Jaroslava Střítezská, zubař Osek

MUDr. Jaroslava Střítezská

Zubař

8 názorů

Adresa

Tyršova 501, Osek
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

M
Ověřeny pacient

Dříve jsem s paní doktorkou byla spokojená, ale postupem časů to bylo příšerné. V puse jsem videla kazy, ale pri preventivní prohlidce bylo prý vše v pořádku. V jednom zubu jsem mela kaz a díru jako vrata, ale vzdy řekla, že tam nic nevidí. Zub nebolel, tak jsemto neřešila. Poté se mi rozpadl přední druhý zub, pani doktorka ho opravila, ale vydrzel vzdy max tyden a ani mi nedokazala opravit blombu na jednicce( bial blomba zcernala) i pres upozorneni at mi to odstrani, tak se nic nezmenilo a zub, ktery mi opravila, tak si kazdy vsiml, ze je opraveny. Nastvala jsem se a zmenila jsem zubare, ktery mi nasel 7 kazu + 2 zuby spatne opravene. Kdyz se me doktor zeptal jak dlouho jsem nebyla u zubare a a mu odpovedela, ze jsem tam byla pred mesicem, tak malem spadnul ze zidle. Ztracela jsem akorat cas s pani doktorkou a jsem rada, ze jsem od ni odesla. Hodna sice je, ale co s tim, kdyz vam necha zuby schnit. Ani jednu hvezdu by si pani doktorka nezaslouzila.. Drive bych dala 5 hvezdicek, ale ted? KATASTROFA!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Nedoporučuji, za 20 let mi neudělala ani rentgen na mezizubní kazy, natož čištění zubního kamene, a to se člověk musí sám prosit a čekat přes půl roku, než si paní doktorka na Vás udělá čas. Plomby padají, nic nevydrží a mnopho známých mají stejné zkušenosti. Paní doktorka je sice milá, ale kvalita žádná - přímo nulová, umí pouze zaplombovat a nic víc....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Mě paní doktorka ve 20ti zachránila zuby před zubní protézou, která mi hrozila a já z toho fakt byla nešťastná. A mému bývalému příteli, který mě k ní přivedl tehdy po těžké autonehodě dala dohromady zuby naprosto zázračným způsobem. Navíc, má na pacienty velmi uklidňující vliv, takže nejsem tak vystresovaná jak bych byla u jiného zubaře. Doufám, že nám tu bude sloužit ještě dlouho. Jiného zubaře bych ani nechtěla. Navíc má se mnou svatou trpělivost.


S
Ověřeny pacient

Mohu jen doporučit


M

Paní doktorka je velmi příjemná a nikdy jsem u ní neměla problém . Chodím tam od malička a vždy v nejlepším pořádku .


Paní doktorce Střítezské nejde ani tak o pacienta jako o 30-tikorunový poplatek a když jsem u ní byla se 4 problémovými zuby, spravila mi (plombou) pouze jeden a ostatní jsou prý v naprostém pořádku, přesto, že udělala na můj popud celkovou prevent. prohlídku. Neviděla, asi vidět nechtěla na 2 zubech velké tmavé kazy, které jsou vidět i pouhým laickým okem a nedbala ani toho, že jsem jí upozornila, že ten jeden zub s kazem i bolí. Prý vše v naprostém pořádku, jak pro koho, že? A třetí zub, ulomený, toho si také "nevšímala". NEDOPORUČUJI paní doktorku, myslím, že takto se profesionální stomatolog nechová.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je doslova člověk na svém místě. Nejen, že je velmi milá a příjemná, ale jako jeden z mála stomatologů má i takovou kvalitu, že se k ní člověk nebojí, jako k zubaři jít, ale právě naopak. Je i profesně skvělá, ohleduplná a jsem moc rád, že ji tu máme. M.S.


Z

Paní doktorka sice příjemná ale léčila mě takovým způsobem že jsem musela nakonec na pohotovost vytrhnout zub který už byl tak zhnilý že léčit už ho nemělo cenu...nakonec jsem se vrátila ke své staré paní doktorce, od které jsem odešla jen proto že paní Střítezskou mám kousek od domu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti