Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Nemocnice Tábor, a.s. Jiný

Dnes jsem bohužel měla podruhé tu "čest" setkat se s panem primářem. Před rokem mi diagnostikoval endometriozu a rovnou mě seřval proč jsem s tím nic nedělala a jestli si myslím, že budu mít někdy děti apod. O nemoci jsem neměla ani tušení, jelikož můj tehdejší doktor mě na nic neupozornil. Opravdu skvělé jednání. Dnes jsem byla na ambulanci z důvodu komplikací během těhotenství kam mě po konzultaci odeslala moje lékařka, jelikož dnes neordinuje. Pana doktora evidentně obtěžovalo, že jsem si dovolila přijít i po tom co mě tam odeslala moje lékařka. Díky bohu mě nakonec vyšetřoval lékař s úplně jiným přístupem a s velkou dávkou empatie. Chtěla jsem jít do této nemocnice rodit, ale vzhledem k těmto zkušenostem budu hledat jinou porodnici, protože si nedovedu představit, že bych tohoto člověka měla u porodu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Tábor, a.s.

Excellent doctor, took a lot of time, was very interested and also very funny. After operation came by to check on me. Quality of operation top, without complications or pain.

N
Ověřený profil

Neskutečně arogantní člověk. Kdyz sem brecela pri vysetreni, tak na mě ještě řval ze nemluvim dost na hlas. Uz bych s timto pánem nechtěla nikdy přijít do kontaktu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Já jsem u pana primáře už cca 2 roky a vše je v naprostém pořádku. Za celou dobu jsem nezachytila sebemeší náznaky arogance nebo špatného přístupu, jak tady někteří píší. Já jsem se do jeho rukou dostala díky zdravotní příhodě, za kterou podle mě může moje předešlá gynekoložka. Určitě bych neměnila.


M
Ověřený profil

Nikdy víc mě nikdo v Táboře neuvidí .....svým hrubým a arogantním chováním potápí celé oddělení, ještě že si člověk může vybrat doktora. Do tábora to mám sice blízko, ale odborníci v Pražském Motole se vůbec nedají srovnat s tímto rádoby doktorem. Byla to moje úplně nejhorší situace v životě a to je to již téměř rok.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ž
Ověřený profil

Den po operaci přišel za mnou přítel, jelikož jsem z operace byla vystresovaná, nechtěl ho pustit na pooperační, tak jsme si sedli do návštěvní místnosti, po 15ti minutách, co jsme tam seděli začal nadávat, že jsem nebyla na vizitě, a když jsem šla na pokoj, řekl mi, že už se vracet nebude. Nekontroloval mi břicho nic. Mýmu příteli řekl, jestli náhodou nemá být ve škole ..je to jeho soukromá věc. Poté na mě nadával přes půlku oddělení, jestli náhodou nechci odejít rovnou domů, když stejně neležím v posteli - když mi paní doktorka nakázala, abych se hýbala, nýbrž by mi to všechno špatně srostlo. Den po operaci mě chtěl poslat domů.. no je tohle normální? Mám šílené bolesti, ale to ho nezajímalo, tak jsem se druhý den sebrala a odešla jsem domů, aniž by mě on propustil, řekla jsme to doktorce, ta mi dala propouštěcí zprávu a hotovo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřený profil

neskutčně arogantní, hulvát, seřval mě za to, že mi ukápla po vyšetření slza, druhou holku co nastupovala se mnou seřval taky za to, že brečí, protože potratila! že kdejaká ženská potratí i 7x..Tak přeci to dítě nenosila pro nic za nic.Odborník to může bejt, nicméně má neskutečně odporný chování!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Arogantní ješitnej hulvát, naprosto neuvěřitelné chování, nechápu jak takovej ubožák může dělat primáře. K mé sestře se choval takovým způsobem, že z toho měla šok a i sestřička toho mudr hulváta musela krotit. Ještě se to zopakuje a pan "doktor" ponese následky. Libor.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan primář je opravdu kapacita. Chodím k němu již 15 let a jsem naprosto spokojená. Jeho kvality se netýkají pouze medicínského hlediska, ale je naprosto bezproblémový i ve svém jednání. A pokud se někomu zdá, že je méně komunikativní a strohý, tak mu jen poradím, aby se zeptal. Pan primář nemůže vědět, co všechno koho zajímá. Mně vždycky vysvětlil všechno, na co jsem se zeptala velmi ochotně a podrobně a také tak, abych tomu rozuměla. Pro mě je to lékař na 1*.


Pro mě je tento lékař odborník s vynikající znalostí svého oboru, někdy méně komunikativní, ale vzhledem velikému rozsahu práce a k množství přesčasů které lékaři v nemocnici dělají se možná neni čemu divit. Velice si vážím jeho práce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu