Sam. ordinace PL - stomatologa
Wilsonova 590, Hlinsko

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Chodím k němu od své druhé třídy. Je mi 30 , a nikdy by mě nenapadlo vyměnit zubaře. S takovou tolerancí a milým přístupem neošetřuje snad nikdo. Pro mě nejlepší zubař na světě. Děkuji za Vaši výbornou práci a trpělivost

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Stálý klient

Po mnoha a mnoha letech špičkové péče, mohu opět pouze a jen pochválit. Bezchybný přístup k pacientovi, vždy vše podrobně vysvětlené příjemná atmosféra a velmi sympatická sestra. Takto vypadá profesionál v oboru. Děkuji pane doktore za vaše služby. S pozdravem a přáním všeho dobrého Šejnost, Pardubice.

MUDr. Janovský je nejlepší zubař, ke kterému jsem chodila, a že už jsem jich musela navštívit hodně..zbaví vás fobie ze zubařů během první návštěvy :):)

Bomba! Jen díky němu jsem mezi přáteli za podivína, že chodím k zubaři ráda a s úsměvem. Doporučuji!

Znám se s MUDr. Janovským od malička (přes 20 let) a zbavil mne kompletně strachu ze zubní ordinace. :) Je vždycky milý a usměvavý, považuji ho za velmi zkušeného (v rodině Janovských jsou 3 zubaři), všechno s Vámi probere a vše potřebně vysvětlí. Jeho zákroky mne nikdy příliš nebolely (trochu to bolí přece vždycky, že). Navíc hraje skvěle na kytaru a je to showman, rozhodně mu nechybí charisma v ordinaci i mimo ni.
Přiznám se, že jsem jednou - ale pouze jednou - slyšela, že s ním pacientka byla nespokojená a zákrok ji bolel, ale myslím, že každý někdy nemá svůj den - lidi nejsou stroje. Je to výjimka, která potvrzuje pravidlo. Takže pane doktore, jen tak dál!

Kdo si může zahrát na basový aparát svého stomatologa? :-D....je to borec nejen v ordinaci!!! :-)

Pan doktor Janovský je člověk na svém místě,určitě je mu povolání i koníčkem.Jeho citlivé chování k pacientům je obdivuhodné,vše nejprve vysvětlí a navíc se snaží provádět vše rychle s co nejmenší bolestí a ohleduplností k pacientovi.Po špatných zkušenostech s jinými zubními lékaři v Hlinsku jsem velice ráda,že jsem jeho pacientkou.Jím odvedená práce je pečlivá a dlouho vydrží.Navíc má pěkné moderní vybavení,příjemnou sestru a fajn smysl pro humor.Co se týče čekání,pokud jste objednaní,většinou jdete na řadu včas.Pana doktora vřele doporučuji!!!

lekaře doporučuji

Dobrý den.Musím přidat to nejlepší hodnocení pro MUDr.Janovskýho,který si ho opravdu zaslouží.Je to ten nejlepší stomatolog kterého znám.Je velice ochotný,příjemný a navíc milý nejen k dětem ale i k ostatním pacientům.Můžu vřele doporučit těm,kteří ještě váhají ve výběru svého stomatologa.Je to "jednička" ve svém oboru a pevně věřím,že nebudu muset hledat jiného.Moc mu děkuji za sebe i za své děti.

Příjemné prostředí, krátké čekací doby, vstříčná sestra. Pan doktor je velice milý a hlavně šikovný.