Adresa

Praktický lékař pro dospělé
náměstí T. G. Masaryka 323, Chotěboř

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

Mám pouze jednu zkušenost s tímto "lékařem" a už vím, že k němu nikdy víc nepůjdu, je to totiž zbytečné. Zastupoval mého lékaře, proto nebylo zbytí a navštívila jsem ho s horečkami, bolestí celého těla a ukrutnou bolestí v krku. Sám se na nic nezeptal, absolutně jsem ho nezajímala. Podíval se mi pouze do krku, řekl, že to bude z těch výkyvů teplot (co, to je, už neřekl) a dal mi recept, toť vše za 30,-. Až v lékárně jsem se dozvěděla, že mi předepsal antibiotika na angínu. Jsem alergická na penicilin takže jsem se raději podívala do příbalového letáku, jestli mám správné léky. Bohužel, "čistý penicilin". Léky jsem vrátila a šla pro nový recept, sestřičku už ve dveřích napadlo, že se mě asi zapoměli zeptat na alergie (ještě pochopitelné, když nejsem jejich pacient!). V lékárně jsem vyzvedla druhé prášky a až doma jsem s hrůzou zjistila, že jsou opět s penicilinem!! Zbytečná návštěva "lékaře", promarněné dopoledne, kterým jsem si jenom přihoršila! Mám opravdu vztek a pak si jděte pro pomoc k nějakému doktorovi...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dva známé zanedbal, jeden močil krev a on nad tím mávl rukou, teď má rakovinu v pokročilém stadiu (nebýt paní doktorky Nejedlé, která ho jednou zastupovala, tak bůhví jak by to dopadlo).
Druhého , který se motal a špatně viděl, protože mu propukla roztroušená skleroza poslal s ledovým klidem a jednou injekcí do práce, on bohužel nebo naštěstí nebyl schopen sednout za volant (je to profesionální řidič) tak si vzal dovolenou až do té doby než zase zasáhla zkušená paní doktorka Nejedlá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N

Velmi dobrý lékař,chápavý a solidní člověk,kterého znám řadu let. Mohu doporučit.


P

jde z něho respekt,nedá si do práce noc kecat, ale sestřička je moc příjemná,v čekárně se dlouho nečeká a tak jsme vcelku spokojeni


M

Já jsem s panem doktorem i se sestřičkou velmi spokojena. Nikdy se nestalo, aby mne odbyl,vždy poslechne při nachlazení,změří tlak, poradí.Vše na 1.


K

hrůza, je to jen úředník i sestřička ví víc

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

Vždy poradí a vylečí tak jak má.


V

Každý den střízlivej pan doktor...Mohu jen doporučit,perfektně se s nim domluvíte.


Došlo k chybě, zkuste to znovu