Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Můj ortoped se přestěhoval do jiného města. Vyhledal jsem jiného a to Mudr. Dlaska. Řekl jsem předchozí léčbu- postup. Ta byla údajně špatně. Opakoval jsem, že mi předchozí léčba pomohla. Nereagoval/ nevnímal. Následně mi ukazoval nějaká cvičení. Neustále jsem opakoval co mi je. Pořád dokola to samé. Několikrát se mě ptal na to samé. Nebyl schopen si to zapamatovat. Když jsem mu něco vysvětloval - nevnímal / nereagoval. Nejsem si jist zda jsme se pochopili. Rentgen nepotřeboval a prý ho nezajímá. Můj předchozí ortoped dle rentgenu doporučil a aplikoval léčbu.
Mudr. Dlask mi doporučil nějaká cvičení.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Podobná zkušenost jako u dalších zde. Zranění chodidla si moc nevšímal, o rentgen jsem si musela říci sama a ani poté mi neřekl, co mám vlastně s chodidlem. Neustále mluvil o tom jak mám správně vstávat z postele, což doporučoval i kamarádce, která tam byla se zraněním ruky. Pan doktor se očividně rád poslouchá ať z toho jde hlava kolem.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Poznal jsem pana doktora jako odborníka, který hledá pravou příčinu potíží, snaží se pacientovi vysvětlit, co pro sebe může udělat sám a teprve jako krajní možnost volí invazivní zákroky. Chce to vydržet nějakou dobu cvičit doporučené cviky a popř. využít doporučenou rehabilitaci, ale určitě se to vyplatí. Řešení jsou pak dlouhodobá a nezůstávají po nich jizvy na těle. Za mě skvělé!

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Víceméně náhodou jsem se dostala k tomuto lékaři. Vůbec neposlouchal co mu říkám (můj problém jsou zřejmě poškozené nervy v chodidle) jen se zasekl na tom, že tancuji a zbytek už byla ohraná písnička. Jak jsem pochopila z předchozích příspěvků, tak z cvičení, balónku a mastičky si vytvořil mantru, kterou vnucuje každému bez rozdílu věku a diagnózy. Jediné, co jsem se dozvěděla navíc bylo, že mám hezké postavení nohou na podologické stoličce a pevná lýtka... Hurá! Takže poprvé a naposled.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor me ani nevysetril a hned znal duvod mych obtizi a ucil me spravne vstavat,sedet a cvicit.Nijak nezlechcuji spatne pohybove mustry,ale rada si pro tuto radu zajdu k fyzio,hned po te,co ortoped vylouci jina mozna onemocneni.Jinak musim uznat,ze jsem dlouho nepotkala nekoho,kdo dokaze tak dlouho mluvit a nic nesdelit!

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové úraz kotníku při fotbale

pan doktor dělá svoji práci opravdu šíleným způsobem. Vůbec nebral ohled na to, co mě bolí a ukazoval mi cvičení jiných částí těla s tím, že bolest určitě přejde, když si koupím do bot podpatěnky, které on sám dlouhodobě využívá a je s nimi nadmíru spokojený :-D byl jsem u něj cca před rokem - bolest řeším stále (už ne u tohoto lékaře)

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové bolest zad

Pana doktora hodnotím velmi dobře, začal cvičením, bylo to jednoduché, moc mi tím pomohl. Také sestřička je velmi příjemná, lidská, cítím se u nich dobře.

dneska jsem byla u doktora pana Dlaska, s akutní bolesti zad vystřelující do levé nohy, vůbec si mě neprohlidl a ukazoval jak mám cvičit s rukama a různě otáčet, jak správně stávat z postele a židle, pak mi nabídl molitanovy balónek :-D
nejsem vůbec spokojená a změním lékaře

Od lékaře, ke kterému přijdu s bolestivým ramenem, očekávám aspoň, že ho prohlédne, procvičí, prostě zkusí hledat příčinu problému. Nic takového se nestalo, jen mě položil na lůžko řka, že to tak musím brát a ukázal mi nějaké cviky a doporučil mi jejich molitanový balónek, kterým se mohu masírovat.
Teď mám před operací ramene (vazy) a soukromě vyjadřuji panu doktorovi Dlaskovi NEVER MORE.
Jan R.

Byl jsem u pana doktora jednou. Mých obtíží si nevšímal i když jsem mu řekl, že jsem ve větší rychlosti spadl do vody (na vodních lyžích) a že mne od té doby bolí záda.

Bylo mi vnuceno, abych si koupil od něj balónek a ukázal mi jak vstávat správně ze židle...