Kpt. Jaroše 2000, Tábor
Nemocnice Tábor, a.s. (mapa)

Umístění: Nemocnice Tábor, a.s.

Excellent doctor, took a lot of time, was very interested and also very funny. After operation came by to check on me. Quality of operation top, without complications or pain.

Neskutečně arogantní člověk. Kdyz sem brecela pri vysetreni, tak na mě ještě řval ze nemluvim dost na hlas. Uz bych s timto pánem nechtěla nikdy přijít do kontaktu

Já jsem u pana primáře už cca 2 roky a vše je v naprostém pořádku. Za celou dobu jsem nezachytila sebemeší náznaky arogance nebo špatného přístupu, jak tady někteří píší. Já jsem se do jeho rukou dostala díky zdravotní příhodě, za kterou podle mě může moje předešlá gynekoložka. Určitě bych neměnila.

Nikdy víc mě nikdo v Táboře neuvidí .....svým hrubým a arogantním chováním potápí celé oddělení, ještě že si člověk může vybrat doktora. Do tábora to mám sice blízko, ale odborníci v Pražském Motole se vůbec nedají srovnat s tímto rádoby doktorem. Byla to moje úplně nejhorší situace v životě a to je to již téměř rok.

Ž

Den po operaci přišel za mnou přítel, jelikož jsem z operace byla vystresovaná, nechtěl ho pustit na pooperační, tak jsme si sedli do návštěvní místnosti, po 15ti minutách, co jsme tam seděli začal nadávat, že jsem nebyla na vizitě, a když jsem šla na pokoj, řekl mi, že už se vracet nebude. Nekontroloval mi břicho nic. Mýmu příteli řekl, jestli náhodou nemá být ve škole ..je to jeho soukromá věc. Poté na mě nadával přes půlku oddělení, jestli náhodou nechci odejít rovnou domů, když stejně neležím v posteli - když mi paní doktorka nakázala, abych se hýbala, nýbrž by mi to všechno špatně srostlo. Den po operaci mě chtěl poslat domů.. no je tohle normální? Mám šílené bolesti, ale to ho nezajímalo, tak jsem se druhý den sebrala a odešla jsem domů, aniž by mě on propustil, řekla jsme to doktorce, ta mi dala propouštěcí zprávu a hotovo.

W

neskutčně arogantní, hulvát, seřval mě za to, že mi ukápla po vyšetření slza, druhou holku co nastupovala se mnou seřval taky za to, že brečí, protože potratila! že kdejaká ženská potratí i 7x..Tak přeci to dítě nenosila pro nic za nic.Odborník to může bejt, nicméně má neskutečně odporný chování!!!

Arogantní ješitnej hulvát, naprosto neuvěřitelné chování, nechápu jak takovej ubožák může dělat primáře. K mé sestře se choval takovým způsobem, že z toho měla šok a i sestřička toho mudr hulváta musela krotit. Ještě se to zopakuje a pan "doktor" ponese následky. Libor.

Pan primář je opravdu kapacita. Chodím k němu již 15 let a jsem naprosto spokojená. Jeho kvality se netýkají pouze medicínského hlediska, ale je naprosto bezproblémový i ve svém jednání. A pokud se někomu zdá, že je méně komunikativní a strohý, tak mu jen poradím, aby se zeptal. Pan primář nemůže vědět, co všechno koho zajímá. Mně vždycky vysvětlil všechno, na co jsem se zeptala velmi ochotně a podrobně a také tak, abych tomu rozuměla. Pro mě je to lékař na 1*.

Pro mě je tento lékař odborník s vynikající znalostí svého oboru, někdy méně komunikativní, ale vzhledem velikému rozsahu práce a k množství přesčasů které lékaři v nemocnici dělají se možná neni čemu divit. Velice si vážím jeho práce.

Moje nejhorší životní zkušenost s doktorem. Nelidský, neasertivní, chladný, arogantní, otřesná komunikace! Může to být sebelepší odborník, ale chová se jako hulvát. Nechápu, co dělá na pozici primáře!