Praktický lékař stomatolog
Velké Novosady 8, Přerov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Kaňa je nejlepší zubař jeho prace je velmi přesně rychlá a hlavně dělá to poctivě a pořádně bez zbytečné bolesti ...jeho přístup k pacientům je senzační jsem velmi spokojená

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Káňa je trošku jiný než ostatní zubaři, např. tím, že si pacienti k němu musí nosit kartáček + mezizubni kartáček:) Ale své práci rozumí a dělá ji velmi dobře. Všechny zuby ,které mi má minulá zubařka zkazila, hezky opravil. Bohužel už je v důchodovém věku, takže mám strach, že si budu muset za chvíli najít zubaře nového, což je velmi těžké. Už jsem se dvakrát spálila :(

Pan doktor je opravdu jednička ve svém oboru. Velmi šikovný, komunikativní, vše vysvěslí a práce je vždy precizní. Opravdu klobouk dolů.

Historicky jsem již vystřídal pár zubařů, ale pan doktor je suveréně nejlepší. Nějaký strach ze zubaře u něj absolutně nepřipadá v úvahu, na zákroky se celkem i těším - precizní práce, malá bolestivost, zručnost, rychlost, flexibilita. Moderní vybavení mluví rovněž za své, např. rentgen přímo v ordinaci. Nová sestra je taky podstatně lepší než ta předchozí. Jen tak dále pane doktore !!!

Musí pět jen chválu,zachránil mi nejeden zub.I když jsem z Olomouce ráda si zajedu do Přerova. Velice příjemný a rozumí své práci . Jen doporučuji!

Pan stomatolog!!

K panu doktorovi chodím už několik let a jsem spokojený. Je to opravdu odborník a dělá perfektní práci, takový EU lékař. Blombování bez injekce vůbec nebolí a trhání osmiček je bezproblémové, jde mu to vždycky perfektně od ruky. Navíc vybavení má profesionální. Chodíme k němu celá rodina a je to bezva. Jediná nevýhoda je, že si člověk musí připlácat za běžný amalgán :(.

Doktro má příjemné vystupování, sice s dospělými pacienty někdy jedná jako s malými dětmi, málem až TY,TY,TY !!!, což je trochu ujeté, ale je to odborník na svém místě. Zato jeho asistující sestra, to je podle náladovosti snad ženská, která má stále "své dny".

Zubař s lidskou tváří ...

Vynikající!sestra náladová.