Adresa

Urologická ambulance
Jugoslávská 13, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Informace o lékaři:
Vzdělání:
1980- promoce na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně
1984- atestace I. stupně z urologi...

Více

40 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Obešel jsem několik urologu, ale opravdu mi pomohl až pan doktor Kladenský. Velké díky patří jemu hlavně za je profesionalitu a lidsky přístup!

E
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Chci poděkovat také touto cestou úžasném odbornikovi lékaři panu Kladenskému a jeho sestričce za rychlou pomoc při mých náhlých zdravotních problémech.

D
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Úžasný doktor, jeho přístup, klidné vystupování, ochota.. Necítil jsem se tam jako u doktora. Díky...


L
Ověřený profil
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Naprosto profesionální přístup - od telefonického objednání se na vyšetření (bylo mi vysvětleno dopodrobna vše potřebné týkající se mé první návštěvy - hodnotím velmi kladně, vytváří velmi dobrý první dojem) a vyšetření samotného. Pan doktor byl velmi vstřícný, ochotný, stejně jako celý personál ordinace (lidské hledisko neberu jako samozřejmost a naopak si tohoto aspektu velmi cením). Veškeré kroky vyšetření mi byly vysvětleny, stejně jako byly prodiskutovány pravděpodobné příčiny mých potíží a stanoveny další kroky. Velmi doporučuji, s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.


H
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Pan Mudr.Kladensky je odbornik a skvělý lékař a se svoji sestřičkou tvoří výborný tým. V případě mých zdravotních problémů jsou vždy vstřícní
a ihned pomůžou. Patří jim za to poděkování.


T
Umístění: Urologická ambulance Jiný

Po 3 letech hledání jsem našel konečně doktora, který na mně měl čas i náladu, kompletně mne vyšetřil, vše mi vysvětlil a udělal maximum pro rychlé řešení (operaci) Opravdu jsem si už myslel, že nenajdu pomoc!!! Moc děkuji, pane doktore :-)


N
Ověřený profil

Vo velkych bolestiach som si nemohla vybrat lepsieho lekara, ktory ma i prial mezi svojich novych pacientov. Vten den mali plno, ale prialy ma este aj po ordinacnych hodinach sa venovali mojim tazkostiam, od vtedy vzdy ked som potreboval, tak ma prijali do ordinacie.
Pan doktor je milý s profesionálním pristupom! Mozem ho len doporucit!


Ověřený profil

Vynikajici odbornik. vstricny clovek s profesionalnim pristupem. Ochotny a citlivy k pacientum. Personal rovnez na vynikajici urovni..jak lidske tak odborné. velice doporucuji. Neznám lepsího lékaře v tomto oboru.
Petr H


M
Ověřený profil

MUDr. Kladenský je vysoce kvalifikovaný lékař, klobouk před ním dolů. Velmi mi v životě pomohl,
má empatii k pacientům


J
Ověřený profil

Mám to ŠTĚSTÍ,že jsem několik let pacientka pana doktora.Kdykoliv tam přijdu tak mi pomůže,musela jsem i na operaci.Je velký odborník a profesionál,milý,laskavý člověk.Musím se zastat i jeho sestřiček,jsou VŽDY hodné a laskavé,usměvavé.Nedám na ně dopustit,kdyby byli všichni takový,to by bylo fajn.


Došlo k chybě, zkuste to znovu