Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Poznal jsem pana doktora jako odborníka, který hledá pravou příčinu potíží, snaží se pacientovi vysvětlit, co pro sebe může udělat sám a teprve jako krajní možnost volí invazivní zákroky. Chce to vydržet nějakou dobu cvičit doporučené cviky a popř. využít doporučenou rehabilitaci, ale určitě se to vyplatí. Řešení jsou pak dlouhodobá a nezůstávají po nich jizvy na těle. Za mě skvělé!

I
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Víceméně náhodou jsem se dostala k tomuto lékaři. Vůbec neposlouchal co mu říkám (můj problém jsou zřejmě poškozené nervy v chodidle) jen se zasekl na tom, že tancuji a zbytek už byla ohraná písnička. Jak jsem pochopila z předchozích příspěvků, tak z cvičení, balónku a mastičky si vytvořil mantru, kterou vnucuje každému bez rozdílu věku a diagnózy. Jediné, co jsem se dozvěděla navíc bylo, že mám hezké postavení nohou na podologické stoličce a pevná lýtka... Hurá! Takže poprvé a naposled.

T
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor me ani nevysetril a hned znal duvod mych obtizi a ucil me spravne vstavat,sedet a cvicit.Nijak nezlechcuji spatne pohybove mustry,ale rada si pro tuto radu zajdu k fyzio,hned po te,co ortoped vylouci jina mozna onemocneni.Jinak musim uznat,ze jsem dlouho nepotkala nekoho,kdo dokaze tak dlouho mluvit a nic nesdelit!

Z
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové úraz kotníku při fotbale

pan doktor dělá svoji práci opravdu šíleným způsobem. Vůbec nebral ohled na to, co mě bolí a ukazoval mi cvičení jiných částí těla s tím, že bolest určitě přejde, když si koupím do bot podpatěnky, které on sám dlouhodobě využívá a je s nimi nadmíru spokojený :-D byl jsem u něj cca před rokem - bolest řeším stále (už ne u tohoto lékaře)

Ověřený profil
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové bolest zad

Pana doktora hodnotím velmi dobře, začal cvičením, bylo to jednoduché, moc mi tím pomohl. Také sestřička je velmi příjemná, lidská, cítím se u nich dobře.

H
Ověřený profil

dneska jsem byla u doktora pana Dlaska, s akutní bolesti zad vystřelující do levé nohy, vůbec si mě neprohlidl a ukazoval jak mám cvičit s rukama a různě otáčet, jak správně stávat z postele a židle, pak mi nabídl molitanovy balónek :-D
nejsem vůbec spokojená a změním lékaře

F
Ověřený profil

Od lékaře, ke kterému přijdu s bolestivým ramenem, očekávám aspoň, že ho prohlédne, procvičí, prostě zkusí hledat příčinu problému. Nic takového se nestalo, jen mě položil na lůžko řka, že to tak musím brát a ukázal mi nějaké cviky a doporučil mi jejich molitanový balónek, kterým se mohu masírovat.
Teď mám před operací ramene (vazy) a soukromě vyjadřuji panu doktorovi Dlaskovi NEVER MORE.
Jan R.

M
Ověřený profil

Byl jsem u pana doktora jednou. Mých obtíží si nevšímal i když jsem mu řekl, že jsem ve větší rychlosti spadl do vody (na vodních lyžích) a že mne od té doby bolí záda.

Bylo mi vnuceno, abych si koupil od něj balónek a ukázal mi jak vstávat správně ze židle...

C
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem přišla po úraze kolene, jelikož byl v tu dobu jako jediný ortoped v Hradci, který neměl dovolenou.
Na nohu se mi víceméně ani nepodíval a ujistil mě, že s nohou nic není, že předchozích 150ml krve, které z něj vytáhli na pohotovosti se tam vzalo bez žádných zřetelných důvodů. Na jakékoli dotazy jestli nemůže být problém s menisky či vazy odpovídal, že rozhodně ne. Naučil mě jak nohu cvičit, postupně zatěžovat a odkládat berle a ortézu.
Doma jsem poctivě cvičila. Po týdnu na kontrole mi pak doktor ukázal další cviky a popřál rychlé uzdravení.

Druhý den jsem šla pro jistotu k jinému panu doktorovi, který mě ihned objednal na operaci s rozdrceným meniskem, chození a cvičení stav mého menisku prý rapidně zhoršilo.

Přístup pana Dlaska coby "ortopeda" mi přijde velmi nebezpečný, spíše si jen zařizuje potenciální pacienty do budoucnosti.

A
Ověřený profil

Pan dr. Dlask je profesionál na svém místě. Problematice rozumí a přístup k pacientovi je přímo ukázkový. Děkuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti