Adresa

Praktický lékař stomatolog
Velké Novosady 8, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Kaňa je nejlepší zubař jeho prace je velmi přesně rychlá a hlavně dělá to poctivě a pořádně bez zbytečné bolesti ...jeho přístup k pacientům je senzační jsem velmi spokojená

Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Káňa je trošku jiný než ostatní zubaři, např. tím, že si pacienti k němu musí nosit kartáček + mezizubni kartáček:) Ale své práci rozumí a dělá ji velmi dobře. Všechny zuby ,které mi má minulá zubařka zkazila, hezky opravil. Bohužel už je v důchodovém věku, takže mám strach, že si budu muset za chvíli najít zubaře nového, což je velmi těžké. Už jsem se dvakrát spálila :(

V
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu jednička ve svém oboru. Velmi šikovný, komunikativní, vše vysvěslí a práce je vždy precizní. Opravdu klobouk dolů.


D
Ověřený profil

Historicky jsem již vystřídal pár zubařů, ale pan doktor je suveréně nejlepší. Nějaký strach ze zubaře u něj absolutně nepřipadá v úvahu, na zákroky se celkem i těším - precizní práce, malá bolestivost, zručnost, rychlost, flexibilita. Moderní vybavení mluví rovněž za své, např. rentgen přímo v ordinaci. Nová sestra je taky podstatně lepší než ta předchozí. Jen tak dále pane doktore !!!


N

Musí pět jen chválu,zachránil mi nejeden zub.I když jsem z Olomouce ráda si zajedu do Přerova. Velice příjemný a rozumí své práci . Jen doporučuji!


Pan stomatolog!!


Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už několik let a jsem spokojený. Je to opravdu odborník a dělá perfektní práci, takový EU lékař. Blombování bez injekce vůbec nebolí a trhání osmiček je bezproblémové, jde mu to vždycky perfektně od ruky. Navíc vybavení má profesionální. Chodíme k němu celá rodina a je to bezva. Jediná nevýhoda je, že si člověk musí připlácat za běžný amalgán :(.


Doktro má příjemné vystupování, sice s dospělými pacienty někdy jedná jako s malými dětmi, málem až TY,TY,TY !!!, což je trochu ujeté, ale je to odborník na svém místě. Zato jeho asistující sestra, to je podle náladovosti snad ženská, která má stále "své dny".


:)

Zubař s lidskou tváří ...


Vynikající!sestra náladová.


Došlo k chybě, zkuste to znovu