Praktický lékař pro dospělé
Poliklinika, Jungmanova 54, Jičín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé péče

Chci tímto poděkovat za veškerou péči. Paní doktorka je už v důchodu. neordinuje. Vždy jsem byla spokojená ale stále více poznávám jaká byla skvělá lékařka. Záleželo jí na pacientech. Byla pečlivá, lidská, nad rámec svých povinností, pomáhala. Moc děkuji.

Zas tak moc nestonám,abych mohla hodnotit ale nečekám ukrutné fronty a na požádání jsem dostala vše!A při podezření na něco víc,mě poslala do nemocnice!

Musím psát za svoji babičku,která je pacientkou této ,,lékařky" .Babičce začali natékat nohy a začala být dušná,paní doktorka ji vysadila léky,které odvodnovali,proto začala mít tyto problémy.Nakonec babička skončila na 10dní v nemocnici.Včera jsme opět museli vyhledat lékařskou pomoc,babička totiž byla v týdnu u této lékařky s výraznými bolestmi zad(které velmi omezovali v pohybu) a dušností,ani ji nevyšetřila dala jí tbl na bolest a poslala domu.s babičkou jsme vyrazili na vyšetření a skončilo to hospitalizací kvůli srdeční dekompenzaci.Zkusíme vyhledat jinou praktickou lékařku!!!!!!!

"Zastaralý" přístup k pacientům, předepisování stále stejných značek preparátů, i když se nejeví jako účinné. Neochota vycházet vstříc pacientovu přání.

se vším tady souhlasím, je příšerná.Když sem jí řekl že mě mám podezření na boreliozu její odpověď byla ale prosím vás vy tomu tak rozumíte.Krev mi nakonec vzala a když sem k ní přišel příště tak mi řekla měl ste pravdu, přeléčíme.