Ortopedická ambulance Pavilon E

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Léčené nemoci

• Ortopedie, traumatologie,

Umístění: Ortopedická ambulance Pavilon E Jiný

Skvělý přístup, vstřícnost a zájem o pacienta. Krátká objednací doba a minimální čekání. Takových lékařů víc. Děkuji.

Umístění: Ortopedická ambulance Pavilon E operace ramene

Velice milý doktor, profesionální přístup, po operaci rehabilitace a rameno v naprostém pořádku, moc chválím pana doktora.

Umístění: Ortopedická ambulance Pavilon E Nesnesitelné bolesti kolen.

Naprosto profesionální přístup k řešení mých potíží. Od potlačení akutních bolestí přes zjištění příčiny až po doporučení operace včetně provedení výkonu.Rovněž doporučení umístění na rehabilitační oddělení potvrzuje jeho profesní zájem o stav pacienta. Vemi děkuji.

Jeden z nejlepších a nejpříjemnějších lékařů. S velice lidským přístupem a dle mne naprosto profesionálním vystupováním.

Je to lékař jak má být. Velice příjemný a hlavně profesionální přístup. Přesně ví co je pro komplikované zlomeniny a poškození kloubů nejlepší. Pokud bude člověk dodržovat pokyny tohoto lékaře, může očekávat nadstandardně rychlé uzdravení s minimálními následky.

Příjemný, precizní, rychlý.

nej

Jeden z nejlepších a nejpříjemnějších lékařů. Svou péčí a lidským přístupem naprosto výborný. Přesně ví, které vyšetření je nezbytné a které je zcela nadbytečné a zatěžující. Dnes jsem již bez jakýchkoliv problémů. Děkuji.

Velmi doporučuji, každé vyšetření naprosto bezproblémů a precizné. Dnes již bez žádných problémů. Moc děkuji

Výborný přístup ke mně jako k pacientovi po celou dobu léčení.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pane doktore,
uz do dubna mam berle a cekam na operaci meniskusu..Chtela bych se zeptat kdy to bude..
Potrebuji chodit do práce a s berlema me tam nevezmou..
Dekuji za odpověď.

Dobrý den, termín operace prověřte na sekretariátu pracoviště, kde bude operace provedena. Eventuelně kontaktujte lékaře, který Vás na operaci pozval.

MUDr. Jiří Boleslav

Dobrý den, mám coxartrozu obou kyčlí a u pravé kyčle mám velké bolesti i v klidu a v noci. Absolvovala jsem rehabilitace, které mi však nepomohly a bolesti mi ztěžují normální život, chodím již s hůlkou nebo s berlí, ale vzhledem k mému věku 52 let jsem se chtěla zeptat na operaci kyčelního kloubu na vašem pracovišti. Děkuji s pozdravem

Dobrý den, ano možné to je , nejlépe bude, když přijdete zkonsultovat celou situaci do ortopedické ambulance. O termín si zavolejte na telef. číslo ortopedické ambulance ON KLadno - najdete na stránkách, objednejte se ke mne - moje jméno je Jiří Boleslav. Eventuelně mužete navštívit ambulanci Kladno, VAšíčkova 3081, kde bývám čtvrtky odpoledne - lépe se objednat předem ambulance se jmenuje Platon s.r.o. Rád bych Vám poslal telefonní čísla, ale tento server mi nedovolí číslo zveřejnit, bohužel ani mail
Pokud máte nějakou předešlou dokumentaci či rtg, tak vemte s sebou. S pozdravem

Jiří Bolelsav

MUDr. Jiří Boleslav