Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pan doktor me ani nevysetril a hned znal duvod mych obtizi a ucil me spravne vstavat,sedet a cvicit.Nijak nezlechcuji spatne pohybove mustry,ale rada si pro tuto radu zajdu k fyzio,hned po te,co ortoped vylouci jina mozna onemocneni.Jinak musim uznat,ze jsem dlouho nepotkala nekoho,kdo dokaze tak dlouho mluvit a nic nesdelit!

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové úraz kotníku při fotbale

pan doktor dělá svoji práci opravdu šíleným způsobem. Vůbec nebral ohled na to, co mě bolí a ukazoval mi cvičení jiných částí těla s tím, že bolest určitě přejde, když si koupím do bot podpatěnky, které on sám dlouhodobě využívá a je s nimi nadmíru spokojený :-D byl jsem u něj cca před rokem - bolest řeším stále (už ne u tohoto lékaře)

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové bolest zad

Pana doktora hodnotím velmi dobře, začal cvičením, bylo to jednoduché, moc mi tím pomohl. Také sestřička je velmi příjemná, lidská, cítím se u nich dobře.

dneska jsem byla u doktora pana Dlaska, s akutní bolesti zad vystřelující do levé nohy, vůbec si mě neprohlidl a ukazoval jak mám cvičit s rukama a různě otáčet, jak správně stávat z postele a židle, pak mi nabídl molitanovy balónek :-D
nejsem vůbec spokojená a změním lékaře

F

Od lékaře, ke kterému přijdu s bolestivým ramenem, očekávám aspoň, že ho prohlédne, procvičí, prostě zkusí hledat příčinu problému. Nic takového se nestalo, jen mě položil na lůžko řka, že to tak musím brát a ukázal mi nějaké cviky a doporučil mi jejich molitanový balónek, kterým se mohu masírovat.
Teď mám před operací ramene (vazy) a soukromě vyjadřuji panu doktorovi Dlaskovi NEVER MORE.
Jan R.

Byl jsem u pana doktora jednou. Mých obtíží si nevšímal i když jsem mu řekl, že jsem ve větší rychlosti spadl do vody (na vodních lyžích) a že mne od té doby bolí záda.

Bylo mi vnuceno, abych si koupil od něj balónek a ukázal mi jak vstávat správně ze židle...

C

K panu doktorovi jsem přišla po úraze kolene, jelikož byl v tu dobu jako jediný ortoped v Hradci, který neměl dovolenou.
Na nohu se mi víceméně ani nepodíval a ujistil mě, že s nohou nic není, že předchozích 150ml krve, které z něj vytáhli na pohotovosti se tam vzalo bez žádných zřetelných důvodů. Na jakékoli dotazy jestli nemůže být problém s menisky či vazy odpovídal, že rozhodně ne. Naučil mě jak nohu cvičit, postupně zatěžovat a odkládat berle a ortézu.
Doma jsem poctivě cvičila. Po týdnu na kontrole mi pak doktor ukázal další cviky a popřál rychlé uzdravení.

Druhý den jsem šla pro jistotu k jinému panu doktorovi, který mě ihned objednal na operaci s rozdrceným meniskem, chození a cvičení stav mého menisku prý rapidně zhoršilo.

Přístup pana Dlaska coby "ortopeda" mi přijde velmi nebezpečný, spíše si jen zařizuje potenciální pacienty do budoucnosti.

Pan dr. Dlask je profesionál na svém místě. Problematice rozumí a přístup k pacientovi je přímo ukázkový. Děkuji

Člověk by si řekl, že lékař by rád slyšel zpětnou vazbu jak se jeho pacienti cítí při vyšetření. Cítí se hrozně, přišel jsem z obtíží med. menisku kdy bylo vidět jak ulehčuji noze protože mě bolest doprovází při každém kroku a čekal jsem jasnou a rychlou léčbu která by mi ulevila od bolesti. Nejprve mě zaujala prázdná čekárna oproti jiným ortopedům na poliklinice kde bylo"narváno" záhy jsem pochopil že moje bolest se dá rozcvičit..ano každé ráno cvičit cca 38 sekund a je to :D...jak snadné a kdyby mi to přeci jen nepomohlo mohl bych použít všemi dobře známí molitanový balonek a nebo gel s kohoutích hřebenů, kde je spousta kolagenu který se vsákne do kloubu a opraví můj podrážděný meniskus :D. Vsadím se že kdybych přišel s laryngitidou dostal bych mast z hřebenů a zázračně bych se uzdravil. Ale vážně pane doktore přečtěte si názory pacientů protože doktor neposlouchá skoro jsem se nedostal ke slovu, až jsem to naprosto vzdal, ale byl jsem poučen jak správně vstávat ze židle, kdy je má bolest asik taková že se musím něčeho držet abych se postavil. No tuto ordinaci již nenavštívím, protože to pro mě byla ztráta času a ibalgin duo gel bych si na koleno mohl taky mazat..ale to léčíme pouze symptomy ne příčinu. Příčina je to že mě bolí menisky, otéká koleno a bolí každý krok, pokud toto napraví jen tak dvouměsíční terapie kohoutím hřebenem a balonkem tak potom na co jsou lékaři? A nedostal jsem potvrzení že jsem zaplatil regulační poplatek 30 kč, to by se mělo dávat ne?...Myslím pane doktore, že pokud po mě tu nebude nějaká silně pozitivní recenze že jste se napravil, tak k vám do ordinace již nikdo kdo má internet nepřijde, já tu hloupost udělal protože jsem bohužel tuto stránku navštívil až u vás v čekárně.

Objektivní, otevřený, ochotný, obětavý.