Privátní zubní lékař
Masarykova 116, Židlochovice

Umístění: Privátní zubní lékař Čištění zubních kanálkyů

Dlouhodobá spokojenost. Velmi milý a kvalitní doktor, společně s paní sestřičkou jaou sehraní a nikdy jsem zbytečně dlouho nečekal. Mají dobře naplánované návštěvy.

Ze zubařů jsem měla vždy fobii,a nerada je navštěvuji. Přesto pan Grolich je velice příjemný,ochotný,a pečlivý doktor,má skvěle vybavenou ordinaci,dokonce už ani na rentgen se nemusí běhat jinam,vždy mi pomohl z problémů a od bolestí. Navíc je to sympaták. Chodíme k němu celá rodina,i s dětma,a jsme spokojení. Sestřička je velice milá,příjemná,ochotná,prostě bezvadná. Snad jen objednací doby jsou dlouhé,ale to je tím,že má hodně pacientů,a když je třeba,tak bolestivé akutní případy bere ochotně ihned.
Zámečníková

příjemný,dobrý přístup k pacientovi,vysvětlí postup,aby člověk věděl co ho čeká nebo co navrhuje jako nejlepší variantu.Chodím k němu celá léta,ale vzhledem k odvedené kvalitní práci, nemám i v mých letech po šedesátce žádné problémy,takže spíš jen běžné kontroly jednou za čas.Mohu říci, že už dlouho se zubaře nebojím !!

Svědomitý a profesně zdatný,rád k němu chodím. Mohu pouze doporučit!

doporučuji!

Příjemný, zručný s lidským přístupem. Velmi doporučuju :-)

MUDr. Grolich svou kvalitou práce a lidským přístupem již v minulosti nasadil vysokou laťku a po všechna léta tuto úroveň udržuje jako svůj standard.

Velmi dobrý zubní lékař, kvalitní výbava ordinace, profesionální přístup jak sestry tak doktora. Jsem nanejvýše spokojen, žádný problém jsem doposud nezaznamenal.

vždy jsem spokojený, doporučuji, velmi dobrý lékař

myslím, že se shodnu s názorem, že pan doktor by mohl mít přezdívku "mluvka" :-)
Jinak ale nemám problém. Dělal mi korunku - bezvadně drží, barevně sladěná, cena oproti jiným lékařům výborná. Nemám problém. Chodím k němu od základní školy (cca 25 roků)
a neměnila bych. Navíc je sympaťák :-). A abych nezapoměla - sestřička je moc milá.