Jaroslava Robstecková, praktický lékař Kladno

MUDr. Jaroslava Robstecková

Praktický lékař

5. května 1870, Kladno
Ordinace praktického lékaře

Přijímám pacienty. Provádím preventivní závodní péči. Ordinační hodiny: PO: 8:00 - 15:00 -- 12:00 - 15:00 Pouze objednaní...

Umístění: Ordinace praktického lékaře registrovaný pacient

Spokojenost s odborností i s přístupem k pacientům, jsem po mozkové mrtvici a péče je vynikající. Jsem spokojen

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Rozhodně nedoporučuji! Už při vstupu na Vás čeká protivná, naštvaná a otrávená sestřička, která Vám to dá jasně najevo. Po této nepříjemné chvilce čekáte, že alespoň u paní doktorky se dočkáte lidského přístupu, ale ani náhodou. Paní doktorka má na Vás zhruba pul minuty u které je roztěkaná, nesoustředěná a řeší stálé problémy s počítačem. Přešla jsem k jiné paní doktorce...

Umístění: Ordinace praktického lékaře

S paní doktorkou jsem moc spokojená.Velmi příjemná ženská,lidská a velice profesionální.Vždy má zájem vás vyslechnout a poradit Vám.
Můžu jen doporučit.
Ježková

O

s doktorkou jsem neměl problém,ale sestra není příjemná a moc nekomunikuje s pacienty , o30 korun si řekne a tím končí vždy naše konverzace

Paní doktorka si myslím, že je výborná, alespoň mě vždy pomohla a vždy byla moc ochotná....se sestrou je to slabší, ale beru jí jen jako administrativní pracovnici, což asi zvládá :-)

Já jsem spokojena, při mém velkém psychickém vyčerpání mne vyslechla a velmi pomohla, rozhodně mi neřekla během minuty a ven, naopak si se mnou promluvila a lidsky řešila problém,za což jí děkuji. Já osobně jsem velmi ráda, že je energetická a navíc nikdy netvrdnu v čekárně dlouho! Sestřička působí nepříjemně, ale s ní to musíte umět, je fajn! Každý není dokonalý a ve výběru lékařů to není jednoduché! Lékaře, ale můžete změnit!!!

G

K mému předchozímu komentáři bylo OMYLEM přidáno neutrální hodnocení. Bohužel to asi změnit, ač jsem o to žádala, nelze.
Hodnotím tedy znovu a maximálním počtem bodů!

Mně paní doktorka naprosto vyhovuje! Nechodím se k ní vykecávat, ani trávit dopoledne. Naopak oceňuji její bleskové jednání a zatím vždy! přesnou diagnozu. Několikrát, když jsem chtěla poslat ke specialistovi, navrhla ještě předtím jinou léčbu a vždy diagnostikovala přesně a mně tím ušetřila trmácení po dalších doktorech. Je velice fundovaná a nemá ráda simulanty a fňukaly.
Velice oceňuji, že se u ní nečeká. Pracuje velice rychle a efektivně. Mám k ní naprostou důvěru.
V akutním případě jedna vždy nesmírně rychle a starostlivě. Velice rychle jí to myslí a velice rychle reaguje. Proto se u ní nečeká dlouho a proto ji nemají ráda ti, kterým vyhovuje sedět u doktora půl hodiny a stěžovat si na kdeco.
Naprosto doporučuji zaměstnaným lidem, kteří si váží svého času a ocení lékaře, se kterým se dá jednat na rovinu.
Rozhodně u ní zůstanu a doporučuji dál..

Hodnocení změněno moderátorem na velmi dobrý.

Musím souhlasit s tím ze paní doktorka má krátkou pracovní dobu neustále ji někdo musí zastupovat když jsem k ní chodil ze svými problémy tak mě řekla ze už ji to nebaví semnou zabývat ať si najdu jiného ošetřujícího lékaře vím ze jsem z jejího pohledu byl dost otravný ale co má člověk dělat když je na tom zle
leos marik

Příjemné chování a pečlivost.