Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Stará cesta 83, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

65 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Pan doktor je skvělý. Naprostá spokojenost. Vždy pomůže, ještě se mi nestalo, že by něco přehlédl. Vše polopaticky vysvětlí. Sestřička je hrozně příjemná a milá, vždy si spolu pokecáme a zasmějeme. :) Děkuji jim oboum.

Z
Ověřený profil

K panu doktorovi chodim cca 2/3 roky, presla jsem od jineho. Byt bydlim uz 3. rokem v Praze, tak stale navstevuji pouze jeho a menit nebudu. Je to jeden z mala doktoru, kteremu verim a je opravdu vyborny. Timto doporucuji na 120 procent a dekuji.

A
Ověřený profil

Velice příjemný člověk, jako doktor má u mě velkou autoritu. Při daném problému zvolil správný postup, neotálel s léčbou a zachránil mi prakticky život (3 stupeň HPV viru) . Navštěvuji ho již 10 let a doufám, že bude ještě dlouho ordinovat. Nedávný zástup za něj - to byl děs. Bolesti po prohlídce nikomu nepřeju. Toto se mi u pana Fridricha nikdy nestalo.


K
Ověřený profil

Super doktor,lidský,,prostě gynekolog jak bych ho přála každé ženě.Neminul se povoláním.


S

Kvůli panu doktorovi jsem na světě a sama ho navštěvuji. Výborný lékař!


M
Ověřený profil

Super p.doktor /bývalý p.primář/, jsem u něho zaregistrovaná cca 35 let a mohu říct, že bych neměnila. Milý, citlivý, chápavý, prostě jednička. Víc takových vstřícných doktorů, kteří berou své povolání opravdu jako poslání!!!


S
Ověřený profil

Pana doktora Friedricha navštěvuji pravidelně již nějaký ten pátek, jsem velmi ráda za jeho profesionální přístup, za užitečné rady, které se ztotožňují se "zdravým selským rozumem", velmi si ho vážím a neměnila bych. Jsem spokojená na 100%, doufám, že bude ještě dlouho ordinovat!!!


Upřímný doktor, který splňuje to, co na škole slíbil.. Opravdu pomáhá lidem..


Měla jsem 3 gynekology, z toho jedna byla žena. Na doporučení jsem přešla k panu Jiřímu Fredrychovi, a můžu za sebe říct velká spokojenost. Mám u něho za sebou jedno těhotenství, profesionální přístup a zodpovědnost. Velmi si ho chválím a děkuji.Klára Murková


Velmi dobrý lékař, velmi příjemný člověk.


Došlo k chybě, zkuste to znovu