Ord. praktického lékaře gynekologa
Vrchlického 9, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa gynekologické vyšetření

Vždy jsem k panu doktorovi chodila ráda a věřila, že je o mé zdraví v dobrých rukách. Názor jsem změnila v momentě, kdy jsem začala mít chronické bolestivé komplikace (cca ¾ roku). Poté, co jsem dobrala druhá antibiotika (3 týdny léčby), jsem volala do ordinace, protože problémy stále pokračovaly. Do telefonu mi bylo sděleno, že se zajisté o nic vážného nejedná a že jde o ovulaci a není tedy třeba dalšího vyšetření. Poté, co jsem za pár dní skončila se silným krvácením na pohotovosti, jsem se rozhodla, že změním gynekologa (po devíti letech). Hned při první kontrole u nového doktora mi byla zjištěna ureoplasma a dlouhodobá endometrióza na čípku, kterou bylo potřeba okamžitě začít léčit. Kdyby se jednalo o první případ toho, kdy jsem byla „odmítnuta“, mávla bych nad tím rukou. Bohužel těchto případů se mi u pana doktora stalo několik. Snad již nikdo nebude mít takovou negativní zkušenost.
Však, dle hodnocení na těchto stránkách, vidím, že nejsem jediná, co měla s p. doktorem podobný problém.

K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová

Špatný doktor,pokud za ním přijdete jednou dvakrát za rok je asi vše OK,možná bude i celkem milý.Ale jestli máte častější problémy jako já,tak k tomuhle doktorovi rozhodně nechoďte.Já mám bohužel chronicky opakující se záněty a doktor(který na mě v těhotenství řval až mě rozbrečel)mi řekl,že už ho moje problémy unavují a ať si najdu jiného lékaře.Což mi opakoval pro jistotu asi 5x abych to náhodou nezapoměla.Já věřím,že to pro mě bude opravdu lepší,protože mě ani pořádně neléčil,vzhledem k tomu že má názor,že pokud nic nevyjde v kultivaci,tak tam není nic k léčbě.Když jsem chtěla jiné vyšetření než kultivaci,tak si mám najít jiného doktora,je to prostě únavné takový pacient pro chudáčka.

K panu doktorovi jsem přešla od doktorky Karnaubové, která mi odmítala udělat jaterní testy, přestože antikoncepci beru již 6 let. Nyní jsem velice spokojená, pravidelné jaterní testy, cytologie, ultrazvuk.

super,super,super!!!Nikdy jsem s ním žádný problém neměla:)

U PANA DOKTORA SE CITIM VZDY DOBRE BAVITE SE TU O REGULACNIM POPLATKU ZE KDYZ HO NEZAPLATITE TAK PAN DOKTOR SE VAM VENUJE JINAK V MEM PRIPADE TOMU TAK NENI POPLATEK PLATIM ALE PAN DOKTOR PO ME NIKDY NECHTEL ZAPLATIT ZE MI REKL POHLAVY DITETE A ANI ZA FOTKU MIMINKA

Pan doktor se za poslední roky hodně změnil,když jsem tam chodila bez problémů bylo vše v pořádku v těhu už byli problémy,jsem mladá těhu probíhalo dobře tak sem chodila na kontroly 1 za 3 mesice,nikdo mi nic neřekl na vše sem se musela ptát,aby něco zapsali a podobně vše sem musela říct připadala jsem si že je obtěžuji,vůbec sem se necítila dobře,sestra mě ani nepoustěla k lékaři furt sem byla jen u ní s vysvětlením že ona na to má papír.Přijde mi,že mají hodně pacientek a tak prostě odbejvá co ,,neni tak důležité,, a to nemluvim o ročním poplatku za telefon a poštu ?Nikdy mi z ordinace nevolají a ani nic neposílají ale protože chodim pro antikoncepci vždy to musim zaplatit a o chodbě ani nemluvim vim že to neni důležité,ale je to studené občas si člověk ani nesedne a nebo jsou všichni namačkané na sobě,záchod neni přístupný což v těhu bylo dost nepraktické pro někoho kdo při 2hodinovém čekání v čekárně potřeboval třeba 4* na záchod.Sestra nepříjemná,už se mi tam ani nechce chodit,ale ke komu jít je to tady žalostné.Před pár lety bych řekla že je to nejlepší gynekolog jaký může být,ale bohužel už to říct nemůžu utekla sem od doktorky KArnaubové,která nic nedokázala vyšetřit a pan Doktor zas na to nemá čas no

Pan doktor je fajn i sestřička, nemám problém.

Nejlepší lékař Doubková

Ukázkový lidský přístup k ženám,umí naslouchat,a z toho,jak se chová k pacientkám bez rozdílu věku by si valná většina lékařů měla vzít příklad.Rozhodně patří k nejlepším a pokud má přeplněnou klientelu,tak to nepochybně jistě svědčí o jeho velkych kvalitách.Jsem ráda,že je můj ošetřující lékař,kterému důvěřuji a zcela jistě bych ho nevyměnila.Hana Prokopová