Jiří Hvězda, zubař Jičín

MUDr. Jiří Hvězda

Zubař Více

11 názorů

Uložit


Adresa

Dělnická 221, Jičín
Privátní zubní praxe - stomatologa s lab.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní zubní praxe - stomatologa s lab. oprava korunky zhotovené jiným lékařem

Byla jsem velmi mile překvapena jak byl pan doktor vstřícný,laskavý,milý a neuvěřitelně ochotný mi pomoci a vyřešit mou situaci,jak časově,lidsky.Mám pocit,že jsem se ocitla chováním ve 30 letech,takzvaně noblesa Oldřicha Nového,dlouho jsem nepotkala člověka takového charakteru a vystupováním,kéž by bylo takových lékařů a lidí všeobecně více,vzácný člověk a jemu patří moje velké dík.Sarková


R
Ověřeny pacient

Přestoupila jsem k panu doktorovi od zubařky, kde jsem nebyla výrazně spokojená s péčí, která byla nulová. Hned ve dveřích mě přivítal usměvavý, přívětivý člověk :) Vše perfektně vysvětlí, každý úkon.. Skvělý přístup. Bude mi dávat do pořádku celou pusu a musím říct, že jsem štastná, že jsem v jeho péči.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je opravdovým odborníkem ve svém oboru. Krom profesionální práce je i vzorným učitelem nastupující generace mladých lékařů. Tím že předává své poznatky dalším dělá to nejlepší pro budoucnost nás všech. Kdyby to takhle fungovalo v našem zdravotnictví všude bylo by to výborné.


Jsem pacientkou pana doktora již přes 30 let a díky jemu a jeho péči mám ve svých 70 letech všechny své zuby.


H
Ověřeny pacient

Znám p.Hvězdu už 15 let,
vystupování,
doporučení - dcery rovnátka
ošetření,
psychická podpora - což je taky důležité.
Vše musím říct na jedničku.
Prostě dobrý lékař i člověk.


M

K panu doktorovi chodí již několik let celá naše rozvětvená rodina.Všichni jsme spokojeni s jeho perfektní péčí.Souhlasím s názorem,že kdo si chrup nečistí, dostane vynadáno - A JE TO DOBŘE.


P

Pan doktor má zlaté ruce. Složitou operací a soustavnou několikaměsíční péčí mi zachránil několik zubů,když mi hrozily implantáty. Můžu jedině doporučit!!


B

Z pohledu člověka,jenž měl tu čest s panem doktorem několik let spolupracovat v roli zub. technika,jej mohu jen a pouze vřele doporučovat.Nesetkala jsem seza 13 let své praxe s ošetřujícím,který by více než MUDr.Hvězda usiloval o kvalitu vyhotovených protetických prací.Byl a určitě i nadále je,velice šikovným,precizně pracujícím stomatologem.


O

Vynikající stomatolog s perfektním přístupem k pacientovi. Nedoporučuji ale těm, kteří nedbají na prevenci, dostanou pořádně vynadáno..:-))


F
Ověřeny pacient

K tomuto panu zubaři já osobně chodím už od mala a je to podle mého názoru nejlepší zubař.Když někomu řeknu ,že jdu k zubaři a že se těším tak si lidi z okolí klepou na čelo ,že jsem blázen a asi jediný kdo se těší,ale nemám důvod se něčeho bát.Vždy mi dopředu vysvětlí co bude dělat a tak nemám žadné obavy a mám k němu plnou důvěru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti