Jiří Kladenský, urolog Brno

MUDr. Jiří Kladenský

Uložit

Urolog Více

38 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jugoslávská 13, Brno
Urologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Informace o lékaři:
Vzdělání:
1980- promoce na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně
1984- atestace I. stupně z urologi...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Úžasný doktor, jeho přístup, klidné vystupování, ochota.. Necítil jsem se tam jako u doktora. Díky...

L
Ověřeny pacient
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Naprosto profesionální přístup - od telefonického objednání se na vyšetření (bylo mi vysvětleno dopodrobna vše potřebné týkající se mé první návštěvy - hodnotím velmi kladně, vytváří velmi dobrý první dojem) a vyšetření samotného. Pan doktor byl velmi vstřícný, ochotný, stejně jako celý personál ordinace (lidské hledisko neberu jako samozřejmost a naopak si tohoto aspektu velmi cením). Veškeré kroky vyšetření mi byly vysvětleny, stejně jako byly prodiskutovány pravděpodobné příčiny mých potíží a stanoveny další kroky. Velmi doporučuji, s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.

H
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Pan Mudr.Kladensky je odbornik a skvělý lékař a se svoji sestřičkou tvoří výborný tým. V případě mých zdravotních problémů jsou vždy vstřícní
a ihned pomůžou. Patří jim za to poděkování.

T
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Po 3 letech hledání jsem našel konečně doktora, který na mně měl čas i náladu, kompletně mne vyšetřil, vše mi vysvětlil a udělal maximum pro rychlé řešení (operaci) Opravdu jsem si už myslel, že nenajdu pomoc!!! Moc děkuji, pane doktore :-)

N
Ověřeny pacient

Vo velkych bolestiach som si nemohla vybrat lepsieho lekara, ktory ma i prial mezi svojich novych pacientov. Vten den mali plno, ale prialy ma este aj po ordinacnych hodinach sa venovali mojim tazkostiam, od vtedy vzdy ked som potreboval, tak ma prijali do ordinacie.
Pan doktor je milý s profesionálním pristupom! Mozem ho len doporucit!

Ověřeny pacient

Vynikajici odbornik. vstricny clovek s profesionalnim pristupem. Ochotny a citlivy k pacientum. Personal rovnez na vynikajici urovni..jak lidske tak odborné. velice doporucuji. Neznám lepsího lékaře v tomto oboru.
Petr H

M
Ověřeny pacient

MUDr. Kladenský je vysoce kvalifikovaný lékař, klobouk před ním dolů. Velmi mi v životě pomohl,
má empatii k pacientům

J
Ověřeny pacient

Mám to ŠTĚSTÍ,že jsem několik let pacientka pana doktora.Kdykoliv tam přijdu tak mi pomůže,musela jsem i na operaci.Je velký odborník a profesionál,milý,laskavý člověk.Musím se zastat i jeho sestřiček,jsou VŽDY hodné a laskavé,usměvavé.Nedám na ně dopustit,kdyby byli všichni takový,to by bylo fajn.

P
Ověřeny pacient

V ordinaci MUDr. Kladenského ordinuje i MUDr. Nataša Bulová. Zajímal by mě názor na ni, ale vlastní profil k hodnocení tady nemá. Pokud s ní někdo máte zkušenost, prosím napiště ji sem. Děkuji.
PS. Pět hvězdiček dávám, pro pana doktora Kladenského, kterého znám a vím, že je odborník na svém místě.

K
Ověřeny pacient

V minulosti jsem párkrát navštívila ordinaci dr. Kladenského. Do své ordinace mě přijali, ale byl to velmi nepříjemný zážitek. Starší ze sester se ke mě chovala naprosto neadekvátně, řekla bych až vulgárně, přestože jsem se nikomu nevnucovala a ani jsem se nechovala nijak nepatřičně. Domnívám se, že ani pracovní vytížení neomlouvá sprosté chování této sestry a já byla hloupá, že jsem si to tenkrát nechala líbit (ale to už se po této zkušenosti nestane). Mladší ze sester byla fajn. Pan doktor je sice dobrý, ale nyní, když mám zkušenosti s mnohem lepším urologem ve FN u sv. Anny, mohu si dovolit říci, že dr. Kladenský je spíše průměrným urologem s milým přístupem. Každopádně ho doporučuji, ale na zelený komentář to není (ani na ten červený).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Informace o lékaři:
Vzdělání:
1980- promoce na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně
1984- atestace I. stupně z urologi...

Více