Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Plzeňská 293, Planá

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Lidé sem píší pel mel názory na dva praktiky stejného jména - z Prahy a Plané, takže výpovědní hodnota je nulová.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

tak s tím bych nesouhlasila,že vezmou pacienta když je nemocný.Byla jsem tam protože mi bylo v noci zle a dusila jsem se a setra(velmi nepříjemná) mi stejně řekla že ať si počkám v čekárně...od lékaře jsem se nedočkala diagnozy jen mi strčil do ruky recept a nic víc...až v lékárně jsem se dozvěděla že to jsou antibiotika...nevim jestli je toto chování jen tim že jsem se odstěhovala,ale chtěla jsem tam stále dojíždět...jestli ano a jestli je to oba dva otravuje takovéto pacienty léčit tak je to velmi neprofesionální!!!!!!!!!!!

B
Ověřený profil

Velmi dobrý lékař celé naší rodiny, ochotný. Nikdy nic nezanedbá.

J
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velice spokojena, vždy mě pomohl. A sestřička je takové sluníčko, velice příjemná.

Š
Ověřený profil

Pan doktor je velice hodný,ochotný,kdykoliv jsem potřebovala pomoci já,maminka i syn,pokaždé nám vyšel vstříc on i jeho příjemná sestřička.Před pár lety jsem se musela odstěhovat,ale k panu doktorovi dojíždím pokaždé když je potřeba,patří mu velké děkuji.

Ověřený profil

Velmi pečlivý lékař a navíc štramák :-) Sestra je taky moc milá, ikdyž umí být nepříjemná, když se člověk neobjedná... ale zvednout telefon a zavolat není takový problém. Když je člověk nemocný, stejně ho vezmou hned. Jen si potrpí na objednání se po telefonu.

Chodíme k němu celá rodina, rozhodně bychom neměnili!!

Ověřený profil

Je trochu nevrlý, ale s velkým zájmem na léčbě pacienta. V případě, že je to nutné, rovnou z ordinace vytelefonuje a někdy i doslova vyřve okamžité vyšetření na specializovaných pracovištích a i pak dohlíží na průběh léčby. Nenadužívá antibiotika, vše ordinuje v rámci celkového zdravotního stavu, doporučuje i alternativní metody léčby, nenutí však do nich, nabízí je jako další alternativu. I když je někdy protivný, zejména není-li člověk objednán (což zase zmírňuje fronty v čekárně), nikdy jeho léčba nezklamala a jeho doporučení specialisté byli vždy skvělí a v případě pochybností je vždy z ordinace urgoval. Toto jsou nejen mé osobní zážitky, ale zážitky celé naší rodiny.

Ověřený profil

Navštěvuji pana doktora již 12 let a neměnila bych. Pan doktor se ke mně chová vždy mile a vstřícně a vždy mi vrámci svých možností pomohl. A navíc se s ním a jeho sestřičkou pokaždé zasmějeme... Děkuji za vše!

Je to fajn doktor.

Ověřený profil

Dobry den,chodim k panu Kucerovi od 18let a musim se priznat, ze z jeho stylu komunikace jde nekdy trochu hruza. Nesnasi, kdyz nekdo prijde neobjednan, proto doporucuji vzdy zavolat a nechodit bez ohlaseni. Take se mi zda, ze kazdeho pacienta bere dopredu jako simulanta. Pokud se clovek obrni a vydrzi, zjistite, ze doktor je to skvely. Zatim jsem u pana doktora byla trikrat se zavaznejsi chorobou. Vzdy mi zajistil vysetreni v nemocnici, v nekterych pripadech mi vytelefonoval nebo i vyrval prijmuti na sono a kontrastni latku behem 1 hodiny. Z meho uhlu pohledu se nekdy jeho nerudnost docela hodi. O pacienta, ktery ma problemy se vazne boji, jen to dava najevo po svem. Jeho pece, pokud za nim neprijdete s rymou, je stoprocentni

Pokud Vam nic není, je to nevrlý lékař. Pokud jste nemocní, zajistí prakticky ihned vyšetření v nemocnici a následně se stará, aby Vás tam neodbyli a vzali ihned na řadu.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli ještě neporostu. Nyní měřím +- 175 cm, vážím 56.2 Kg a zhruba před týdnem a půl mi bylo 16 let (otec 183 cm, matka 167 cm). Puberta mi rozhodně začala později než ostatním, hlas se začal zvyšovat tak před měsícem, to stejné s ochlupením. Spolužáci měří přes 179 a trochu mě moje výška demotivuje, jak ve sportovních, tak i v jiných aktivitách. Proto by mě zajímalo, zda-li ještě vyrostu.

Vyrosteš :- )

MUDr. Jiří Kučera

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Lidé sem píší pel mel názory na dva praktiky stejného jména - z Prahy a Plané, takže výpovědní hodnota je nulová.