Adresa

Privátní zubní praxe - stomatologa s lab.
Dělnická 221, Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní praxe - stomatologa s lab. oprava korunky zhotovené jiným lékařem

Byla jsem velmi mile překvapena jak byl pan doktor vstřícný,laskavý,milý a neuvěřitelně ochotný mi pomoci a vyřešit mou situaci,jak časově,lidsky.Mám pocit,že jsem se ocitla chováním ve 30 letech,takzvaně noblesa Oldřicha Nového,dlouho jsem nepotkala člověka takového charakteru a vystupováním,kéž by bylo takových lékařů a lidí všeobecně více,vzácný člověk a jemu patří moje velké dík.Sarková

R
Ověřený profil

Přestoupila jsem k panu doktorovi od zubařky, kde jsem nebyla výrazně spokojená s péčí, která byla nulová. Hned ve dveřích mě přivítal usměvavý, přívětivý člověk :) Vše perfektně vysvětlí, každý úkon.. Skvělý přístup. Bude mi dávat do pořádku celou pusu a musím říct, že jsem štastná, že jsem v jeho péči.

M
Ověřený profil

Pan doktor je opravdovým odborníkem ve svém oboru. Krom profesionální práce je i vzorným učitelem nastupující generace mladých lékařů. Tím že předává své poznatky dalším dělá to nejlepší pro budoucnost nás všech. Kdyby to takhle fungovalo v našem zdravotnictví všude bylo by to výborné.


Jsem pacientkou pana doktora již přes 30 let a díky jemu a jeho péči mám ve svých 70 letech všechny své zuby.


H
Ověřený profil

Znám p.Hvězdu už 15 let,
vystupování,
doporučení - dcery rovnátka
ošetření,
psychická podpora - což je taky důležité.
Vše musím říct na jedničku.
Prostě dobrý lékař i člověk.


M

K panu doktorovi chodí již několik let celá naše rozvětvená rodina.Všichni jsme spokojeni s jeho perfektní péčí.Souhlasím s názorem,že kdo si chrup nečistí, dostane vynadáno - A JE TO DOBŘE.


P

Pan doktor má zlaté ruce. Složitou operací a soustavnou několikaměsíční péčí mi zachránil několik zubů,když mi hrozily implantáty. Můžu jedině doporučit!!


B

Z pohledu člověka,jenž měl tu čest s panem doktorem několik let spolupracovat v roli zub. technika,jej mohu jen a pouze vřele doporučovat.Nesetkala jsem seza 13 let své praxe s ošetřujícím,který by více než MUDr.Hvězda usiloval o kvalitu vyhotovených protetických prací.Byl a určitě i nadále je,velice šikovným,precizně pracujícím stomatologem.


O

Vynikající stomatolog s perfektním přístupem k pacientovi. Nedoporučuji ale těm, kteří nedbají na prevenci, dostanou pořádně vynadáno..:-))


F
Ověřený profil

K tomuto panu zubaři já osobně chodím už od mala a je to podle mého názoru nejlepší zubař.Když někomu řeknu ,že jdu k zubaři a že se těším tak si lidi z okolí klepou na čelo ,že jsem blázen a asi jediný kdo se těší,ale nemám důvod se něčeho bát.Vždy mi dopředu vysvětlí co bude dělat a tak nemám žadné obavy a mám k němu plnou důvěru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu