Jugoslávská 13, Brno
Urologická ambulance

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Informace o lékaři: Vzdělání: 1980- promoce na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně 1984- atestace I. stupně z urologie 1988- atestace I...

Umístění: Urologická ambulance Jiný

Po 3 letech hledání jsem našel konečně doktora, který na mně měl čas i náladu, kompletně mne vyšetřil, vše mi vysvětlil a udělal maximum pro rychlé řešení (operaci) Opravdu jsem si už myslel, že nenajdu pomoc!!! Moc děkuji, pane doktore :-)

Vo velkych bolestiach som si nemohla vybrat lepsieho lekara, ktory ma i prial mezi svojich novych pacientov. Vten den mali plno, ale prialy ma este aj po ordinacnych hodinach sa venovali mojim tazkostiam, od vtedy vzdy ked som potreboval, tak ma prijali do ordinacie.
Pan doktor je milý s profesionálním pristupom! Mozem ho len doporucit!

Vynikajici odbornik. vstricny clovek s profesionalnim pristupem. Ochotny a citlivy k pacientum. Personal rovnez na vynikajici urovni..jak lidske tak odborné. velice doporucuji. Neznám lepsího lékaře v tomto oboru.
Petr H

MUDr. Kladenský je vysoce kvalifikovaný lékař, klobouk před ním dolů. Velmi mi v životě pomohl,
má empatii k pacientům

Mám to ŠTĚSTÍ,že jsem několik let pacientka pana doktora.Kdykoliv tam přijdu tak mi pomůže,musela jsem i na operaci.Je velký odborník a profesionál,milý,laskavý člověk.Musím se zastat i jeho sestřiček,jsou VŽDY hodné a laskavé,usměvavé.Nedám na ně dopustit,kdyby byli všichni takový,to by bylo fajn.

V ordinaci MUDr. Kladenského ordinuje i MUDr. Nataša Bulová. Zajímal by mě názor na ni, ale vlastní profil k hodnocení tady nemá. Pokud s ní někdo máte zkušenost, prosím napiště ji sem. Děkuji.
PS. Pět hvězdiček dávám, pro pana doktora Kladenského, kterého znám a vím, že je odborník na svém místě.

V minulosti jsem párkrát navštívila ordinaci dr. Kladenského. Do své ordinace mě přijali, ale byl to velmi nepříjemný zážitek. Starší ze sester se ke mě chovala naprosto neadekvátně, řekla bych až vulgárně, přestože jsem se nikomu nevnucovala a ani jsem se nechovala nijak nepatřičně. Domnívám se, že ani pracovní vytížení neomlouvá sprosté chování této sestry a já byla hloupá, že jsem si to tenkrát nechala líbit (ale to už se po této zkušenosti nestane). Mladší ze sester byla fajn. Pan doktor je sice dobrý, ale nyní, když mám zkušenosti s mnohem lepším urologem ve FN u sv. Anny, mohu si dovolit říci, že dr. Kladenský je spíše průměrným urologem s milým přístupem. Každopádně ho doporučuji, ale na zelený komentář to není (ani na ten červený).

Jsem pacientka pana doktora, po nějaké době jsem ho opět navštívila s problémy. Pan doktor je specialista a odborník na svém místě. Byl velmi milý, vše mi vysvětlil, i sestry byly moc milé! Vyšly mi maximálně vstříc ohledně termínu objednání a co jsme hodně ocenila bylo porozumění a podpora ohledně mých obav z cystoskopie. Mohu s klidem říct, že samotný zákrok byl naprosto v pohodě. Já mohu pana doktora jedině doporučit!

Jsem mladá žena a s panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Dostala jsem se k němu díky opakovaným zánětům močového měchýře, se kterými si obvodní nevěděla rady. Do své péče mě tehdy vzal, i když se v čekárně píše, že nové pacienty přibírá jen výjmečně. Ano, čeká se tam dlouho, dovolat se tam ale naponěkolikáté dá. Sestry jsou občas nervozní, ale přičítám to přepracovanosti. Jako svou pacientku mě s akutním problémem nikdy neposlali pryč, vždy mě po nějakém čekání vzali i bez objednávky. S panem doktorem jsem celkově velmi spokojená a určitě stojí za tu hodinu v čekárně.

Pan doktor je OK, ale ta sestra je někdy velmi nepříjemná