Jindřich Franc, praktický lékař Kladno

MUDr. Jindřich Franc

Uložit

Praktický lékař Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pražská 1010, Kladno
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Mám podobnou zkušenost jako I.K. Pán doktor byl vždy vstřícný a empatický, ale nelze se k němu dostat. Přístup sestry je arogantní a neprofesionální.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Pan doktor je možná skvělý odborník, jak je zde psáno, ale pokud je vám více než 70 let, absolutně už jej jako pacient nezajímáte. Konkrétně: v ordinačních hodinách je vstupní branka zavřená, pokud zazvoníte na něco podobného zvonku, nereaguje nikdo. Dovnitř se dostanete jen díky tomu, že někdo z domku (ordinace) vyjde.. Sestra je nepříjemná, dává najevo, že obtěžujete. Pana doktora nezajímají staří lidé - je mu zjevně jedno, že vás již rok neviděl a nevyšetřil a že máte nárok na prohlídku . Výsledky krevního vyšetření se nedozvíte, vlastně se nedozvíte vůbec nic. Nemáte šanci s lékařem promluvit, vše vyřizuje sestra.
Myslím, že toto není profesionální přístup.

MUDr. Jindřich Franc

Prosím pana I.K., aby nás navštívil a vysvětlil, s čím není spokojen.
S úctou,
Ordinace PL
Dr. Jindřich Franc


Ověřeny pacient

velice dobrý lékař , odborník a člověk , kterého by si ve své ordinaci přál každý pacient . a já jsem za to velice vděčný . R.Herman


H
Ověřeny pacient

Pana doktora velmi chválím nejen po profesní stránce ale i jako člověka.Nová sestřička milá a usměvavá, myslím, že není co dodat. Jinam bych chodit nechtěl. RH


A
Ověřeny pacient

Je obrovskou škodou a neštěstím, že tak vynikajícímu lékaři, dokáže pokazit renome chování zdravotní sestry.


R
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Jindřich Franc je lékař na svém místě. Nemá potřebu vybavovat se s pacienty o nedůležitých věcech, naopak se ptá na důležitá fakta a problémy řeší s jistotou, přesností a ochotou. Pacienty odbavuje rychle (což není na úkor kvality) a proto se čekací doba v čekárně zbytečně neprotahuje. Doporučuji, pokud má ještě místo ;-) Chodíme k němu celá rodina (4 členové).


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Franc je velice příjemný, empatický, ochotný laikovi vysvětlit sebeodbornější problematiku. Člověk se mu nebojí s čímkoli svěřit, jelikož s pacientem vede dialog. Jsem jeho pacientem už dlouho a nikdy se nestalo aby nepomohl. A jeho sestry paní Hana a paní Vlaďka jsou prostě nejlepší. Poradí a chovají se k pacientům velmi profesionálně a mile. Prostě se nedá panu Francovi a jeho sestrám nic vytknout.


V
Ověřeny pacient

Pan Doktor Franc je velmi schopný a příjemný člověk. S jeho praxí v zahraničí jakožto bývalého vojenského lékaře si snad ani nemohu přát lepší reference. Prostory jeho ordinace jsou prvotřídní ve své čistotě a pořádku. Člověk který si na nic nehraje a díky své inteligenci a celkovému rozhledu ani nemusí. Jeho nová sestra Hana je velmi příjemná a krásně se spolu doplňují. Nemohu porovnat v reakci na níže uvedené stížnosti, ale myslím, že již je vše v maximálním pořádku.


K
Ověřeny pacient

Celkove me praxe pana doktora zklamala. Pan doktor je mily, peclivy a patrne i odborne zdatny. Ovsem se setra, to je des. Opominu-li, ze cca v 70 letech uz se v odbornych vecech neorientuje, je jeji pristup k pacientum otresny. Je na ne velmi hruba a naladova. Teoreticky je mozne se p. doktorovu objednat. Ale sestra na to nedba. Takze ackoliv je pacient objednany napr. na 14 hodinu, stejne si musi 2 az 3 hodinky posedet mezi duchodci. Nakonec duchodci tvori znacnou cast klientely teto odrdinace.
Nejotresnejsi veci vsak je to, ze sestra bez okolku vyzrazuje ostatnim diagnozy pacientum !! Nez pan doktor vymeni sestru, nedoporucuji tuto ordinaci.


L
Ověřeny pacient

vždy pomůže


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti