Jindřich Franc, praktický lékař Kladno

MUDr. Jindřich Franc

Uložit

Praktický lékař Více

30 názor

Uložit


Adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Pražská 1010, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Hrozny pristup.Asistentka lekare,ktera neni ani zdr. sestrou,na potkani jiz NEKOLIK LET rozhlasuje/vzkazuje,abychom si jako pacienti nasli jineho praktickeho lekare,jelikoz jejich ordinace konci.V dobe,kdy je velka nouze o obvodni lekare,jejichz kapacity jsou temer zcela naplneny,je takove straseni opravdu nevhodne a neprofesionalni.Dale se do ordinace temer neda dovolat a na email se reakce leckdy nedockate."Sestra" je arogantni,neprijemna s pristupem,ze div nerozhoduje za lekare.A lekar jen mlcky prihlizi nebo tise jeji informace neguje tak,aby ona neslysela.Pan doktor dokonce,zrejme aby mel od ni jako od sve zeny klid,vyzyva zcela ferove a niceho nezneuzivajici pacienty k tomu,aby zmenili praktickeho lekare,pricemz jako duvod uvede napr. delku PN (o ktere rozhoduje on) nebo vycte jednorazovou zmenu adresy pri PN.Dokud clovek chodi jen na preventivni prohlidky,je vse v poradku (pokud neposlouchate o tom,ze mate prejit jinam),ale pri potizich se nakonec proti vam otoci uplne vsechno.

J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Mám podobnou zkušenost jako I.K. Pán doktor byl vždy vstřícný a empatický, ale nelze se k němu dostat. Přístup sestry je arogantní a neprofesionální.

L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Pan doktor je možná skvělý odborník, jak je zde psáno, ale pokud je vám více než 70 let, absolutně už jej jako pacient nezajímáte. Konkrétně: v ordinačních hodinách je vstupní branka zavřená, pokud zazvoníte na něco podobného zvonku, nereaguje nikdo. Dovnitř se dostanete jen díky tomu, že někdo z domku (ordinace) vyjde.. Sestra je nepříjemná, dává najevo, že obtěžujete. Pana doktora nezajímají staří lidé - je mu zjevně jedno, že vás již rok neviděl a nevyšetřil a že máte nárok na prohlídku . Výsledky krevního vyšetření se nedozvíte, vlastně se nedozvíte vůbec nic. Nemáte šanci s lékařem promluvit, vše vyřizuje sestra.
Myslím, že toto není profesionální přístup.

MUDr. Jindřich Franc

Prosím pana I.K., aby nás navštívil a vysvětlil, s čím není spokojen.
S úctou,
Ordinace PL
Dr. Jindřich Franc

Ověřený profil

velice dobrý lékař , odborník a člověk , kterého by si ve své ordinaci přál každý pacient . a já jsem za to velice vděčný . R.Herman

H
Ověřený profil

Pana doktora velmi chválím nejen po profesní stránce ale i jako člověka.Nová sestřička milá a usměvavá, myslím, že není co dodat. Jinam bych chodit nechtěl. RH

A
Ověřený profil

Je obrovskou škodou a neštěstím, že tak vynikajícímu lékaři, dokáže pokazit renome chování zdravotní sestry.

R
Ověřený profil

Pan MUDr. Jindřich Franc je lékař na svém místě. Nemá potřebu vybavovat se s pacienty o nedůležitých věcech, naopak se ptá na důležitá fakta a problémy řeší s jistotou, přesností a ochotou. Pacienty odbavuje rychle (což není na úkor kvality) a proto se čekací doba v čekárně zbytečně neprotahuje. Doporučuji, pokud má ještě místo ;-) Chodíme k němu celá rodina (4 členové).

S
Ověřený profil

Pan doktor Franc je velice příjemný, empatický, ochotný laikovi vysvětlit sebeodbornější problematiku. Člověk se mu nebojí s čímkoli svěřit, jelikož s pacientem vede dialog. Jsem jeho pacientem už dlouho a nikdy se nestalo aby nepomohl. A jeho sestry paní Hana a paní Vlaďka jsou prostě nejlepší. Poradí a chovají se k pacientům velmi profesionálně a mile. Prostě se nedá panu Francovi a jeho sestrám nic vytknout.

V
Ověřený profil

Pan Doktor Franc je velmi schopný a příjemný člověk. S jeho praxí v zahraničí jakožto bývalého vojenského lékaře si snad ani nemohu přát lepší reference. Prostory jeho ordinace jsou prvotřídní ve své čistotě a pořádku. Člověk který si na nic nehraje a díky své inteligenci a celkovému rozhledu ani nemusí. Jeho nová sestra Hana je velmi příjemná a krásně se spolu doplňují. Nemohu porovnat v reakci na níže uvedené stížnosti, ale myslím, že již je vše v maximálním pořádku.

K
Ověřený profil

Celkove me praxe pana doktora zklamala. Pan doktor je mily, peclivy a patrne i odborne zdatny. Ovsem se setra, to je des. Opominu-li, ze cca v 70 letech uz se v odbornych vecech neorientuje, je jeji pristup k pacientum otresny. Je na ne velmi hruba a naladova. Teoreticky je mozne se p. doktorovu objednat. Ale sestra na to nedba. Takze ackoliv je pacient objednany napr. na 14 hodinu, stejne si musi 2 az 3 hodinky posedet mezi duchodci. Nakonec duchodci tvori znacnou cast klientely teto odrdinace.
Nejotresnejsi veci vsak je to, ze sestra bez okolku vyzrazuje ostatnim diagnozy pacientum !! Nez pan doktor vymeni sestru, nedoporucuji tuto ordinaci.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti