař nenajde. Václav Praha 1.

Možná trochu jiná sorta lékaře, ale k čemu je lékař milý a příjemný a pak nerozezná slepé střevo od podobných problémů....Doktor Macháček se možná jeví malinkato jako ras, ale téměř nikdy se neplete...

Neznám lepšího doktora na okrese. Velice doporučuji.

Pan doktor je podle mě prvotřídní. Dlouhé roky jsem se léčila s plísňovými záněty a se záněty močových cest. Po léčení u pana doktora jsem už 9 let bez potíží. Léčila jsem si u něj i další problémy. Vždy s úžasným výsledkem. Mohu jen doporučit. Jen je třeba důsledně dodržovat stanovenou léčbu.

Jsem pacientem pana doktora již několik let. Prázdou čekárnu se mi zatím nepodařilo zastihnout. Kdykoliv jsem potřeboval, pomohl mi. A vážení-ono homeopatika nejsou zdarma nikde. U běžných lékařů nejsou moc oblíbená-léčba trvá déle a vyžadují striktní dodržování úžívání. A pokud toho pacient není schopen, bohužel mu nepomohou a jsou to zajisté vyhozené peníze.
S přístupem pana dotora jsem taky spokojen, jako jeden z mála si ,,na nic nehraje".
DOPORUČUJI!!!!!

pan doktor ma sice pro nekoho zvlastni lecebne metody,ale ja musim rict,ze u me funguji jiz nekolikrat jsem si to vyzkousela.ja bych ho doporucila.ovsem jak komu.

C

Jsem zde registrován jako pacient již několit let - absolutně bez připomínek.

S panem doktorem jsem velmi spokojená jako s lékařem, tak i jako s člověkem.

výborný diagnostik